Şimdi Ara

AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı) 05.11 GÜNCEL!! (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
27
Favori
189.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakazul

Yeni WHQL sürücü ne zaman gelir acaba? 4 ay oldu hala çıkarmadılar..

amd geleneksel beta günleri yapıyor driverlarda ondan fazla ümitlenme whql driver için beta driver akar gider amdde
  • yaz hocam 7850
  • Şu amd nin driver sorunu olmasa iyi olacak da, her güzelin bir kusuru vardır. Üstteki IE sorunum 14.3 sürümü yüklemem ile şimdilik geçti gibi görünüyor. Mouse imlecinin üstteki gibi noktasal şekle bürünmesi az denk geliyordu. Onu da kullandıkça ileride göreceğiz. Artık şu betaları bitirseler de abuk sabuk sorunları tamamen kaldırsalar iyi olacak.
  • Bende aranıza yeni katıldım.
    Arkadaşlar bende 1 hafta önce Vatandan powercolor Hd7870 O.C. aldım, sistemim imzamdaki gibi, bilgisayarı hdmı ile Tv ye bağlıyorum. Bazen 1 saat bazen 5 saat sonra sinyal yok diyor ve görüntü gidiyor. Ekran kartı fanı ve pc çalışmaya devam ediyor ama sinyal yok. Ekran kartıda 25 dereceyi geçmiyor bile ama işlemci 53-59 derece arasında gidip geliyor. sıkıntı ne olabilir aceba ? Eski ekran kartım Geforce 9400 gt idi ve böyle bir problemle karşılaşmamıştım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanattarihcisi

Bende aranıza yeni katıldım.
    Arkadaşlar bende 1 hafta önce Vatandan powercolor Hd7870 O.C. aldım, sistemim imzamdaki gibi, bilgisayarı hdmı ile Tv ye bağlıyorum. Bazen 1 saat bazen 5 saat sonra sinyal yok diyor ve görüntü gidiyor. Ekran kartı fanı ve pc çalışmaya devam ediyor ama sinyal yok. Ekran kartıda 25 dereceyi geçmiyor bile ama işlemci 53-59 derece arasında gidip geliyor. sıkıntı ne olabilir aceba ? Eski ekran kartım Geforce 9400 gt idi ve böyle bir problemle karşılaşmamıştım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Belli bir süre kullanılmayınca windows monitörü kapatıyor ve benim 7850 daha sonra klavye tuşlarınada bassam mouse u hareket ettirsemde uyanmıyor sizdekidemi böyle bir durummu yoksa kullanırken birdenmi kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01107700 -- 18 Nisan 2014; 23:30:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gustav

quote:

Belli bir süre kullanılmayınca windows monitörü kapatıyor ve benim 7850 daha sonra klavye tuşlarınada bassam mouse u hareket ettirsemde uyanmıyor sizdekidemi böyle bir durummu yoksa kullanırken birdenmi kapanıyor.

uyku ayarları kapalı sistemimde kullanırken birden gidiyor görüntü ama pc çalışmaya devam ediyor.

• quote:

quote:

uyku ayarları kapalı sistemimde kullanırken birden gidiyor görüntü ama pc çalışmaya devam ediyor.

• quote:

quote:

• Onun sebebini bilemiyorum yazılımsalda olabilir donanımsalda ben böyle bir durumda işletim sistemini yeniden kurup denerdim yine oluyorsa servise gönderirdim.
  • quote:

Onun sebebini bilemiyorum yazılımsalda olabilir donanımsalda ben böyle bir durumda işletim sistemini yeniden kurup denerdim yine oluyorsa servise gönderirdim.

teşekkürler cevapladığın için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

E**************************************************

ne len gari bu türkiyenin efsanesiymiş bak bak bak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar son bir aydır bilgisayar ekran kartı yanıt vermeyi kesti diyor ve pc mavi ekran veriyor.Sonra tekrar açtımda pc yi olmuyor.Sebebi nedir bunun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeraltofRivia kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı marka ve model ne? Ben de de ekran kararması oluyordu nadir de olsa. Şu konuya gel. Belki aradığını bulursun.

http://forum.donanimhaber.com/m_90550597/f_//tm.htm#90550597
  • bende gtx480 ile 7850 değiştirerek aranıza katıldım..nvidia dan amd ye gecme sebebim bilgisayarı htpc olarak film izlemede kullanıyorum, 7850 hem dts-hd sesleri bitstream yapabiliyor, hemde madvr de nvidia ya göre ciddi performans fazlası var...

ancak bir sorunum var...14.3 yüklü kullanıyorum...gtx480 varken, pc hdmidan avr ye, oradan da tv hdmi 1e baglıydı...pc yi acık bırakıp bütün ay boyunca film indiriyordum, pc ye bakmadıgım zamanlarda hdmi2 de ki uyduya geçiş yapıyordu veya tv yi kapatıyordum...

7850 ile eger uydunun baglı oldugu hdmi gecersem veya tvyi kapatırsam pc mavi ekrana geciyor, bsod 0x3bhatası ile reset atmak zorunda kalıyorum...bunu nasıl cözerim...
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    Hız aşırtma yaptıysanız, alttaki ile alakalı olabilir mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_46117404/tm.htm
  • yok hocam overclock lailgili degil, zira ekranı kapattıgım veya hdmi1 den hdmi 2 ye gectigim anda bsod hatası veriyor..ekran kartınla ilgili zira ekran kartına baglı monitor ile baglantı kesildigi anda bu hata oluyor...random değil
  • SAPPHIRE HD7850 O.C Edition 2 GB
    eklermısın forum liste
  • Sapphire 7850 1gb

eklersiniz. belki de varımdır bilmiyorum
  • Arkadaşlar 7850 1 gb ile Call Of Duty : Ghosts oynayan varmı aramızda ? imzamdaki sisteme dün kurdum sadece 1024*768 ile çalışıyor, üstünde hiçbir çözünürlükte oyunu açamıyorum sürekli kitleniyor sebebi nedir ? her oyunu high oynarken bu oyunda şiştik
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

kafayı yıyecem tek benım kartlarımmı 64 kb bıosu..arkadaslardan bazıları gonderdı sagolsun ama onlarınkıde 128 kb..tech sıtesındekılerde 128 kb..kafayı yıyecem..

Bi göndermedin şu biosu
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.