Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Net kaynaklı değilse (yoğun alanlar, server in yoğun olduğu zamanlar). İlerleyen patch de düzeltirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dpoyraz D kullanıcısına yanıt
    sorma çook hızlı çözer
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sorma çook hızlı çözer
    Buna da şükür
  • Beyler bir sorum olacak. Şimdi mesela 11.2 için Jedi Fallen Order destekli diyor. 11.3 te ise Fortnite falan var. Peki 11.3’e Jedi için gelen destek dahil oluyor mu ? Yani Jedi için mesela 11.2 mi yüklemek gerekiyor yoksa 11.3 de aynı etkiyi yaratıyor mu ? Aynı sorum RDR2 için de geçerli. 11.1 RDR2 için çıkmıştı. Şimdi onu en iyi performanslı oynamak için 11.1’e dönmek mi gerekiyor mesela ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Beyler bir sorum olacak. Şimdi mesela 11.2 için Jedi Fallen Order destekli diyor. 11.3 te ise Fortnite falan var. Peki 11.3’e Jedi için gelen destek dahil oluyor mu ? Yani Jedi için mesela 11.2 mi yüklemek gerekiyor yoksa 11.3 de aynı etkiyi yaratıyor mu ? Aynı sorum RDR2 için de geçerli. 11.1 RDR2 için çıkmıştı. Şimdi onu en iyi performanslı oynamak için 11.1’e dönmek mi gerekiyor mesela ?
    En son sürücü hepsini içerir.
  • Guncellemelerde 2 driver gorunuyor bende adrenalin olmayan guncel.
    Adrenalin ile normali arasinda ne fark var arkadaslar hangisini yuklemeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmin -- 20 Kasım 2019; 1:43:40 >
  • woundedknee kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok sağolun

• Rx 470 lerin güncellemesi durdu mu

• Nerden çıkardınız 8 senelik HD 7000 serisine bile güncelleme devam ediyor.
  • Killabyte K kullanıcısına yanıt
    reis birşey soracam benim programda güncellemeye tıklayınca 2 şey çıkıyor biri 9.2 öbürü 11.3 optional ne fark var bu ikisinin.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Birisi WHQL imzalı driver(19.9.2), diğeri opsiyonel beta driver(19.11.3). 19.11.3 ü öneririm, bir sorunu yok.
  • Killabyte K kullanıcısına yanıt
    sağolasın
  • Ben yükleyemiyorum sürekli hata alıyorum yüklenmedi hatası. Hata 1603-AMD Yazılım Paketinin Kurulum Sırasında Genel Bir Hata Oluştu diye yardımcı olabilir misiniz ?
  • Merhaba yeni bilgisayar topladım. 5700xt windowsu kurduktan sonra. windowsa lan driverını kurup bilgisayarın kendi driverları indirmesini mi kullanayım yoksa kendim bütün driverları elle mi kurayım?
    amd sistem topladım başlangıçta neler kurmam gerekiyor ve ne işe yarıyor bu proglamlar yardımcı olur musunuz?/ryzen master,trixx,adrenalin) Teşekkürler şimdiden.
  • Uyurgezzer kullanıcısına yanıt
    amd sitesinden kartı kur ve aynı yerden cihipset diriverini de kur lanı anakart sitesinden de kurabilirsin
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi yapıcam hocam. teşekkürler. O uygulamları kurmalı mıyım? Yoksa direk oyun program vs. kurup yoluma devam mı etmeliyim?
  • Uyurgezzer kullanıcısına yanıt
    dediklerim gerekli biri ekran kartı için biri anakart için biri de internet bağlantısı için diriver. program ve oyunlar senin zevkin ve ihtiyacına göre kurulandır
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Anladık hocam teşekkürler.

• Arkadaşlar rx 590 pulse ekran kartım var.NFS Heat oyununda yüksek ayarlarda gece yağmur yağdığında fps çok düşüyor. Sorunu bilen var mı ?
  • arkadaşlar merhaba herkese

bende amd işlemci ve ekran kartı var. radeon mevcut güncel sürümü 19.11.3

bu güncellemeden sonra oyunlarda ekranda takılma yaşıyorum. lisansız windows kullandığım için olabilir mi bu sorun ?
  • 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.