Şimdi Ara

AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı) 05.11 GÜNCEL!! (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
27
Favori
189.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam merhabalar listeye benide eklerseniz sevinirim bugun powercolor hd7870 pcs+ ekran kartıma kavuştum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

Selam merhabalar listeye benide eklerseniz sevinirim bugun powercolor hd7870 pcs+ ekran kartıma kavuştum ;)

insallah bundada oburunde oldugu gibi sikinti yasamazsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unborn

quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

Selam merhabalar listeye benide eklerseniz sevinirim bugun powercolor hd7870 pcs+ ekran kartıma kavuştum ;)

insallah bundada oburunde oldugu gibi sikinti yasamazsin.

zannetmiyorum hocam kart gayet güzel ve serin çalışmakta : ) gtx 670 almıştım vatandan sorunlu çıktı değiştirdim bugun vatandan bunu aldım..
  • arkadaşlar bizleri listeye neden eklemiyorsunuz acaba daha önce belirtmiştim 7850 ve 7870den olusan crossfire sahip olduğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cecen_01

arkadaşlar bizleri listeye neden eklemiyorsunuz acaba daha önce belirtmiştim 7850 ve 7870den olusan crossfire sahip olduğu

Hiç kimse eklenmiyor nedense, beni de eklemedi
  • arkadaslar malum 11 gun cezalı oldugum ıcın bırıktı baya.yarına guncelleme yapacagım.
  • MSI 7870 Hawk la listeye ekleyebilirsin...
  • msi 7850 1gb oç edition
  • MSI HD7850 Power Edition 2GB O.C. Twin Frozr 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar powercolor hd7870 pcs+ ekran kartımı test ettim ısı değerleri gayet güzel çok hoşuma gitti max 48 dereceyi geçmedi btf3 1680x1050 ultra ayarlarda kartı zorladım 65 - 70 arası fps sonuçları elde ettim fraps programı ile baktım arkadaşlar bana anlık oyun içersinde ss alabileceğim bir program önerirmisiniz anlık olarak ısı ve fps değerlerini veren bir program arıyorum kartın detaylı incelemesini forumda sizlerle paylaşacağım saygılar.
  • Merhaba arkadaşlar. Crysis 3 İçin Sapphire Radeon HD7850 2GB 256bit DDR5 modellerinden birini almayı düşünüyorum ama Analog monütörüm AOC 23in. kullanıyorum. Analog çıkışında titreme yapıyormuş. Bu dogrumu nasıl önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: artexalp

Merhaba arkadaşlar. Crysis 3 İçin Sapphire Radeon HD7850 2GB 256bit DDR5 modellerinden birini almayı düşünüyorum ama Analog monütörüm AOC 23in. kullanıyorum. Analog çıkışında titreme yapıyormuş. Bu dogrumu nasıl önerirsiniz ?

hocam o kartın aynısından bende kullandım evet vga girişi ile kullanıldığında oyunlarda özellikle siyah karanlık ortamlarda titremeler oluşuyor o kartı alıcaksan + hdmı veya dvı girişli bir monitörde almanı öneririm ikisi bütçeni zorlarsa 7850 yerine benim gibi 7870 alabilirsiniz vga ile kullanıyorum herhangi bir problem yok oyunlarda ama hafta sonu full hd çözünürlükte dvı ve hdmı girişli bir monitör almayı düşünüyorum bu kartlara adam gibi monütör lazım bendeki monütörün çözünürlüğüde düşük olduğu için max ayarlara çekemiyorum 7870 senin için en idealı olur hocam saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: artexalp

Merhaba arkadaşlar. Crysis 3 İçin Sapphire Radeon HD7850 2GB 256bit DDR5 modellerinden birini almayı düşünüyorum ama Analog monütörüm AOC 23in. kullanıyorum. Analog çıkışında titreme yapıyormuş. Bu dogrumu nasıl önerirsiniz ?

Merhaba hocam
    Bende msi 7850 2gb var. Monitör olarakta AOC F22S var.
    Full HD. Olarak vga ile sorunsuz şekilde kullanıyorum

İşin gerçeği bende Crysis 3 için donanımı yeniledim.
    Ama bu sorun şans işi çoğunlukla sapphire ekran kartları yapıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uye lıstesı guncellendı..Eklenmeyen kısıler varsa mesaj olarak belırtebılır..Herkese hayırlı olsun..
  • arkadaşlar bir kac yerde sordum ancak bir turlu net cvp alamadım bende bu karttan almayı planlıyorum ancak işlemcim phenom 2 x4 955 be bu karta darboğaz yaparmı birde thermaltake lite 600w guc kaynağı almayı planlıyorum bu kart için yeterli olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeseskane

arkadaşlar bir kac yerde sordum ancak bir turlu net cvp alamadım bende bu karttan almayı planlıyorum ancak işlemcim phenom 2 x4 955 be bu karta darboğaz yaparmı birde thermaltake lite 600w guc kaynağı almayı planlıyorum bu kart için yeterli olurmu ?

darboğaz olmaz ve güç kaynağı da yeterlidir şüpheniz olmasın
  • 2 gündür ses çıkmamış vga dan sorun yaşayanların hepsi iade etti sonunda kartlarını galiba, sorun yaşamayanlar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz
  • Crysis3 İçin hazırlıklara başlamak lazım. Elimde AOC e2343fs modelli 23' inç ekran var. 7850 modeli düşünüyordum ama 100tllik bir fiyat farkı bana kötü sonuçlar getirsin istemem.
    SAPPHIRE HD7870 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı Düşünüyorum. Titreme yine olurmu sizce yoksa Nvidea kartalara gerimi dönsem ? Şu an kullandıgım GT240 512Mb 128bit.
    Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Uye lıstesı guncellendı..Eklenmeyen kısıler varsa mesaj olarak belırtebılır..Herkese hayırlı olsun..

benı de ekleyın arkadaşlar sapphire 7870 ghz oc evrsıyonunu aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Selamlar tekrardan arkadaşlar, başına gelen veya duyan varmı ekren pat kapanıp restart atma gibi bir sorun varmı 7850'lerde. Son bir saattir 3 kez restart attı oyundayken, başka birşeyden olur mu ki, sorunsuzdu şimdiye kadar( 2 aydır win8 kurulu sistem).

selam forumu ınceledım aynı sorun bende de var. kartım sapphire hd 7870 ghz oc edıtıon (1050/5000) 2 Gb olan modelı. sorunun anakartımdan oldugunu dusunuyordum. sorun gitti aslında ama ılgınc geldı bana sorunun cozulme tarzı. ıkı adet 4*2 ram kullanıyorum ramalrın slotlarını dıger slotlara yıne dual taktım kapanması gectı. ama madem bu bır sorun daha ekran akrtımı alalı 5 gun oldu vatana gotureyım dıye dusunuyorum. ozellıkle vıdeolarda, tıvıbu da kanal degıstırırken pat dıye gıdıyordu monıtor sınyal yok dıyordu. ve oyuna ılk gırdıgımde oluyordu bu sorun. sen naptın kardes halledebıldın mı?
    bu arada hdmı ıle 1920*1080@60 kullanıyorum 24 ınch bır monıtorde...
    benımle aynı sorunu yasayan oldu mu arkadasalr bır de test edeyım bu akrtı dıyorum nasıl edeyım sızce?

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.