Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lazye , lazye Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.556
Cevap
189
Favori
1.251.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    WHQL sürümü de yayınlandı Hocam, sapphire de bi garip nitrolara hynix, pulselere samsung koyuyor.
  • CS BETA kullanıcısına yanıt
    Adrenalin 2019 Edition 19.10.1 Optional (isteğe bağlı) (WHQL) bunu da ilk defa gördüm isteğe bağlı WHQL
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Adrenalin 2019 Edition 19.10.1 Optional (isteğe bağlı) (WHQL) bunu da ilk defa gördüm isteğe bağlı WHQL
    Ben de bir anlam veremedim
  • 20 güncellemesine kadar güncelleme yapmayacağım. Windows'umu göçerten sürücüyü WHQL mi yapmışlar
  • ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    @***Respect*** İLGİNÇ isteğe bağlı WHQL

@B-2 Spirit isteğe bağlı WHQL AMA ben eski sistemdeki R7 250X e kurdum sistem falan çökmedi gayet stabil bu arada kart SAPPHİRE
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Windows sürümünüz 1903 mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boss06 kullanıcısına yanıt
    evet ama artık 1909 windows göçtüğü için mecbur 1909 kurdum
    Son sürüm win kullandığınız sürece bu driver hatalarıyla karşılacaksınız 2 geriden gelerek tam oturmuş işletim sistemi kullanmanızı öneririm 1803 oda.sonra amd driver sorunu whql sürüm windowsu çökertti gibi sorunlarla ugrasirsiniz. Aynı yollardan bende geçtim 1803 yeni çıktığında 1607 kullaniyordum.

Kıytırık bir sürücü için asla eski sürüm windows kullanmam

Bu kafayla devam edersen daha çok win çöker.bol şans sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Bu kafayla devam edersen daha çok win çöker.bol şans sana.
    NE alakası var yıllardır son sürüm kullanırım hiç çöken Windows görmedim
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Güncel windowsta güncel virüslere karşı da korumalı oluyorsun.
    Sen interneti güvenli kullanıyorsunudur bişey olmaz ama başkası gördüğü herşeyi indiriri çöker windows.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jac0B0 kullanıcısına yanıt
    virüsden çökmesi başka arkadaş ekran kartı yada driver den çökmesini son sürüm windowsa bağlıyor ben ona ne alaka dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Ekim 2019; 4:9:21 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hee yok ya ne alakası var driverla windowsun.
    Bende de mavi ekran veriyodu ddu ile eski driverı sildim 19.10.1 yükledim ne mavi ekran kaldı ne bişe şakır şakır çalışıyo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tamam.

Komedisiniz cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 19 Ekim 2019; 10:21:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

Tamam.

Komedisiniz cidden
    akıl fikir sahibi olamayanlarla uğraşılmaz sende bunlardan birisin amd ekran kartı kullanıyorum son 5 aydır. Her zaman son çıkan driverları kurup kullanırım bir kez hata ile karşılaşmadım. Kullanmasını bilirsen hata ile karşılaşmazsın.
    ben amd nin facia sürücüleri yüzünden tarihi eser windows sürümlerini kurup sistemi riske atmak zorunda mıyım ? oyunlarda kaybedeceğim performansı veya yaşayacağım sorunları saymıyorum bile

sen sorun yaşamıyorsun diye amd yi tamamen suçsuz ilan edemezsin tek ben yaşamadım bir başkasının daha çökmüş windows'u

ben istediğim windows 10 sürümünü kurmakta özgürüm amd ise adam gibi sürücü çıkartmak zorunda

sen 5 aydır kullanıyorsun ben yıllardır kullanıyorum son 1 senedir sürücüler rezalet durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 19 Ekim 2019; 11:51:26 >
  • sürücüden windows çöküyormuş he lan ne adamlar var ya ilk okul 5 e falan mı gidiyorsunuz 25 senedir pc kullanıyorum bir kere windowsum göçmedi
  • Mazotçu M kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma yeni gördüm mesajını.

Bende çözüldü problem, şöyle yaptım. Artık driver indirirken el ile indirmiyorum kendi programından tarayıp programa indirtiyorum güncellemeyi bir de temiz kurulum yapıyorum. 2 hafta oldu neredeyse bir problem yok çözüldü diyebilirim. Söylediklerimi bir deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

sürücüden windows çöküyormuş he lan ne adamlar var ya ilk okul 5 e falan mı gidiyorsunuz 25 senedir pc kullanıyorum bir kere windowsum göçmedi
    istediğine inanıp inanmamakla özgürsün sürücü güncelledikten sonra restart atınca bitmek bilmeyen yükleme döngüsünü ve ardından gelen "inaccesable boot device" hatasını neye bağlamam lazım ? sürücü güncelledikten sonra başka hiçbir şey yapmadım.
    https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/game-ready-drivers/13/267729/inaccessible-boot-device-error-upon-starting-pc-af/

al bak bakalım benim yaşadığım sorunun aynısını daha önce yaşayanlar olmuş üstelik nvidia'da da olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 19 Ekim 2019; 15:24:31 >

• 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.