Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı ugurlu olsun arkadaslar.11.10 çıktı link ilk sayfaya arkadaşlar ekliycektir
  • bugun halloween degil mi yav bugun mu cikmis?tekin olmayabilir valla.
  • nerde yav, bulamadım ben. preview3 ten performans olarak fark varmıy mış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

nerde yav, bulamadım ben. preview3 ten performans olarak fark varmıy mış ?

kendi sitelerinde gec güncelliyorlar ben sana güvenirim indiririm dersen buyur hocam

WinVista x64/7 x64 .......... buradan

WinVista/7..........................buda 32 bit devamm buradan

şimdi temiz sisteme kurdum bf3 yüklüğ ilk ona bakıcam hemen..

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst1110ReleaseNotes.aspx bu adresde changelog vardı bunu yazdıgım sırada acmıyorsu site hocam

• hocam sen paylaşana kadar ben indirdim, kendi sitesine eklediler benim sistem için fark olacağını sanmıyorum ama bir umut düşük çözünürlük ve low oynamaktan bıktım
  • AMD Catalyst 11.10 WHQL ilk sayfanın üst kısmına ekledim'de sürüm notları beni yüklemesende olur diyor..:D
  • allah kahretsin ati seni emi...şeytan diyoo bas küfürü ceza al kafanı dinle

insan eşşek olmalı bunu göremeycek kadar aciz olamazlar.bf3 ile ilgili bi gıdım not yok.11.10 preview boyutu küçülmüş sadece..yazıksın acizssin ati..
  • 25.ekim 11.10 (8.911) sürücünü kullanıyorum oyunlardaki resim kalitesi bildiğin pürüzsüz denemek isteyen olursa upload yaparım

11.10 (8.911) sürücü paketinde eksyk dosyalar vardı (8.92)'den tamamladım ayrıca opengl 4.1=opengl 4.2 olarak değiştirdim ,dediğim gibi denemek isteyen varsa upload yaparım (Upload Ok)

AMD 11.9 CAP4 ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 1 Kasım 2011; 0:35:00 >
  • 11.10 official yükledim,gelsin bakalım modern warfare 3
  • AMD 11.11 WHQL eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

AMD 11.11 WHQL eklendi

bu ay ki driverda cok hizlisin kabul etmek lazim
    tesekkurler
  • AMD 11.11 CAP1 çıktı
  • Kafam karışık.Amd atı driverlardan hiç anlamıyorum.Nvidia kullanıyordum hep.Ancak hd5870 aldım.Şimdi ben cap vs anlamam.Bana şunları kesin indirmelisin dediğiniz linkleri verin yukleyeyim anlamadım gitti.Bugün 11.11indirdim cap ne yada 8.92mb birşey daha var bunlar nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

Kafam karışık.Amd atı driverlardan hiç anlamıyorum.Nvidia kullanıyordum hep.Ancak hd5870 aldım.Şimdi ben cap vs anlamam.Bana şunları kesin indirmelisin dediğiniz linkleri verin yukleyeyim anlamadım gitti.Bugün 11.11indirdim cap ne yada 8.92mb birşey daha var bunlar nedir.

catalayst app.profile demek cap suleyman hocam eger cf yaptiysan o capida yuklemen gerekiyor bi nevi cf icin on ayar gibi bisey.yanlis olmasin ben boyle biliyirum.
    ikincisi hangisini yukleyiyim dersen isletimz sistemin ve bit degerini secip ona gore indir.ceoten yazdigim icin tam link yazamiyorum sana
  • Tamam cap önemsiz benim için o zaman.Ben win 7 64bit indirdim sorun yok o zaman tamamdır sağolasın.Bende birşey sandım.Çok karışık yok avivo yok bilmem ne kafa kurcalayıcı boşverdim zaten yeni driver çıktıkça yüklerim olur biter yerim avivosunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

Tamam cap önemsiz benim için o zaman.Ben win 7 64bit indirdim sorun yok o zaman tamamdır sağolasın.Bende birşey sandım.Çok karışık yok avivo yok bilmem ne kafa kurcalayıcı boşverdim zaten yeni driver çıktıkça yüklerim olur biter yerim avivosunu

heheh ilahi hocam yaa ati nin fasofiso işleri çoktur.sen geçiçi mi kullanıcan 5850 yi?ligtninngi vardı bir ara.sanırım takip edememişim seni.
  • Aynen Forumun en sağlam gtx580lightning i bana gelmişti bir ara 3tane vardı.Neyse 3ay kullandım.Dolar yükselince hemen sattım 150tl kârına.Sonra vatan pc kampanyasından geçici 5870 aldık 380tl ye.Öyle işte.Nvidia ya geri döneceğim bir daha amd atı tövbe.Bizde tek link tıkla indir.5870de fena değilmiş hani.Lightning 1000tl ye gitti.Bu kart 380e geldi.Geldiği parayı hakediyor.Ben kaçtım iyi geceler cümleten yine görüşüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 16 Kasım 2011; 0:23:27 >
  • AMD 11.11 WHQL sürüm notları ve AMD 11.11 CAP1 üst konuya sabitledim
  • Release note a bakilirsa getiriden cok goturusu var yazilimin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 17 Kasım 2011; 17:12:41 >
  • 11.11'i kurdum. 11.10 a geri döndüm. En son sürücüsünde oyunların bazılarında takılmalar olmaya başladı. Ayrıca en son ayarda olmasına rağmen görüntü kalitesinü düşürdü oyunların. Kenar kırılmaları olmaya başladı. 11.10 daha iyi olduğunu düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.