Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.556
Cevap
189
Favori
1.251.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    Bu sorun ile ilgili konu açmıştınız ve orada size UEFI ile ilgili olabileceğini yazmıştım.
    Yazdıklarımı denediniz mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soqo -- 26 Ocak 2019; 22:41:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Herşeyi geçtim şu eski sürümü yada aynı sürümü güncelleme var diye uyarı verip güncelle diyoya bunu nasıl görmezden geliyolar yada çözemiyolar anlamıyorum.
    görüyorlar hatta sürüm notlarında bile belirtiyorlar o komik güncelleme uyarısını da nasıl çözmüyorlar onu anlamadım artı bu saçma hatayı da çözemediler ("Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası)
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Amd'nin kendisi de ddu'yu öneriyor yalnız. Tabi siz problem yaşamıyorsanız aynı şekilde devam edin.
    AMD kendi silme programı varken ddu önermesi ilginç ayrıca ne yapabilir ki kart sürücüsü sorunluysa bunu mu düzeltiyor onunla kaldırınca? örnek bbunu düzeltiyor mu "Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası ? yada saçma sapan aynı sürüm yüklüyken yeni güncelleme var deyip aynı sürümü yada eski sürümü gösteren hatayı düzeltiyorsa onu kullanalım kaldırmak için

• Arkadaşlar son yayınlanan driverin akıbeti nedir? (19.1.2) o saçma güncelleme uyarıları falan çözülmüşmü? sizce yüklüyeyimmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 26 Ocak 2019; 23:14:24 >
  • Windows 8.1 ile 18.12.2 yi overclocklu ve sorunsuz kullanıyorum, windows u açtığında başta çıkan güncelleme var uyarısı da gelmiyor en yeni en sorunsuz sürüm bu(son 4 driveri de denedim.)
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sürücü kaynaklı problemleri tabii ki çözemiyor. Örnek olarak, radeon settings açılmıyor, sürücü yüklenmiyor vb. gibi problemler için öneriliyor. Programın yaptığı ise grafik sürücüsü ile ilgili ne kadar dosya, kayıt defteri girdisi, shader cache varsa temizlemek.
    Amd'nin kendi kaldırma aracı güncelleniyor mu onu bilmiyorum. Ama ddu sürekli güncelleniyor. Bu da diyelim ki yeni sürücüde yeni dosyalar geldi. Ddu'ya yeni bir güncelleme gelerek o dosyaların da silinmesi sağlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Windows 7 UEFI değil zaten. Vista Ultimate x64 kurdum masaüstü geldi ama derecelendirme yaparken ekran komple griye döndü. Sonuç hüsran.

• Arkadaşlar test ettim denedim şuan için en iyi sürücü 18.12.2 sürümü. En iyi FPS değerlerini en iyi performansı bu sürücüde aldım. Yeni çıkanları kurmayın hep sorunlu.
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    güncelleniyor olması lazım ayrıca amd ye bakarsak ekle kaldır dan kaldırmayı öneriyor bu olmazsa kullanın diyor sadece yonga setini kaldırmıyor diğer tüm dosyaları kaldırıyor ben sorun yaşamadığım için kullanırım tam kaldırmak istersem. ddu yu kullanan kullanır tabi ki ama buda kötü değil bence
    https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601

• tavukum kullanıcısına yanıt
    güncelleme uyarısı bize de gelmiyor ama watman ayarları hatası geliyor
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hocam overclock u msi afterburner ile yapıyorum o ayarlara hiç girmiyorum bir sorun çıkmadı bende.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    zaten bende girmiyorun da otomatik yapıyormuş son sürücülerde çıktı bu olay öncekilerde yoktu ne güzel ama kapatılıyor mu bilmiyorum bak iyi aklıma getirdin araştırayım kapanıyorsa kapatayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 27 Ocak 2019; 6:14:8 >
  • En son güncellemeyi yaptım ancak güncelleme kısmen yapıldı dedi, Radeon Settings kayboldu yine, oyunlara ekran kartı falan ekleyip ayaları yapamıyorum.
    Her güncelleme sonrası nasıl çöküyor sistem anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam Windows 7 UEFI değil zaten. Vista Ultimate x64 kurdum masaüstü geldi ama derecelendirme yaparken ekran komple griye döndü. Sonuç hüsran.
    Kartınızda sorun olmadığına eminmisiniz görünüşe göre karta yük binince sıkıntı çıkıyor.
  • 19.1.1 ve 19.1.2 güncelleştirmelerinden sonra ekranda titremeler olmaya başladı, bunun bir çözümü var mı?
    Eksi sürümlerinden birinide denedim 18.10.2 olan, onda da sorun aynı
    Mouse hareket ettikçe ekran titriyor sürekli :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledd

19.1.1 ve 19.1.2 güncelleştirmelerinden sonra ekranda titremeler olmaya başladı, bunun bir çözümü var mı?
    alttaki resimde gösterdiğim ayar sizde de görünüyorsa onu seçip deneyin

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ledd

19.1.1 ve 19.1.2 güncelleştirmelerinden sonra ekranda titremeler olmaya başladı, bunun bir çözümü var mı?
    18.12.2 sürümünü denedin mi ?
  • 19sürücüler hep sorunlu bazi kartlarda reset siyah ekran oluşturuyor. Dedine katılıyorum. Bazi ekran kartlarinda 18.12.1de yüklenebilir 18.12.2sorun yaşarlarsa karta göre değişiyor. En stabil sürümler 18.12.1 veya 18.12.2 ikisini deneyip karta göre birini seçmek lazım.

• Bende şöyle bir sorun var pc 2-3 günde bir genelde bilgisayar ilk açıldığı sıralarda 1-2 dk içinde masaüstünde veya oyun ilk ekranınnda kırmızı kutular oluşup kitleniyor tekrar ilk açılışta wattman hatası veriyor ama saatlerce oyun oyna hiç bir sorun yok 3d markta time spy da hiç bir sorun yok yani yükte sorun yok ama pc il açıldığında onuda her gün değil 2-3 günde bir bu sorunu veriyor ve bu 2 aydır felan sürüyor bir çok driver denedim değişen bi şey olmadı kart rx 580 8 gb bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 28 Ocak 2019; 15:50:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedevi1903

Bende şöyle bir sorun var pc 2-3 günde bir genelde bilgisayar ilk açıldığı sıralarda 1-2 dk içinde masaüstünde veya oyun ilk ekranınnda kırmızı kutular oluşup kitleniyor tekrar ilk açılışta wattman hatası veriyor ama saatlerce oyun oyna hiç bir sorun yok 3d markta time spy da hiç bir sorun yok yani yükte sorun yok ama pc il açıldığında onuda her gün değil 2-3 günde bir bu sorunu veriyor ve bu 2 aydır felan sürüyor bir çok driver denedim değişen bi şey olmadı kart rx 580 8 gb bu arada
    şu konudaki ayarı dene ben yaptım watman uyarısından kurtuldum
    https://forum.donanimhaber.com/powercolor-rx-580-8gb-wattman-sorunu-cozuldu--135745675#135745675

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 28 Ocak 2019; 16:32:38 >

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.