Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    WHQL olarak çıktığı için kurabiliriz o zaman. Akşam kurup oyunları deneyeceğim bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    kur dene tabi ki yalnız yeni güncelleme var deyip aynı sürümü gösteriyor takılma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Ocak 2019; 10:15:32 >
  • Benim emektar kart gitti sırf bu sürücüler yüzden.

Kaldık GT 1030'a.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sorun donanım kaynaklıymış kartı değiştirerek hallettim.

Elpida ram o.c. işlemi için çok verimsiz. Asic değeri %70 kartın. Eski kartım olan sapphire hd 7950 boost edition asic değeri %56, deli gibi o.c. oluyor. Hoş oyun filan oynamadığım için hiç uzun süreli kullanmadım. Yalnız sağlam kart. Bunu sapphire nitro+ rx580 için söyleyemeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    zaten ben karta oc pek yapmam 1 kez r7 karta yaptım oda kısa süreli oldu normale aldım. 3 sapphire kart var biri 4 yıllık biri 3 sonuncusu da 1 yıllık çok şükür sorun yok ama rx 580 den korktum neyse ki pcye stabil olmayan oc den yapmış oyunda donup atmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

zaten ben karta oc pek yapmam 1 kez r7 karta yaptım oda kısa süreli oldu normale aldım. 3 sapphire kart var biri 4 yıllık biri 3 sonuncusu da 1 yıllık çok şükür sorun yok ama rx 580 den korktum neyse ki pcye stabil olmayan oc den yapmış oyunda donup atmayı
    Oc'nin stabil olmaması gerek;yeteri kadar voltaj alamadığı demektir.
  • HackAv kullanıcısına yanıt
    doğrudur pek anlamıyorum oc den açıkçası ama olsun işlemciyi 4ghz rami 3466mhz de çalıştırdım 4 gün sorunsuz zevkimi aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Ocak 2019; 14:53:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ramlerin A2 B2 slotlara takılı değil mi?
    https://cdn.istanbulbilisim.com/p/0/msi-b450m-pro-m2-ddr4-usb3-1-matx-anakart_276107.jpg

Çok anlamıyorum ama şu sağdaki iki slota takılı zaten başka bir yere takılmıyor herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

20.Ocak'da AMD Adrenalin 2019 Edition 19.1.1 WHQL imzası almış, denemek isteyen olursa...
    https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-1-1
    Herkes denedi sorun yaşadı zaten

EDİT : Deneyen sorun yaşamayan varsa konuya yazsın bizde kuralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Undertaker -- 24 Ocak 2019; 17:20:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Undertaker

Herkes denedi sorun yaşadı zaten

EDİT : Deneyen sorun yaşamayan varsa konuya yazsın bizde kuralım

Alıntıları Göster
    Neyine WHQL alıyorsa? Herhalde sorun yaşatma konusunda WHQL aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Neyine WHQL alıyorsa? Herhalde sorun yaşatma konusunda WHQL aldı.

Alıntıları Göster
    WHQL yok ki sürücüde ? Kurulumu açınca normalde WHQL yazması lazım eski sürücülerde görüyordum çünkü ama bunda yok.
  • Bu akşam 19.1.2 yayınlanmış, opsiyonel bir sürücü. Sürücü sayfasında göremiyorum ama sürüm notları sayfasında linkleri bulunmakta:

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-1-2
  • 19.1.2 link https://drivers.amd.com/drivers/beta/win10-64bit-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.1.2-jan24.exe

O sürücünün whql olduğuna eminmiyiz ardından hemen bir sürücü daha çıkmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 24 Ocak 2019; 23:48:24 >
  • he tamam anakartın buysa 2 slot var zaten okla gösterdiğim

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)
  • sitede olan bu
    Adrenalin 2019 Edition 19.1.2 Optional
    File Size
    327 MB
    Release Date
    1/24/2019
    https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-580

Radeon ™ Yazılımı Adrenalin 2019 Sürümü 19.1.2 Sürüm Notları

Radeon ™ RX 580 grafik kartında Radeon ™ Yazılım Adrenalin 2019 Sürüm 19.1.2 kullanarak 1920x1080'de (1080p) Radeon ™ Yazılım Adrenalin Sürüm 19.1.1'e kıyasla Anthem'de% 7'ye kadar daha hızlı performans. RS-284
    Sabit Konular
    Bazı ekranlar, ekran kapatılıp açılıncaya kadar yeniden başlatırken siyah ekran görülebilir.
    Bir tost mesajı zaman zaman yanlış açılır ve yeni bir sürücü güncellemesinin kullanılabilir olduğunu gösterir.
    Rocket League ™, Radeon FreeSync etkinleştirildiğinde titrek ya da düzensiz yenileme oranları yaşayabilir.
    Özel Radeon Yazılımı yüklemeleri bazen Radeon Ayarları'nı yükleyemeyebilir.
    Yükseltme Danışmanı kullanıcı tarafından birçok kez yenilendiğinde Radeon Ayarları bir uygulama çökmesine neden olabilir.
    Önerilen en son sürücü AMD Link tarafından yüklenmişse, kullanıcılar isteğe bağlı bir sürücüye yükseltme yapamayabilir.
    Bilinen Sorunlar
    Battlefield ™ V oyuncuları canlandıktan sonra ekrana sıkışmış karakter anahatlarını deneyimleyebilirler.
    İki veya daha fazla ekran bağlı ve bir ekran kapalıyken, fare gecikmesi veya sistem yavaşlaması uzun süre gözlenir.
    Oyun Danışmanı, oyun kütüphanesi çok büyük olduğunda oyunlar için uyumluluk bilgilerini yükleyemeyebilir.
    Radeon Yazılımını kaldırmak Radeon Ayarlarını kaldırmak için başarısız olabilir.
    Piksel Formatı ayarları, sistemi yeniden başlattıktan sonra korunmayabilir.
    Sahne Düzenleyicisi, bir sahneye çok sayıda öğe eklendiğinde kaydırma ile ilgili sorunlar olabilir.
    Radeon WattMan'daki özel ayarlar bazen Radeon RX Vega serisi grafik ürünlerine uygulanamayabilir.
    Radeon ReLive zaman zaman yakalanmış kayıtları veya ters renklerle Anında Tekrarları deneyimleyebilir.
    HDMI Underscan ayarları, sistem yeniden başlatıldıktan sonra korunmayabilir.
    Dipnotlar
    AMD Performance Labs tarafından 23 Ocak 2019 tarihinden itibaren 8GB Radeon ™ RX 580'de Intel i7 7700k CPU (4.2 GHz), 16GB DDR4-3000 Mhz sistem belleği ve Windows 10 x64'ten oluşan bir test sistemi üzerinde yapılan RS-284 Testi . PC üreticileri farklı sonuçlar verecek şekilde konfigürasyonları değiştirebilir. 1920x1080'de Anthem'deki ultra önceden ayarlanmış ayar ile Radeon ™ RX 580, Radeon ™ Yazılımı Adrenalin Sürümü 19.1.1 ile 60.6 FPS'yi, Radeon ™ RX 580'i Radeon ™ Yazılımı Adrenalin 2019 Sürümü 19.1.2 ile 64.9 FPS'yi aldı. Yazılım sürümlerini karşılaştıran Radeon ™ Yazılım Adrenalin 2019 Edition 19.1.2, Marşı'da% 7'ye varan daha hızlı bir performansa sahiptir. Performans, en son sürücülerin kullanımına bağlı olarak değişebilir. RS-284

Paket içeriği
    Radeon Software Adrenalin 2019 Sürümü 19.1.2 kurulum paketi aşağıdakileri içerir:

Radeon Software Adrenalin 2019 Sürümü 19.1.2 Sürücü Sürümü 18.50.15.01 (Windows Sürücü Mağazası Sürümü 25.20.15015.1002)

Radeon Software Adrenalin 2019 Sürümü 19.1.2 kurulum paketi aşağıdaki linklerden indirilebilir:
    İndir düğmesini tıklatarak, Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin (“EULA”) şart ve koşullarını kabul ettiğinizi okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onayladınız . Bu lisansların şartlarını ve koşullarını kabul etmiyorsanız, bu indirme tarafından sağlanan AMD yazılımının hiçbir lisansına sahip değilsiniz.

Radeon Software Adrenalin 2019 Sürümü 19.1.2 kurulum paketi aşağıdaki linklerden indirilebilir:
    İndir düğmesini tıklatarak, Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin (“EULA”) şart ve koşullarını kabul ettiğinizi okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onayladınız . Bu lisansların şartlarını ve koşullarını kabul etmiyorsanız, bu indirme tarafından sağlanan AMD yazılımının hiçbir lisansına sahip değilsiniz.

AMD Radeon ™ HD 7700 - HD 7900 Serisi Grafik Kartı

Radeon Software Adrenalin Edition 19.1.2 Windows® 10 64-bit için sürücü

Radeon Software Adrenalin Edition'ı Kurma
    Radeon Software Adrenalin Edition’ın doğru şekilde nasıl kaldırılacağı veya yükleneceği ile ilgili ayrıntılı talimatlar için lütfen aşağıdaki destek kaynaklarına bakın:

Windows® Tabanlı Bir Sistemde Radeon Software Adrenalin Sürümü Nasıl Kaldırılır
    Windows® Tabanlı Bir Sistemde Radeon Software Adrenalin Edition Kurulumu
    NOT:
    Bu sürücü, Apple Boot Camp platformlarında çalışan AMD Radeon ürünlerinde kullanım için tasarlanmamıştır. Bu platformların kullanıcıları, sürücü desteği için sistem üreticisine başvurmalıdır.

Windows® işletim sistemi için Radeon Software Adrenalin Edition 19.1.2'yi yüklerken, kullanıcının Yönetici olarak oturum açmış olması veya Radeon Software Adrenalin Edition 19.1.2'nin kurulumunu tamamlamak için Yönetici haklarına sahip olması gerekir.

Radeon Software Adrenalin Sürümü 19.1.2, Windows 7 Service Pack 1'in yüklenmesini gerektirir.

Radeon Ürün Uyumluluğu
    Radeon Yazılım Adrenalin Sürümü 19.1.2, aşağıdaki AMD Radeon ürünleriyle uyumludur.

Radeon Masaüstü Ürün Ailesi Uyumluluğu
    Radeon RX Vega Serisi Grafikler

Radeon ™ RX 500 / Radeon 500X Serisi Grafik Kartları

Radeon ™ RX 400 Serisi Grafik Kartı

AMD Radeon ™ Pro Duo

AMD Radeon ™ R7 300 Serisi Grafik Kartları

AMD Radeon ™ R7 200 Serisi Grafik Kartları

AMD Radeon ™ R9 Fury Serisi Grafik Kartı

AMD Radeon ™ R5 300 Serisi Grafik Kartı

AMD Radeon ™ R9 Nano Serisi Grafikler

AMD Radeon ™ R5 200 Serisi Grafikler

AMD Radeon ™ R9 300 Serisi Grafik Kartı

AMD Radeon ™ HD 8500 - HD 8900 Serisi Grafik Kartı

AMD Radeon ™ R9 200 Serisi Grafikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Ocak 2019; 1:22:55 >

• Bu driver da pek tekin bir şeye benzemiyor en iyisi bildiğinden şaşmamak güzel bir driver çıkana kadar 18.12.2 ile devam.
  • AMD kafayı yemiş yine mi çıktı yeni sürücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Bu driver da pek tekin bir şeye benzemiyor en iyisi bildiğinden şaşmamak güzel bir driver çıkana kadar 18.12.2 ile devam.
    Aynen 18.12.2 şuan çok iyi diğer sürücülerde NFS Payback takılırken şuan bu sürümde sıfır sıkıntı
  • Seç beğen işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sürümü deneyen oldu mu acaba ? Sapphire RX590 Nitro+ aldım bir kaç gün öncesine kadar. 19.2.1.1 sürümü günceldir diyerek Nvidia mantığı yükledim fakat Elder Scrolls Online oynarken 10 dakikada bir bip sesi verip ekran siyah olup reset atmak zorunda kalıyordum. Şuanda 18.2.2'yi kullanıyorum fakat Zero RPM ve FPS konusunda biraz düşüş yaşadım gibi. 19.2.2'de eğer black screen problemi çözüldüyse indirip kurmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veirelis -- 25 Ocak 2019; 9:30:20 >
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.