Şimdi Ara

AMC mi ? HBO mu ? Fox mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    The Office
    Community
    Parks And Recreation
    30 Rock
    Fox'u da The Simpsons,Futurama,Arrested Development dizileri sayesinde beğeniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 22 Ekim 2013; 10:55:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mad men hariç(izlemedim) o dizilerin hepsi oldukça kaliteli , mükemmel diziler o yüzden şahsen şu kanalın dizileri daha iyi diyemem ayrıca fox ta sadece PB yok hani house m.d hani fringe ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 22 Ekim 2013; 13:48:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: squhze

Fox sadece Prison Break'ten ibaret değildir. Yayınladığı başarılı dizilerden bazıları;

24
    Prison Break
    Fringe
    House M.D.
    The X Files
    Beverly Hills
    Futurama

Aksiyon türünde Fox'u tahtından indirecek bir kanalın uzun süre var olamayacağını söylemek yanlış olmaz...

Drama olarak HBO iyi işler yapıyor. Fazla seyirciye hitap etmese de, işlerinin belli bir kalitesi var.

Konuda aradığınız cevap, hangi kanalın daha fazla izlendiğiyse, Fox diğerlerinden fazla reyting alıyor...

Rekabet artsın diye 24 ve Firnge eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Walking Dead çöpünü bizlere izlettiği için AMC'yi kınıyorum.

Herkesin zevki farklıdır. Sen benim zevkime hakaret ettin şu anda.
  • HBO. Ayrıca Fox fazla iğrelti durmuş orada
  • HBO diyenleri imzamdaki kulübe bekliyorum arkadaşlar. [reklam mod: off]
  • bence amc... hbo da iyidir ama fox'u nasıl bu iki kanalın yanına yazarsınız...
  • Breaking Bad neredeyse o. Yaani AMC
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drug Free

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Walking Dead çöpünü bizlere izlettiği için AMC'yi kınıyorum.

Herkesin zevki farklıdır. Sen benim zevkime hakaret ettin şu anda.

Herhangi bir şekilde şahısları doğrudan ya da dolaylı olarak hedef almadığım için sorun yok, bence fazla alıngansın.
  • sırf house için fox
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

eyemsi dı wolking ded

• HBO eyidir, AMC de eyidir. fox, nbc, abc felan salla gitsin ergen popülariteyi hedef alan mal mal dizileri var. Bir de FX iyidir, fazla yüksek bütçeli olmasa da harika dizileri var justified, louie gibi..
  • Bana göre hiçbiri. Showtime en iyisi gözümde.

Dexter tek başına yeter. Üstüne shameless, homeland var..
  • HBO dizilerine bir türlü ısınamamış biri olarak listeden seçebileceğim tek hak varsa AMC derim.
  • Yayınlandıkları dizilerden ziyade çok güzel olupta buna rağmen ticari kaygılar sebebiyle kaldırdıkları diziler açısından da bu kanalları değerlendirmek isabet olur diye düşünüyorum :)
  • HBO ve AMC. Breaking bad ve The walking dead sevdirdi bana AMC yi.
  • Tek tek dizileri değerlendirirsek diğer kanallarda da oldukça güzel yapımlar var ama kanal olarak bakarsak benim favorim HBO.Sebebi de bu dizilerdir:

The Sopranos,Six Feet Under,Boardwalk Empire, Band of Brothers, Rome,Game of Thrones.

Şu an için en keyifle izlediğim HBO dizisi de Boardwalk Empiredır.
  • HBO!

Diğer tarafta Fringe ve Breaking Bad hmmm ama illa seçeceksin birisini deseler HBO'yu seçerdim Game of Thrones yüzünden.
  • AMC Her türlü alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece izlediğim veya listemde olan dizileri koydum. AMC ilk önce adam olsun da, doğru düzgün bütçe ayırsın dizilere. BB'nin o sinekli bölümü bütçe olmadığı için çekildi. TWD boşu boşuna 16 bölümün 3-4 tanesini iyi, gerisi boş diyaloglu falan çekmiyor. Niye, çünkü bütçe yok. HBO'dan sonra bir kanal gelecekse eğer o da kanal olmasa da Netflix'tir, sonra da bunları FX takip eder.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.