Şimdi Ara

AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı) 05.11 GÜNCEL!! (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
27
Favori
189.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sapphire 7870XT Aldım 29 mart ta benide ekleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 7870 ghz edition kullanıyorum ama hem beta hem normal drive sanki hatalı gibi geliyor.Ekranda dikey taramada sıkıntı var gibi.denemediğim ayar kalmadı.şu an beta olmayan driver yüklü.oyunlarda fps de sıkıntı yok.ama sanki ekranda dikey tarama verimi düşük gibi.
  • arkadaşlar merhaba, hafta sonu anakart işlemci rami upgrade ettiğim sistemde ekran kartını değiştirmeyecektim fakat fırsat çıktı onuda değiştirebilicem.

haftasonu indirimiyle 460liraya powercolor 7870ghz edition düşünüyorum
    http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/powercolor-ax7870-2gbd5-2dhv2-hd7870-edition-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111--ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63150

ne dersiniz? tavsiye ediyor musunuz. daha önce hiç powercolor kullanmadım hep uzak durdum gözüme düşük kalite geldiği için ama bu fiyat çok iyi gibi geldi bana. yorumlarınızı bekliorum

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

arkadaşlar merhaba, hafta sonu anakart işlemci rami upgrade ettiğim sistemde ekran kartını değiştirmeyecektim fakat fırsat çıktı onuda değiştirebilicem.

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/powercolor-ax7870-2gbd5-2dhv2-hd7870-edition-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111--ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63150

ne dersiniz? tavsiye ediyor musunuz. daha önce hiç powercolor kullanmadım hep uzak durdum gözüme düşük kalite geldiği için ama bu fiyat çok iyi gibi geldi bana. yorumlarınızı bekliorum

biraz daha ekle
    saphire 7870xt al.

• quote:

Orijinalden alıntı: filips

quote:

Orijinalden alıntı: designr

arkadaşlar merhaba, hafta sonu anakart işlemci rami upgrade ettiğim sistemde ekran kartını değiştirmeyecektim fakat fırsat çıktı onuda değiştirebilicem.

biraz daha ekle
    saphire 7870xt al.

arada 100lira fark var onu karşılayabileceğimi sanmıyorum

kötü tercih mi olur?

• Yaz hocam benide

SAPPHIRE HD7870 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı
     AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı)  05.11 GÜNCEL!!
  • benide eklerseniz sevinirim...

sapphire hd 7850 1gb versiyonu var bilgisayarda.
  • Ekle beni powercolor 7870 pcs+ . incelemesi yapılmadıysa yapayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

Ekle beni powercolor 7870 pcs+ . incelemesi yapılmadıysa yapayım

http://forum.donanimhaber.com/m_65207618/mpage_1/key_/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_66857580/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66857580

incelendi.

• Arkadaşlar sistem biraz eski ama 7870 yada 7950 almayı düşünüyorum bu meşhur darboğaz olayı beni ne kadar etkiler...yani bi 7870 alsam benim sistemde nasıl performans verir bu konu hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Q9550 işlemci var 4gb ram var ddr2 800mhz...bu işlemci ile nasıl performans alırım yada i5 2500k yada i7 2600k ile ile kullanırsam ne kadar daha iyi performans alırım...yani şimdiki sistem ile yeni bi sistem kursam arada oyunlarda kaç fps fark eder;sallıyorum crysis 3'te bu sistem ile rakam olarak söylüyorum 40 fps alırken socket 1155'e geçsem 70 fps filanmı alırım o kadar fark olurmu...
  • Powercolor HD7870 PCS+ Ez ile ben de aranıza katıldım. Gerçi bu işlemciyle Crysis 3'de çok parlak sonuçlar elde edemedim. Artık yaşlı sistemime yeni bir soluk şart oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 4 Nisan 2013; 15:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Powercolor HD7870 PCS+ Ez ile ben de aranıza katıldım. Gerçi bu işlemciyle Crysis 3'de çok parlak sonuçlar elde edemedim. Artık yaşlı sistemime yeni bir soluk şart oldu.

işlemci ne ki sende benim gibisin galiba
    ...

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Powercolor HD7870 PCS+ Ez ile ben de aranıza katıldım. Gerçi bu işlemciyle Crysis 3'de çok parlak sonuçlar elde edemedim. Artık yaşlı sistemime yeni bir soluk şart oldu.

o q6600 crysis 3 ü hala cebinden cıkarar merak etme ama ram takviyesi sart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Arkadaşlar sistem biraz eski ama 7870 yada 7950 almayı düşünüyorum bu meşhur darboğaz olayı beni ne kadar etkiler...yani bi 7870 alsam benim sistemde nasıl performans verir bu konu hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Q9550 işlemci var 4gb ram var ddr2 800mhz...bu işlemci ile nasıl performans alırım yada i5 2500k yada i7 2600k ile ile kullanırsam ne kadar daha iyi performans alırım...yani şimdiki sistem ile yeni bi sistem kursam arada oyunlarda kaç fps fark eder;sallıyorum crysis 3'te bu sistem ile rakam olarak söylüyorum 40 fps alırken socket 1155'e geçsem 70 fps filanmı alırım o kadar fark olurmu...

q9550 fena işlemci değil severım ben o serıyı ısını ıyı yapar. fakat ram ın dusukmus en azından 1066 olsaydı. ama bu sıstem ıcın 266 mhz ıcın yenıleme bu sozume bakıp oynattıgı kadar kullan derim. Forumda burada dıger uyeler de cok bır fark goremeyecegınızı daha oncesınde atrtısmıs zaten. 7870 cf ıcın cok ıyı bır kart 7950 de gucu kendısınde gelen bır akrt hangısını tercıh edecegınız onumuzdekı sıstem yenılemenızde ne yapmak ıstedıgınızle alakalı aslında. 30 fps oc yapmayacaksan 1155 de o kadar gorecegını sanmıyorum dostum ben sahsı olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_mania

quote:

Arkadaşlar sistem biraz eski ama 7870 yada 7950 almayı düşünüyorum bu meşhur darboğaz olayı beni ne kadar etkiler...yani bi 7870 alsam benim sistemde nasıl performans verir bu konu hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

q9550 fena işlemci değil severım ben o serıyı ısını ıyı yapar. fakat ram ın dusukmus en azından 1066 olsaydı. ama bu sıstem ıcın 266 mhz ıcın yenıleme bu sozume bakıp oynattıgı kadar kullan derim. Forumda burada dıger uyeler de cok bır fark goremeyecegınızı daha oncesınde atrtısmıs zaten. 7870 cf ıcın cok ıyı bır kart 7950 de gucu kendısınde gelen bır akrt hangısını tercıh edecegınız onumuzdekı sıstem yenılemenızde ne yapmak ıstedıgınızle alakalı aslında. 30 fps oc yapmayacaksan 1155 de o kadar gorecegını sanmıyorum dostum ben sahsı olarak.

paylaştığın fikirler için teşekkürler bende senin gibi düşünüyorum zaten ramler ufak bir opersyon ile 1066 yaptım fazla masraf yapmadan ramler 8gb ddr2 1066mhz oldu işlemciyide 3,6 ya çektimmi tamamdır diye düşünüyorum...

• quote:

quote:

quote:

paylaştığın fikirler için teşekkürler bende senin gibi düşünüyorum zaten ramler ufak bir opersyon ile 1066 yaptım fazla masraf yapmadan ramler 8gb ddr2 1066mhz oldu işlemciyide 3,6 ya çektimmi tamamdır diye düşünüyorum...

ne demek rıca ederım. Ben hıc masrafa sokmamak ıcın soylememıstım ramları. Guzel yapmıssın 1066 yapmakla. bende kullanmıstım quadroyla 1066 yı :d vay bee :D anıalrım canlandı :D

• Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim , sizce 7970 CF mi? Yoksa 7870 CF mi? Neden?? Teşekkürler şimdiden....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beeeyk

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim , sizce 7970 CF mi? Yoksa 7870 CF mi? Neden?? Teşekkürler şimdiden....

üzerine biraz daha koy ares ıı al. cf daha fazla watt daha fazla ses falan fılan. ama tabıkı ben 7970 cf yı gorunce 7870 cf yı dırekt eledım. 7870 cf de yeterlı gelecektır sana. tabıkı cok param var dersen bence yıne de ares daha ıyıdır hem tek kart hem su sogutması ıle sessız ve serın. bır de her oyun cf ıle optımıze olmuyor ılk basta sonradan optımıze oluyor genellıkle. ama dedıgım gıbı bence 7870 xt cf yeterlı gayet basarılı bır sekılde..
  • quote:

quote:

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim , sizce 7970 CF mi? Yoksa 7870 CF mi? Neden?? Teşekkürler şimdiden....

üzerine biraz daha koy ares ıı al. cf daha fazla watt daha fazla ses falan fılan. ama tabıkı ben 7970 cf yı gorunce 7870 cf yı dırekt eledım. 7870 cf de yeterlı gelecektır sana. tabıkı cok param var dersen bence yıne de ares daha ıyıdır hem tek kart hem su sogutması ıle sessız ve serın. bır de her oyun cf ıle optımıze olmuyor ılk basta sonradan optımıze oluyor genellıkle. ama dedıgım gıbı bence 7870 xt cf yeterlı gayet basarılı bır sekılde..

İşlemcim i7 2600k 4ghz şuan tam sence darboğaz yaparmı böyle Cf yapınca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

İşlemcim i7 2600k 4ghz şuan tam sence darboğaz yaparmı böyle Cf yapınca

yok artık daha neler i5-i7 işlemcilerin darboğaz yapacağı kartmı var piyasada bu işlemciler daha ne ekran kartları devirir merak etme

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.