Şimdi Ara

AMD A6-9225?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
25.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satın almayı düşündüğüm Laptop un işemcisi AMD A6-9225 oyun oynamayacağım, internete, dizi vs ayrıca orta seyedeki programlarla vidro montajlamak için uygun mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• a8 ve üstü olsa belki derim ama a6 diyorsa biraz tırttır o işlemci sanmam video falan montajlayabileceğini.sana adam gibi işlemci lazım.HQ7700 mü onlara bak amd'nin güçlü olarak bi ryzen işlemcili vardı ama şimdi yok galiba.varmış da 10 bin lira.oyun oynamam bana iyi işlemci olsun gibi bir seçenek olmuyor benim bildiğim.iyi işlemcileri ekran kartlı oyun makinelerine koyuyorlar bir kaç bin de karta veriyorsun.oyun yoksa masaüstü toplamalısın.bütçe tavsiye için notebook bölümü var oraya başlık aç burası masaüstü.
  • Video montajda öyle aşırı programlar depil mesela videoyu kesmek resimler videolar eklemek için

• Alevsafar Faruk A kullanıcısına yanıt
    encode etmeden video montaj mı oluyor?ne kadar basit işlemler yapsan bile tekrar yazdırıyorsun o dosyayı direkt işlemci.a4 a6 derken iki çekirdekli işlemci alırsan olmaz ya da 4 bile olsa o apu serisi pek işe yarar değil.intel i5 alsan söyle son nesil 8250 midir daha uzun kullanırsın notebooku hani ucuz diye alıp işine yaramaz ya da kısa kullanırsan çok da ucuza gelmiş olmaz.sen bilirsin ben söylüyorum sana kalmış.
  • Peki kardeşim ne gibi sıkıntıları olur?

• güçsüz bir işlemcinin sıkıntısı güçsüz kısa ömürlü olması ve evet iki çekirdekmiş.şöyle resimle göstereyim:

https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+A6-9220&id=3072
  • Peki dostum, Benim asıl isteğim Netflix ten dizi, film izlerken sıkıntı çektirmesin, ve kamera nın karşısına geçip video çektikten sonra bu videoya fotolar falan eklemek senin bu konuda önerebileceğin laptop var mı? (-3000)
    Ve AMD A9-9420 hakkında ne düşünüyorsun isteklerimi karşılar mı?

3000 liranı çöpe atacağına 200 daha koy bunu al bence.

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-v330-15ikb-i5-8250u-8gb-500gb-156-fhd-freedos-81ax00fptx-P266973503
  • Mağazadan alacağım ama

o zaman mağazada ne varsa onu alacaksın.bütçene yeten intel varsa onu al amd alma.
  • Sağol dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.