Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
189
Favori
1.251.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum
  • borderless windows yapıyorum bu şekilde düzeliyor ancak.
  • Masaüstü çözünürlüğü veya tazeleme hızı oyundakinden farklıysa olabilir.
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    şimdi anlaşıldı teşekkürler.
  • 19.2.3 bugün witcher 3 oynarken ekran renk renk oldu oyun kapandı ardından monitör gitti reset atmak zorunda kaldım.(rx570 armor 8g)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Rx580 1520mhz e oclu halde bitirdim witcher 3 ü ben o driverda . Üzüldüm sorun yaşamanıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Rx580 1520mhz e oclu halde bitirdim witcher 3 ü ben o driverda . Üzüldüm sorun yaşamanıza.
    bu 19.2.3 sürümü beta mı yoksa whql mi ?
  • 19.8.1 yayınlanmış. Renk bozulmaları yaşayan arkadaşların gözü aydın.

Fixed Issues
    Some system configurations may experience color corruption after install of Radeon Software when running Windows® 10 May 2019 update. Issue is resolved in the latest Windows® Update 18362.267 (KB4505903)

• ZEPHYR kullanıcısına yanıt
    Whql
  • 19.8.1 i yükleyen var mı? Sorunsuzsa bende yükleyeceğim, sürekli driver silip yüklemekten kart kafayı yiyecek artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CTKE

19.8.1 i yükleyen var mı? Sorunsuzsa bende yükleyeceğim, sürekli driver silip yüklemekten kart kafayı yiyecek artık.
    Renk bozulması gibi sorunlar yaşamıyorsan hiç uğraşma. Zaten optional sürücü, haftaya yenisi çıkacak

• Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.8.1 Highlights

Support For

Microsoft® PlayReady®3.0
    Supported on Radeon RX 5700 series graphics products.

Fixed Issues

Some system configurations may experience color corruption after install of Radeon Software when running Windows® 10 May 2019 update. Issue is resolved in the latest Windows® Update 18362.267 (KB4505903)
    Radeon Chill settings may not sync with game profile settings when changed in-game through Radeon Overlay
    Radeon RX 5700 series graphics products may experience a black screen or flickering when applying auto overclocking memory with games or applications running in fullscreen
    Radeon AntiLag may slightly impact performance in select games
    Radeon RX 5700 Series Graphics may experience a black screen during uninstall on Windows®7 system configurations. A work around is to perform uninstall in safe mode.
    Recording clips with Radeon ReLive may result in blank clips on Radeon RX 5700 Series Graphics with Windows®7 system configurations.

Known Issues

Stutter may be experienced when Radeon FreeSync is enabled on 240hz refresh displays with Radeon RX 5700 series graphics products.
    Radeon Performance Metrics may report incorrect VRAM utilization.
    AMD Radeon VII may experience elevated memory clocks at idle or on desktop.
    Radeon Overlay may intermittently fail to appear when toggled in game.
    Audio for clips captured by Radeon ReLive may be corrupted or garbled when desktop recording is enabled.
    Enabling Enhanced Sync may cause game, application or system crashes on Radeon RX 5700 series graphics products.

• Renk sorunu düzeltilmiş 19.8.1

https://drivers.amd.com/drivers/beta/Win10-64Bit-Radeon-Software-Adrenalin-2019-Edition-19.8.1-Aug12.exe

19.7.2 nin üzerine direk kurucam gelişmeleri bildiririm.
    -pis kurulum tamamlandı renk bozulması olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 12 Ağustos 2019; 21:59:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.8.1 Highlights

Support For

Microsoft® PlayReady®3.0
    Supported on Radeon RX 5700 series graphics products.

Fixed Issues

Radeon Chill settings may not sync with game profile settings when changed in-game through Radeon Overlay
    Radeon RX 5700 series graphics products may experience a black screen or flickering when applying auto overclocking memory with games or applications running in fullscreen
    Radeon AntiLag may slightly impact performance in select games
    Radeon RX 5700 Series Graphics may experience a black screen during uninstall on Windows®7 system configurations. A work around is to perform uninstall in safe mode.
    Recording clips with Radeon ReLive may result in blank clips on Radeon RX 5700 Series Graphics with Windows®7 system configurations.

Known Issues

Stutter may be experienced when Radeon FreeSync is enabled on 240hz refresh displays with Radeon RX 5700 series graphics products.
    Radeon Performance Metrics may report incorrect VRAM utilization.
    AMD Radeon VII may experience elevated memory clocks at idle or on desktop.
    Radeon Overlay may intermittently fail to appear when toggled in game.
    Audio for clips captured by Radeon ReLive may be corrupted or garbled when desktop recording is enabled.
    Enabling Enhanced Sync may cause game, application or system crashes on Radeon RX 5700 series graphics products.
    quote:

/>
    https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-8-1

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Renk sorunu düzeltilmiş 19.8.1

https://drivers.amd.com/drivers/beta/Win10-64Bit-Radeon-Software-Adrenalin-2019-Edition-19.8.1-Aug12.exe

19.7.2 nin üzerine direk kurucam gelişmeleri bildiririm.
    -pis kurulum tamamlandı renk bozulması olmadı.
    Driveri yuklerken yukleme esnasinda ekran siyah oluyor sonra bir anda parca parca renk oluyor ekran sonra geciyor o sorun kalktimi? Yuklerken oluyor sadece bir anda renk cikiyor sonra hemen geciyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 13 Ağustos 2019; 20:57:50 >

• Yeni driver'ı kurdum, yendiden başlat yaptım direkt wattman hatası aldım

Şuan sıkıntı yok.
  • 19.4.1 den sonra 8 e geçmeye değer mi ? ne zaman sürücüye elimi sürsem illa sövüp bir daha sürücü güncelleyenin diyorum
  • Evet o renk sorun düzelmiş.

Bu mesajda birde şunu belirteyim ben vega kart kullanıyorum frekans ve voltaj değerleri ile oynayıp en düşük voltajla almak istediğim frekansı alacak şekilde bir ayar tutturuyorum 19.7.2 sürücüsüne kadar kullandığım ayarda watman uyarısı almamıştım ayar şuydu
    1682mhz
    1020mv

19.7.2 sürücüsünü kurduktan sonra oyunda wattman uyarısı aldım neden oldu çünkü ben voltajı çok sınır değerde tuttuğum için yeni sürücüde o ferkans için 1020mv nin yetersiz geldiği bir an oldu ne yaptım bu sıcak günlerde voltajı 1030mv yapmak yerine frekansı 1672mhz e çektim sorun düzeldi.
    Sizinde kartınız fabrika çıkışlı oc li bir kart ise ve yeni sürücüde wattman uyarısı alıyorsanız bu konuda aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 13 Ağustos 2019; 22:22:31 >
  • Rx 470 ekran kartım var. Windows'un kendi yüklediği driver ile pubg lite'de ultra ayarlarda 110-120 fps alabiliyorken, adrenalin edition kurduğumda yine aynı ayarlarda 60-70 fps alabiliyorum. Planlı eskitme vs mı uygulanıyor nedir?

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.