Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.555
Cevap
188
Favori
1.251.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçmiş olsun geçen benim de windows göçtü sürücü güncelledikten sonra buradakiler suçu hemen windows'a attılar

aman dikkat edin fanboylar gelip demediğini bırakmaz size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 4 Kasım 2019; 23:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

yeni rdr sürücüsü çıktı amd driver sayfasından indirebilirsiniz
    https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-11-1
    Ey ahali güncel sürücü çıkmış. Acele etmeyin derim. Konu yukarı.
  • Arkadaşlar konuyla alakasız olarak şunu sormak istiyorum.Malum RX serisi kartlarını kullanan kişiler genellikle Sapphire modellerine sahip.Ben RX 580 8 GB SE modele sahibim fakat Coil-Whine mevcut.Ayriyetten arkadaşıma RX 590 Gold edition olan bir sistem almıştık onda da Coil-Whine vardı hatta onun ki dayanılmaz seviyedeydi.
    Bu Sapphire modellerine kronik sorun mu? Zira asus modellerinde de olduğuna şahit oldum.Ben yaklaşık 10 gün önce kartımı servise yolladım bu sorun için, muhtemelen sıfır yollayacaklar yada normal olduğunu söyleyecekler.Şayet sıfır yollarlar ise direk elimden çıkarmak istiyorum çünkü bu sorun sapphire de çok normal gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HBKaan -- 5 Kasım 2019; 11:23:14 >
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Suçlu Amd değil Sapphiredir buradan Sapphire almayın dediğimde millet ama Amd nin partneri diye geçiştiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Oxy.gen-

Msi R7 240 1 gb olan model ekran kartı var sistemde yeni güncelleme yaptım donanımlara. sisteme ekran kartını almadım dahaca ama bu ara sıra kapanmalara sebep oluyor bilgisayar açıldığındaysa bildirimlerde watman hatasıyla alakalı bildirim oluyor. Amd almayı düşünüyorum yine ekran kartınıda yüksek modellerde böyle bir sıkıntı varmıdır? hızı düşürün veya voltajı artırın gibi bir çözüm var gibi ama sıkıntı. yüklü olan amd yazılımı 19.20 sürümü
    sorunu yaşayanlar için çözüm olabilir. radeon uygulamasını windows updateye bırakmıştım söylediğim sürüm 19.20 amdnin sitesinde öyle bir sürüm göremedim bile belki çok eskidir. 19.10.2 güncel sürümü indirip kurduktan sonra herhangibir kapanma yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Suçlu Amd değil Sapphiredir buradan Sapphire almayın dediğimde millet ama Amd nin partneri diye geçiştiriyor.
    2 kartta sapphire Nitron Radeon RX 580 4G ve R7 250X sorun yok son sürücülerde VE fanda çıt yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Kasım 2019; 1:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

geçmiş olsun geçen benim de windows göçtü sürücü güncelledikten sonra buradakiler suçu hemen windows'a attılar

aman dikkat edin fanboylar gelip demediğini bırakmaz size
    Amd tekrardan 5-6 sene önce yazılımda çalışan kişileri aldı sanırım bunun başka açıklaması olamaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

mukemmel amd yine is basinda. bilgisayar driveri yukledikten sonra cöktü.
    allah belasini versin satip full intel nvidia sistem dizicem.

Bende diyorum senelerdir çökmeyen Win10 nasıl 3 kere çöktü Betasından beriş win10 kullanırım ama amd ye geçtiğim 1 senedir 3 kere windows çüktü. Demek bu yüzdenmiş. Neyse ki artık sürücü güncellememeyi öğrendim. Tişikkürler EYEMDİ

• En son 19.9.2'de kalmışım.Güncellememe değecek bi driver çıktı mı?
  • Leopard2A6 kullanıcısına yanıt
    19.11.1 var rrd 2 icin hocam arkdas yukarı video da atmıs.ama 19.10.02 iyi tavsiye ederim gayet stabil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 6 Kasım 2019; 21:40:29 >
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ^^
  • Arkadaşlar bu bela olan AMD Watmann hatasından nasıl kurtulabilirim ? Ekran kartımı OC'lu kullanmak ıstiyorum ama sıkıntı çıkarıyor. Eski sürümlere dönmeden bir çaresi var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cellat_006

Arkadaşlar bu bela olan AMD Watmann hatasından nasıl kurtulabilirim ? Ekran kartımı OC'lu kullanmak ıstiyorum ama sıkıntı çıkarıyor. Eski sürümlere dönmeden bir çaresi var mıdır ?
    Hata veriyorsa değerlerin stabil değildir.Bunu anlamak çok zor değil sanırım.
  • cellat_006 kullanıcısına yanıt
    Wattmn hatası diye birşey yok wattman uyarısı var ve wattman uyarısı olmasaydı her hatalı oc de sistem kilitlenecek ve sisteme reset atmak zorunda kalacaktık resette sistem için pek sağlıklı değil yani wattman uyarısı bir nimet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hiç zor değil. Yaklaşık 2 yıldır sistemi hız aşırtmalı kullanıyorum. Bugün BIOS AMD sürücüleri ve Windows'u güncelledim. Her ne olduysa ondan sonra oldu. Yaptığım hız aşırtma da öyle aman aman bir değerde zaten değil. 990-1070 Mhz çekirdek bellek ise 1425-1500. Ekran kartım R9 380 4 GB.

Bir de yeri gelmişken Watmann ayarlarını nasıl kaydedebilirim ? Sürekli sıfırlanıyor.

• cellat_006 kullanıcısına yanıt
    bunu dene

• 13 haziranda koymuştum videodaki ayarı bende işe yaramıştı

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)

https://forum.donanimhaber.com/amd-adrenalin-2019-edition-19-10-1--49927063-462#138666793

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Kasım 2019; 4:55:1 >

• Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.2 Highlights
    Support For

Star Wars Jedi: Fallen Order™

Fixed Issues

Some specific map areas or cities in Player Unknown’s: Battlegrounds™ may intermittently experience stutter or performance drops.

Known Issues

Radeon RX 5700 series graphics products may intermittently experience loss of display or video signal during gameplay.
    Radeon RX 5700 series graphics products may experience stutter in some games at 1080p and low game settings.
    Performance Metrics Overlay may cause stutter or screen flashing on some applications.
    Toggling HDR may cause system instability during gaming when Radeon ReLive is enabled.
    AMD Radeon VII may experience elevated memory clocks at idle or on desktop.
    Performance Metrics Overlay may report incorrect VRAM utilization.
    Invoking Radeon Overlay may cause games to lose focus or become minimized when HDR is enabled within Windows®.

Important Notes

AMD Ryzen™ Mobile Processors with Radeon™ Vega Graphics FAQ for Radeon Software Adrenalin 2019 Edition can be found here.

Package Contents

The Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.2 installation package contains the following:

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.2 Driver Version 19.30.31.15 (Windows Driver Store Version 26.20.13031.15006)

indir:https://www.amd.com/en/support

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 15 Kasım 2019; 0:39:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Bende diyorum senelerdir çökmeyen Win10 nasıl 3 kere çöktü Betasından beriş win10 kullanırım ama amd ye geçtiğim 1 senedir 3 kere windows çüktü. Demek bu yüzdenmiş. Neyse ki artık sürücü güncellememeyi öğrendim. Tişikkürler EYEMDİ

Alıntıları Göster
    ben son 3-4 yıldır windows 10 kullanıyorum sistemim intel ekran kartı amd bi kere bile çökmedi orjinal windows son sürüm 1900-1909

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.