Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.555
Cevap
188
Favori
1.251.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • R9 380 için en performanslı sürücü hangisidir? 19.3.3 ile assetto corsa competizone'daki performans düşmüş gibi geldi bana.
  • hendr1239 kullanıcısına yanıt
    19.3.3 bana daha stabil geldi. Rx470 kullanıyorum
  • Build 1901'i kullanın yazılım problemi ortadan kalkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19.3.3 ü rx 580 de deneyimleyen varmı fps drop olayı nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pubgde önceki sürücüye oranla daha az onunda oyundan kaynaklandığını düşünüyorum

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    19.3.3 yükleyeyim ben o zaman önceki sürümler sıkıntılıydı ondan sorayım dedim en fazla beğenmessem eski sürücüye döneriz zaten yapcak bişey yok merak ediyorumda nvidia da da durum aynımı bazı sürücüler gerçekten sıkıntılı olabiliyor
  • arkadaşlar konu dışı olacak ama rahat cevap alırım diye buraya yazıyorum rx 590 ekran kartım var . günde 1 kere milisaniye ekranda beyaz cizgiler oluşuyor ama saniye bile sürmüyor ve günde 1 kere yada 2 günde 1 kere rastlıyorum acaba sorun ne olabilir?kart mı bozuldu?
  • JacobTs kullanıcısına yanıt
    Kablodan bile yapabilir hocam sinyal düzgün gitmiyordur kablo değişimini denedinizmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Kablodan bile yapabilir hocam sinyal düzgün gitmiyordur kablo değişimini denedinizmi?
    yok hocam denemedim merak ediyorum sabah beri oynuyorum hiç sorun yok öyle milisaniyelik beyaz çizgiler ne olabilir diye . ve arada kararıp geliyor aynı şekilde ama günde 1 felan rastlamak için sürekli oyun oynuyorum problemi çözerim diye ama yakalayamadım bi türlü . ekran kartı kullanım drop vs gibi sıkıntılar yok . kartla ilgili değildir diye tahmin ediyorum ama bilmiyorum . şimdi kayıt alarak oyun oynuyorum sürekli bakalım alırsam size de göstereceğim.
  • JacobTs kullanıcısına yanıt
    Hocam iki olasılık benim aklıma geldi varsa deneme şansınız kablo değişip deneseniz sonuçlara baktıktan sonra ekran kartı ve ekran girişlerini yumuşak bir fırça ile olası toz toplanması tarzı bir şey için temizleyip bakarsanız belki sorunlarınıza çözüm olur. 2. Olarak da farklı ekran denemek de size ekran ile alakalı bir sorun olasılığını ortadan kaldırma firsati sağlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sapphire Nitro+ SE modelini kullanıyorum. Güç kaynağınız nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi münşi -- 24 Mart 2019; 22:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

Hocam iki olasılık benim aklıma geldi varsa deneme şansınız kablo değişip deneseniz sonuçlara baktıktan sonra ekran kartı ve ekran girişlerini yumuşak bir fırça ile olası toz toplanması tarzı bir şey için temizleyip bakarsanız belki sorunlarınıza çözüm olur. 2. Olarak da farklı ekran denemek de size ekran ile alakalı bir sorun olasılığını ortadan kaldırma firsati sağlar.
    hocam şuan kararma yakaladım kayıtdayken kayıtı izledim kararma çıkmadı sanırım monitör kaynaklı ya da kablo kaynaklı sorun hdmi kablosu ile deneyeceğim .bakalım aynı sorun verecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: münşi

Sapphire Nitro+ SE modelini kullanıyorum. Güç kaynağınız nedir?
    https://www.sinerji.gen.tr/sharkoon-750w-wpc-serisi-80-bronz-guc-kaynagi-pmu414387
    güç kaynağım bu hocam
  • Tamam kararma kayıtta çıkmadıysa monitör-kablo sorunudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

Oyunda 300mhz'ye sabitleniyor çekirdek hızı var mı çözümü;?;
    +++++

• quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Build 1901'i kullanın yazılım problemi ortadan kalkıyor.
    windows sürümü mü bahsettiğiniz hangi sorun ortadan kalkıyor
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    MSİ Afterburner ve Rivatuner ile bakıyorsanız oyuna girince muhtemelen Afterburner programı kapanıyordur.Oyunu simge durumuna küçültüp Afterburner programını çalıştırırsanız sorununuz çözülebilir.
  • bedevi1903 kullanıcısına yanıt
    18362.1 sürümü

• quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

18362.1 sürümü
    Hangi sorun çözülüyor hocam tam anlamadım.
  • bedevi1903 kullanıcısına yanıt
    Ekranda oluşan ani çizgilenme, oyunu oynarken çökme problemleri vs.

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.