Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AMD™ Adrenalin 2019 Edition 19.9.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: UnbLesseD Daha Az
1 Kayıtlı Üye
9.950
Cevap
89
Favori
533.564
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> AMD™ Adrenalin 2019 Edition 19.9.2
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10115 Mesaj
    Guzel, ati kivirdi bu isi, yazilim gittikce iyilesiyor, umarim hep boyle devame eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Mobility sürümü kurdum. Kurulum esnasında herhangi bir problem çıkmadı fakat control center açılmıyor. Elle de açmayı denedim fark eden bişey olmadı. Bu sorunu yaşayan var mı acaba ? Ekran kartım 4650 mobility.

CCC açılmadığı durumlar genellikle düzgün sürücü güncelleyememeden kaynaklanıyor. Sürücüyü silin, sildikten sonra Driver Sweeper programı ile ATI kalıntılarını da silin. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve yeni sürüyü kurun ve doğal olarak tekrar yeniden başlatın.

4-5 kere kaldırıp tekrar yükledim ama sonuç değişmedi. Driver Sweeper ile kaldırıp yüklemeyi deneyeyim birde.

Edit: Sorun yoğun uğraşlar sonucunda çözüldü. 3-4 kere Driver Sweeper ile yükle sil yaptıktan sonra control center çalışmaya başladı. Yardımlar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 16 Haziran 2011; 11:17:56 >
    |
    |
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).

• Yarbay
    10115 Mesaj
    Resmi olarak amd'nin sunmadigi driverdan surum notu beklemek nasil bir mantik, resmi sunum ile birlikte notlarda yayinlandi, ayrica driverlar genel olarak sorunsuz, herkes bilip bilmedigi her konuda konusmaktan vazgecsin artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    1 Not
    Catalyst 11.6 CAP1 üst konuya ekledim
    |
    |
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
  • Yarbay
    4571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

5800 serisine bir performans artışı varmı acaba?Yoksa boşuna indirmeyeyim

mutlaka kurun , çok başarılı bir driver 5850 ile sorunsuz kullanıyorum . performans artışları az da olsa var .
    |
    |
    |
    |
    AMD 890 GX Chipset and Asus M4A89GTD Pro / USB 3.0 HI-LEVEL 4G 1333 MHZ DDR3 DUAL KIT RAM (2X2) Palit GTX480 1536MB Pci-Ex GeForce 384Bit GDDR5 LG E2240S 22'' LED LCD, 5ms, Geniş, Parlak Siyah Monitor windows 7 64 bit işletim sistemi
  • Yarbay
    4486 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m-99

quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

5800 serisine bir performans artışı varmı acaba?Yoksa boşuna indirmeyeyim

mutlaka kurun , çok başarılı bir driver 5850 ile sorunsuz kullanıyorum . performans artışları az da olsa var .

Hocam bende HD5850 kullanıyorum.Son driver diye kurduk bakalım, o kadar aman aman hissedemesemde birazcık daha iyi gibi oldu bazı yüksek konfigurasyon isteyen oyunlarda.Benim kafamı 5000 serisine ait hiç bir not düşürülmediği için karıştırdı amd
    |
    |

• Yarbay
    4486 Mesaj
    Arkadaşlar bu arada bu Cap 1 ler neye yarıyor acaba?Profil gibi bir şeymi yani mesela witcher 2 oyununu oynuyucaz diyelim.Ve cap 1 yüklediğimiz zaman witcher 2 profilini seçiyoruz ve 3d ayarları otomatik değilde witcher 2 ye göre ayarlı olup daha fazla performans mı almamızı sağlıyor?Yoksa hiç bir alakası yokmu bu durumla?
    |
    |
    560 Mesaj
    Sürücü güncellemeleri özellikle DirectX 11 için yapılıyor. Bu nedenle Radeon HD 5000 serisinde de performans artışı oluyor. Bu performans artışı kimi zaman gözle görülmeyecek kadar az iken kimi zaman oldukça fazla fark yaratıyor. Öte yandan 10.5'ten sonra çıkan her sürücüde DirectX 9 performansının biraz daha düştüğünü görüyorum. Performans düşüşünü sadece FPS düşüşü olarak algılamayın. Bazen doğrudan FPS düşüyor; bazen de anlık FPS düşüşleri ortaya çıkıyor.
    |
    |
    64 Mesaj
    |
    |
    bende bad company 2 ve dirt 3 de son zamanlarda frame düşmeleri olmaya başlamıştı. 60-70 fps den 20 lere iniyordu. düzeltmişlerdir umarım.
    |
    |
    |
    |
    11.5b hotfix kuruyorum ben yeniden.11.6 bende nedense reset attırmaya başladı bugün, pc mavi ekran verip sürekli atikmad tarzında bir şey yazıyor.11.7 ve ya 11.6 için hotfix çıkana kadar 11.5b hotfix kullanıcam. Zaten pekte bir faydasını göremedim ben 11.6 nın,ki 5000 serisine aitte hiç bir not düşülmemiş
    |
    |
    190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KovenanT

Mouse lag çözülmüş. (Hadi bakalım bu sefer tutturmuşlardır umarım.) Linux sürücülerinde bir gelişme olacak mı merak ediyorum. Gerçi aylardır bir mouse lag hatasını bile çözemeyen amd`den pek umutlu değilim...

HAYIR BEYLER COZULMEDI...BEN KULLANIYORUM VE HALA SORUN DEVAM EDIYOR.ULEN 34 YASINDAYIM 18 SENEDIR PC KULLANIYORUM HIC ATIDEN SASMADIM,CEVREMDEKILERE DE HEP TAVSIYE ETTIM AMA ARTIK BITMISTIR ATİ.
    NVIDIA CILARIN SOYTARISI OLDUK BE
    |
    |
    Kimse kimsenin birseyi olmuyor, genellemeyin dusuncelerinizi...

Ve herkesede sunu soyleyim, ben driverlarin sorunsuz oldugunda israrliyim, yalniz driver yukleme konusunda insanlarimiz bilgisiz, elimizden geldigince yardim ediyoruz zammanla duzelecek umarim.
    Ve nedense bir sistemde sorun varsa hemen surucu sorunu deniliyor.
    Her sorunu driver' a bicmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ocean Mist -- 17 Haziran 2011; 15:14:58 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Kimse kimsenin birseyi olmuyor, genellemeyin dusuncelerinizi.

SEN YABANCI FORUMLARDAN BIHABERSIN GALIBA
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 17 Haziran 2011; 15:14:40 >
    |
    |
    560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

ne mouse lagı yaav o da nedir aylardır ati kullanıyorum öyle bi hataya rastlamadım

Aynen ben de hiç karşılaşmadım; ama 6 aydır sürücü mühendisleri buna kafa yoruyor. Belki de Radeon HD 6000 serisinde olan bir şeydir.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
SEO
son dakika
Lastik Fiyatları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.