Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lazye , lazye Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Ekranda oluşan ani çizgilenme, oyunu oynarken çökme problemleri vs.
    Aynı sıkıntı bende de vardı sıfırdan kurulum mu yaptınız update mi aldınız.
  • Honey_Badger_06 kullanıcısına yanıt
    Olay elektrik hattımdan ötürü oluyormuş kullandığım uzatmayaı aradan çıkarınca sorun çözüldü.
  • bedevi1903 kullanıcısına yanıt
    Sıfır kurulum, update temiz olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda sorunumu yazmıştım. Güncel olan driver ve eski driverları kurmuş olmama rağmen sorunum çözülmemişti. Driveri komple kaldırdıktan sonra 19.3.2 sürümünü kurdum çökme sorunum çözüldü derken. Dün akşam yine bu sorun hortladı gibi.

OYUN OYNARKEN FPS DROP SORUNUM FİLAN YOK. CSGO OYUNUYORUM SORUN SIKINTI ATMA ÇÖKME YOK. SIKINTI PUBG'de OYNARKEN ÖLDÜKTEN SONRA BAZEN LOBİYE DÖN DİYİNCE BİLE OYUN ÇÖKMESİYLE KARŞILAŞIYORUM. GENEL ÇÖKME SORUNUNU PUBGDEN ÇIKMAK İSTEYİP MASAÜSTÜNE DÖN DİYİNCE YAŞIYORUM. MASAÜSTÜNE DÖNÜNCE DİREKT EKRAN KARARIYOR İLLAKİ RESET ATMAM GEREKİYOR SORUNUM BU. HALA ÇÖZEMEDİM :(
  • redaust01 R kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle büyük harf kullanmaman konusunda naçizane uyarmak isterim. Soruna gelecek olursak driver içindeki değişiklik ve sorunları kontrol ederek güncelleme yapmanızı öneririm. Bana kalırsa sizin sorununuz bir ısınma sorunu gibi duruyor. Oyun sonu haliyle artan ısı sebebi ile oyunda atma gibi bir sorun olası fanlari kontrol etmenizi ve ısı değerlerini kontrol etmenizi öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hendr1239 kullanıcısına yanıt
    Forumda yeni olduğum için pek bilmiyorum büyük/küçük harf kuralını. Oyun sırasında gördüğüm kadarıyla pubg 75-76 derecelerde dolaşıyor. Cs-go oyununda 60-65 i geçmiyor. Kasaya dizayna gelecek olursak acaba ısınıyormu diyerekten 2 kere kasa değiştirdim. Şimdiki kasada fan takacak boş yer yok adeta o derece fan takılı üstünde. Yinede çözüm olmadı sanırım. Ne yapayım bilemiyorum.
  • redaust01 R kullanıcısına yanıt
    Kasanın içinin fotosunu koyun fanlar ne yöne bakıyor gözüksün hepsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus rog strix rx570 var. Hangi surumu kullaniyorsunuz? Stabil bir surume ihtiyacim var. Ekran karti apexde high ayarlarda 80 dereceleri goruyor. 83 den yukari cikmadi.

• Bende uzun süredir fps drop sorunu var acaba driverlarla mı alakalı diyorum.Apex cikitigindan beri oynayamiyorum menude bile donup kaliyor.Forzada bir zamandan sonra 80 fps'den 1 fps'ye dusuyor oyunda inanilmaz takilmalar oluyor nedenini anlayamiyorum.19.3.3 kurulu ekran kartim asus rog strix rx460

• A.C.S A kullanıcısına yanıt
    Sıcaklıklara baktınız mı hocam

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    en fazla 64 dereceyi gördüm oyunda 4 saat aktif sekilde oynanınca.Mesela simdi açtım takılmalar oyun basından beri devam etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.S

en fazla 64 dereceyi gördüm oyunda 4 saat aktif sekilde oynanınca.Mesela simdi açtım takılmalar oyun basından beri devam etti
    Ddu ile yeni sürücüyü kaldırıp eski bir sürücü deneyin mesela 1893 gibi.
  • ZEPHYR kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi deneyeceğim.Ben simdi işlemciye takıldım ya fx6300 var acaba o mu sıkıntı cıkartıyor.Oyunda verileri inceledim 80-90 fpslerden bir anda 10lara kadar düşüyor o sırada ekran kartı %0 oluyor kafam allak bullak oldu artık.Apex legends daha farklı menüde sesler karısmaya baslıyor donuyor garip
  • Sorunların kaynağı windows 10 da olabilir arkadaşlar.
  • A.C.S A kullanıcısına yanıt
    Beslemesi gerekiyor ben zamanında 560 4gb ile sıkıntısız oynuyordum pubgyi 4.6ghz ocliydi

• Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.1 çıktı beyler bayanlar:

Çözülen sorunlar:

AMD Radeon VII and Radeon RX Vega Series graphics products may experience system instability, or an intermittent system hang when three or more displays are connected and enabled at the same time.
    World of Warcraft™ patch 8.1.5 or later may experience an intermittent crash or application hang when MSAA is enabled.
    Mouse cursors may disappear or move out of the boundary of the top of a display on AMD Ryzen Mobile Processors with Radeon Vega Graphics.
    Radeon WattMan auto overclock may fail to raise engine clocks past default levels on Radeon RX Vega series graphics products.
    Vari-Bright changes may fail to apply on some AMD Ryzen™ Mobile Processors with Radeon™ Vega Graphics system configurations.
    World of Tanks™ may experience intermittent graphical corruption when game settings are set to minimum on Radeon RX Vega series graphics products.

Bilinen sorunlar:

AMD Radeon VII may experience screen flicker in multi display setups on desktop or while applications are running.
    Netflix™ Windows® Store application may experience display flicker during video playback on some HDR enabled displays.
    Performance metrics overlay and Radeon WattMan gauges may experience inaccurate fluctuating readings on AMD Radeon VII.
    Performance metrics overlay may experience intermittent flicker when playing back protected content with this feature enabled

Arkadaşlar değişikler radeon vega lar apuları ve radeon VII için genelde...

Windows 10 64 bit driver:
    https://www.guru3d.com/files-get/amd-radeon-adrenalin-edition-19-4-1-driver-download,1.html

Windows 7 64 bit driver:
    https://www.guru3d.com/files-get/amd-radeon-adrenalin-edition-19-4-1-driver-download,2.html

• quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.1 çıktı beyler bayanlar:

Çözülen sorunlar:

AMD Radeon VII and Radeon RX Vega Series graphics products may experience system instability, or an intermittent system hang when three or more displays are connected and enabled at the same time.
    World of Warcraft™ patch 8.1.5 or later may experience an intermittent crash or application hang when MSAA is enabled.
    Mouse cursors may disappear or move out of the boundary of the top of a display on AMD Ryzen Mobile Processors with Radeon Vega Graphics.
    Radeon WattMan auto overclock may fail to raise engine clocks past default levels on Radeon RX Vega series graphics products.
    Vari-Bright changes may fail to apply on some AMD Ryzen™ Mobile Processors with Radeon™ Vega Graphics system configurations.
    World of Tanks™ may experience intermittent graphical corruption when game settings are set to minimum on Radeon RX Vega series graphics products.

Bilinen sorunlar:

AMD Radeon VII may experience screen flicker in multi display setups on desktop or while applications are running.
    Netflix™ Windows® Store application may experience display flicker during video playback on some HDR enabled displays.
    Performance metrics overlay and Radeon WattMan gauges may experience inaccurate fluctuating readings on AMD Radeon VII.
    Performance metrics overlay may experience intermittent flicker when playing back protected content with this feature enabled

Arkadaşlar değişikler radeon vega lar apuları ve radeon VII için genelde...

Windows 10 64 bit driver:
    https://www.guru3d.com/files-get/amd-radeon-adrenalin-edition-19-4-1-driver-download,1.html

Windows 7 64 bit driver:
    https://www.guru3d.com/files-get/amd-radeon-adrenalin-edition-19-4-1-driver-download,2.html
    https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-4-1

• bir kere de sorunsuz çıkarın şunu be

Radeon Software Adrenalin 2019 Sürümü 19.4.1 Önemli Noktalar

Sabit Konular
    AMD Radeon VII ve Radeon RX Vega Serisi grafik ürünleri, sistem kararsızlığı yaşayabilir veya aynı anda üç veya daha fazla ekran bağlandığında ve etkinleştirildiğinde aralıklı bir sistemde askıda kalabilir.
    World of Warcraft ™ yaması 8.1.5 veya daha yenisi, MSAA etkinleştirildiğinde aralıklı bir kilitlenme veya uygulama askıda kalmasıyla karşılaşabilir.
    Fare imleçleri, Radeon Vega Graphics ile AMD Ryzen Mobil İşlemcileri'ndeki ekranın üst sınırından kaybolabilir veya dışarı çıkabilir.
    Radeon WattMan otomatik hız aşırtması, Radeon RX Vega serisi grafik ürünlerinde motor saatlerini varsayılan seviyelerin üzerine çıkarmada başarısız olabilir.
    Vari-Bright değişiklikleri, Radeon ™ Vega Graphics sistem konfigürasyonlarına sahip bazı AMD Ryzen ™ Mobil İşlemcilere uygulanamayabilir.
    World of Tanks ™, oyun ayarları Radeon RX Vega serisi grafik ürünlerinde minimum olarak ayarlandığında aralıklı grafik bozulmalarına neden olabilir.

Bilinen Sorunlar
    AMD Radeon VII, masaüstündeki çoklu ekran kurulumlarında veya uygulamalar çalışırken ekran titremesi yaşayabilir.
    Netflix ™ Windows® Mağazası uygulaması, bazı HDR özellikli ekranlarda video oynatırken ekran titremesi yaşayabilir.
    Performans ölçümleri yerleşimi ve Radeon WattMan göstergeleri, AMD Radeon VII'de yanlış dalgalanmalara neden olabilir.
    Performans metrikleri yerleşimi, bu özellik etkinken korumalı içeriği oynatırken aralıklı titremeye neden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Nisan 2019; 0:55:3 >

• quote:

World of Tanks ™, oyun ayarları Radeon RX Vega serisi grafik ürünlerinde minimum olarak ayarlandığında aralıklı grafik bozulmalarına neden olabilir.

İlahi AMD, RX Vega kart sahipleri neden bir oyunda (hem de WoT'ta) ayarları minimuma getirsinler ki? Durduk yere sorun yaratmışlar kendilerine...
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.