Şimdi Ara

AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı) 05.11 GÜNCEL!! (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
27
Favori
189.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bir kaç sorum olacak. Sistemim şu şekilde;

amd athlon ii x3 455 3.3Ghz
    Kingston 3GB DDR2
    High Power 500 W 80+
    Gigabyte Amd Radeon HD 7850 OC 1GB
    Win 7 32 Bit

Company of Heroes 2 oynarken high yada ultra ayarlarda FPS düşüyor..

Ram ve işlemci sıkıntı yaratabilir mi bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karolayn -- 2 Mayıs 2014; 13:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karolayn

Arkadaşlar merhaba.

Kingston 3GB DDR2
    High Power 500 W 80+
    Win 7 32 Bit

oyunun sistem gereksinimlerini açıkçası bilemiyorum ancak ram dan kaynaklı sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bende Vatan Bilgisayardan aldığım Sapphire HD7870 2ay sonra oyunlarda yada flash video vs.de amd driveri crash veriyor.Bilgisayra format attım tüm sürücüleri yeniden yükledim ama sorun çözülmedi ama bu sorun dün crysis2 oynarken meydana gelmeye başladı kasa sıcaklığına baktığımda aşırı yüksek sıcaklıklar vardı ekrank artı aynı şekilde yanmış olabilirmi ? Bu arada 1200/1340 da (1.28 v) ayarlarda overclock yaptım stabil ve 78dereceyi geçmiyiyor.Eğer bir tahmininiz yada çözümünüz varsa lütfen yazın.
  • Hocam ilk sayfada 7850ler içinde 106. sıradayım. Kartımı sattım. Listeden arzu ederseniz çıkartabilirsiniz. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Arkadaşlar 7850 1 gb ile Call Of Duty : Ghosts oynayan varmı aramızda ? imzamdaki sisteme dün kurdum sadece 1024*768 ile çalışıyor, üstünde hiçbir çözünürlükte oyunu açamıyorum sürekli kitleniyor sebebi nedir ? her oyunu high oynarken bu oyunda şiştik

Biraz geç gördüm kusura bakma. Ghosts PC'de çok problemli bir oyun. Aynı problem bende de oldu. Normal yani
  • phenom ii x4 te 7850 veya 7870 cf kullanan var mı darboğaz yapar mı acaba?
  • BF4 ve Ghost da Hd7850 1 veya 2gb ile sorun yasayan var mi ? Kasiyor oyun fena sadece bu oyunlarda oluyor. Oluyorsa 1 mi 2gb mi belirtirseniz sevinirim.

• Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    Bf4'te yaşadım. Fakat işlemci %90, e.kartı %70'lerde kullanılıyordu. 1gb sapphire

• murettep kullanıcısına yanıt
    cf yapma sakın. Işlemciyi değiştir o paraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrFinito

Bf4'te yaşadım. Fakat işlemci %90, e.kartı %70'lerde kullanılıyordu. 1gb sapphire

Benim de öyleydi acaba neden yaşıyoruz bu sorunu bilgi edinebildiniz mi hiç ?

Ram ve İşlemcinizi yazar mısınız ?
    3.0ghz 960t ve 4gb kingston hyperx1600mhz. işlemci yetersiz geliyor kısaca.
  • quote:

3.0ghz 960t ve 4gb kingston hyperx1600mhz. işlemci yetersiz geliyor kısaca.

Sistemimiz aynı cidden sıkıntımızda aynı. O zaman sorun işlemcide işin garibi işlemci %90 kullanıyor nasıl yetersiz oluyor onu anlamadım.
    90 lafın gelişi 1605t'ye unlock yapsam bleki biraz daha performans alırım fakat o da aşırı bir katkı vermeyecek sonuçta. büyük oyunları ya fx-8xxx yada i5, i7 ile oynamak gerekiyor.
  • quote:

90 lafın gelişi 1605t'ye unlock yapsam bleki biraz daha performans alırım fakat o da aşırı bir katkı vermeyecek sonuçta. büyük oyunları ya fx-8xxx yada i5, i7 ile oynamak gerekiyor.

Ben denedim ama işe yaramadı. İşin garibi X6 işlemci bile mi yetmiyor oyuna vay be ?

Ram den yana acaba sıkıntı olma ihtimali var mıdır ?
    Pek sanmıyorum hocam çünkü playclaw ile baktığımda 3.30gb falan oluyor kullanım.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba.

Kingston 3GB DDR2
    High Power 500 W 80+
    Win 7 32 Bit

İşlemci çok kötü günümüzde battlefield 4 gibi bir oyun için yüksek ayarda güçlü bir ekran kartı ile amd fx-8350 işlemci bile yeterli gelmiyor siz 7850 ile o işlemciyi kullanıyorsunuz ekran kartının %50 sini dahi kullanamıyorsunuz o işlemciyle.

• Call of duty ghostu cok rahat en yuksek cozunurlukte oynayip bitirdim arkadaslar. 7870 xt 2 qb 256 bit ekran kartim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: FalloutNV

quote:

Arkadaşlar merhaba.

Kingston 3GB DDR2
    High Power 500 W 80+
    Win 7 32 Bit

İşlemci çok kötü günümüzde battlefield 4 gibi bir oyun için yüksek ayarda güçlü bir ekran kartı ile amd fx-8350 işlemci bile yeterli gelmiyor siz 7850 ile o işlemciyi kullanıyorsunuz ekran kartının %50 sini dahi kullanamıyorsunuz o işlemciyle.

AMD X4 Phenom 3.0 GHZ da sanırım BF4 de yetersiz 1GB benim kart. Yukarıda ki arkadaş dada kasıyor X6 var onda acaba hangi işlemciyi almak lazım ?

• quote:

Pek sanmıyorum hocam çünkü playclaw ile baktığımda 3.30gb falan oluyor kullanım.

Anladım işlemciyi değiştiricez mecbur AC4 Watch Dog falan iş görmez bu işlemci artık.
    i5 2500K ve üzerini tavsiye ederim bf4 için.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.