Şimdi Ara

amd 2500 alacam ama anakart ne seceyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asus tan seçmek istedim. tavsiyeleriniz.
    a7v600 mi alsam yad a7v8x xl mi alsam. yada hangi anakart alsam 100 dolar ve altı olacak.benim asus seçenek hakkındada tavsiyelerinizi alsam Teşekkürler.

• epox kt600...
  • Epox 8rda+
  • a78x-x almada ne alırsan al.nedenini benim son topic lerden öğrenebilirsin
  • epox rda+ 95-100$ arası
  • epox 8rda3+ canavar gibi yanında verdiği ekipman 8rda+ dan daha fazla aradaki fiyat farkını çıkarır ayrıca raid ve sata da var. 120$ civarı
  • amd uyumlu en iyi epox 8 rda+
  • benim dedigin a7v600 nasildir
  • yazık adamın sorusundan baska herseye cevap verilmiş arkadaşlar karşımızdkaileri dinleyelim biraz..bu arada ben asus a7n8x deluxe onerırım rga+ almazsam asus alıcam en zengini o birde senin sordugun kartlar cok yeni ne oldugu belli olmaz..
  • A7V8X-X alabilirsin. Sorun çıkartmaz son iki ayda 50 civarı topladım onunla hiç bir sorun yok. Iskra şu sorununu anlatırmısın ne olmuş? Ben bu forumda herhangi bir sorun okumadım A7V8X le ilgili!
  • bol içerik istiyosan epox 8rda3+ modelide var. Raid Serial ata falan
  • Dostum orada da anlattım sorunun PSU 'nun yerleşiminden kaynaklanıyor. Ana kartla alakası yok...
  • yo o yazıdan sonra kasayı değiştirdim ama değişen bir şey yok.Yani senin PSU dan kaynaklanıyor tezin çürüdü
  • Elinle kontrol ettiğinde BIOS'ta yazan ısı değerini algılayabiliyormusun? Yani örneğin 55 derecedeki bir yüzeye dokunamazsın çok sıcaktır aslında... gibi! Neden sordum? olaki CPU içindeki termistör yanlış ölçüm yapıyordur. Çünkü garip bir olay, daha önce A7V8X le hiç böyle birşey yaşamadım. Emin ol en az 50 tane topladım ama sorun yok halen.
  • A7V8X iyi bir seçim olacaktır.
  • Evet dokunmak güç ayrıca sorun sıcaklık algılamak değil.Çünkü oyunlar nominal değerlerde(1833Mhz) kilitleniyor oysa 1466 da böyle bir sorun yok
  • imzada yazıyo:)
  • Çok ilginç. Peki fanın düzgün çalışıyor mu? Çalışıyorsa eğer mobo nu bir götür teknik servise derim.. Çünkü genel bir sorun değil bu anlattığın. Dediğim gibi çalıştığım en sorunsuz ana kartlardan biri A7V8X. Sende bu kadar soerun çıkartması düşündürücü.!
  • biraz ekleyip abit almanızı şiddetle öneririm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.