Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.555
Cevap
188
Favori
1.251.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

VRR=freesync

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

VRR=freesync

Sizde de vrr mi gözüküyor?

• Robert Nesta kullanıcısına yanıt

Ben de Adaptive Sync compatible diye adlandırılmış. Bu karttan önce 5700xt kullanıyordum. Yanlış hatırlamıyorsam onda da VRR yazıyordu.

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kan Turalı -- 5 Şubat 2021; 19:19:52 >
  • Kan Turalı K kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam teşekkürler.

• asko56 kullanıcısına yanıt

RX5700 Gaming X i 8250TL ye sattım kendinize iyi bakın bidahaki amd ekran kartı macerasında görüşmek üzere :))

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt

maşallah yeni kart alıcakmısın yoksa avroyamı çeviriceksin

• asko56 kullanıcısına yanıt

euroya çevirip beklemeyi düşünüyorum ama şuan RTX 3070 palit 750 euro falan almanyada arada stok oluyor fakat zaten taşınacağım gerek yok galiba bi süre bilgisayara :D gt1030 alır takılırım dota2 için

• Rx590 pulse yi satsam mi diye düşünüyorum.millet çıldırmış gidip bir GTX 1650 ti veya rx 5500 4 GB alayim diyorum.kartin daha ,8 ay garantisi var.ama oyun oynuyorum 2k ne yapacağımı bilemiyorum
    Sende aynı kart vardi bir ara sanirim satsam mi kartlari hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 6 Şubat 2021; 15:44:53 >
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt

satsam elimde para yok suan satıp da ne alacam muamma çünkü 1650 çöplerinede 2500 üstü vermem 5500xt 4gb gibi ölü kartlara asla vermem ha pc ile işin yoksa sat al doviz bekle ama ben satamam satsam kart yok ryzen de dahili apu da yokki idare ediyim

intel vs olsaydı onbord gpu ile idare ederdik ama ryzende zor satmıyacagım ben :)

590 ile ben memnunum suan işimi görüyor

gmyo31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 6 Şubat 2021; 16:24:9 >
  • Dostlar 2020 yılı itibariyle ekran kartında AMD kullanmaya başladım. Bilmediğimden ve meraktan soruyorum sadece, şubat ayının ortalarına geldik neredeyse Adrenalin 2021 versiyonu neden gelmedi ?

• Jude2World. kullanıcısına yanıt

Mart ayı içerisinde geleceği söyleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gaddar0000

Mart ayı içerisinde geleceği söyleniyor

Hocam tam olarak nerede söyleniyor. Takip edebileceğim, AMD sürücüleriyle alakalı bilgi veren, haber yapan bir yer var mı ?

• Jude2World. kullanıcısına yanıt

https://www.technopat.net/2021/02/09/amd-fidelityfx-super-resolution-teknolojisi-ilkbaharda-gelebilir// burada ve bazı yabancı kaynaklarda mart ayında çıkış yapabıleceği yazıyor

• 21.2.2 sürümü geldi

• Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 21.2.2 Highlights

Fixed Issues

• Objects may fail to render correctly when using EEVEE render in Blender™ on Radeon RX 400 and Radeon RX 500 series graphics products.
    • Quake III Arena™ may experience corruption during loading or gameplay.
    • Performance may be lower than expected in Wolfenstein: Youngblood™ when a system is AMD Smart Access Memory enabled.

Known Issues

• A system hang or crash may be experienced when upgrading Radeon Software while an Oculus™ VR headset is connected to your system on Radeon GCN graphics products. A temporary workaround is to disconnect the headset before install.
    • Some resolutions may be unavailable or unlisted in the resolution settings drop down menu for Counter-Strike: Global Offensive™ when using 4:3 aspect ratio.
    • Radeon FreeSync may fail to enable in Forza Horizon 4™.
    • AMD is currently investigating end user reports that Radeon Software may sometimes have higher than expected CPU utilization, even when a system is at idle. Users who are experiencing this issue are encouraged to file a bug report in Radeon Software.
    • Brightness flickering may intermittently occur in some games or applications when Radeon™ FreeSync is enabled, and the game is set to use borderless fullscreen.
    • Enhanced Sync may cause a black screen to occur when enabled on some games and system configurations. Any users who may be experiencing issues with Enhanced Sync enabled should disable it as a temporary workaround.

Package Contents

The Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 21.2.2 installation package contains the following:

• Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 21.2.2 Driver Version 20.45.35.01 (Windows Driver Store Version 27.20.14535.1000)

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 21.2.2 Highlights

Fixed Issues

• Objects may fail to render correctly when using EEVEE render in Blender™ on Radeon RX 400 and Radeon RX 500 series graphics products.
    • Quake III Arena™ may experience corruption during loading or gameplay.
    • Performance may be lower than expected in Wolfenstein: Youngblood™ when a system is AMD Smart Access Memory enabled.

Known Issues

• A system hang or crash may be experienced when upgrading Radeon Software while an Oculus™ VR headset is connected to your system on Radeon GCN graphics products. A temporary workaround is to disconnect the headset before install.
    • Some resolutions may be unavailable or unlisted in the resolution settings drop down menu for Counter-Strike: Global Offensive™ when using 4:3 aspect ratio.
    • Radeon FreeSync may fail to enable in Forza Horizon 4™.
    • AMD is currently investigating end user reports that Radeon Software may sometimes have higher than expected CPU utilization, even when a system is at idle. Users who are experiencing this issue are encouraged to file a bug report in Radeon Software.
    • Brightness flickering may intermittently occur in some games or applications when Radeon™ FreeSync is enabled, and the game is set to use borderless fullscreen.
    • Enhanced Sync may cause a black screen to occur when enabled on some games and system configurations. Any users who may be experiencing issues with Enhanced Sync enabled should disable it as a temporary workaround.

Package Contents

The Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 21.2.2 installation package contains the following:

• Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 21.2.2 Driver Version 20.45.35.01 (Windows Driver Store Version 27.20.14535.1000)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 12 Şubat 2021; 4:22:12 >

• Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm
    Öncelikle Mübarek Receb i şerif ayımız Hayırlara vesile olsun inşaAllah
    Sizlere bir şey danışmak istiyorum vakit ayırıp yardımcı olursanız minnettar kalırım

Ekran kartı ve monitör ayarlarından Amd freeSync yi Etkinleştirdikten sonra
    Oyunlarda ve amd Yazılım ayarlarında Vsync Açık mı olmalı kapalı mı olmalı
    Ekran kartım Amd rx5700 monitör ViewSonic XG2401 24" 144Hz 1ms 1080p HDMI/Display FreeSync Gaming Monitor

• Bende bazen Freesync tamamen kırılmaları kaldırmıyor o yüzden v-sync ı her zaman açarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm
    Öncelikle Mübarek Receb i şerif ayımız Hayırlara vesile olsun inşaAllah
    Sizlere bir şey danışmak istiyorum vakit ayırıp yardımcı olursanız minnettar kalırım

Ekran kartı ve monitör ayarlarından Amd freeSync yi Etkinleştirdikten sonra
    Oyunlarda ve amd Yazılım ayarlarında Vsync Açık mı olmalı kapalı mı olmalı
    Ekran kartım Amd rx5700 monitör ViewSonic XG2401 24" 144Hz 1ms 1080p HDMI/Display FreeSync Gaming Monitor

Açık olmalı.

• kara344 kullanıcısına yanıt

Çok sağolun hocam

nasip olursa yarın deneyip deneyimlerimi paylaşacağım

saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.