Şimdi Ara

Amblight taklidi nasıl yaparız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 106 ekran 3d televizyon sahibiyim istediğim modelde ambilight daha net olmam gerekirse panasonicde bu sistem yok ve bende çözüm olarak bunu buldum
    öncelikle aldıgım şeyleri sıralıyorum
    1-10 metre 3528 srgd led (LG MARKA DEĞİL) TEK CHİPLİ İÇ ORTAM (NO WATERPROF) (ÇİNDEN DİREK SİPARİŞ ETTİM
    2-44 KEY REMOTE ÜNİTESİ(AYRICA SESSE DE DUYARLI)
    3-DİM EDİLEBİR LEDLERİ DİM EDEBİLEN(IŞIK ŞİDDETİNİ) TRAFO 2 AMPERLİK
    4-VE EL EMEĞİ..
    ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE 3528 LEDLER TEK CHİPLİ VE DAHA AZ IŞIK VERİYOR BİLGİNİZE EV İÇİN YETERLİ BENCE
    5550 3 HİPLİ HEM METREDE 0,6 AMPER AKIM ÇEKİYOR VE DAHA PARLAK AMA GEREK YOK BİZ SUNUM BİNA DIŞI AYDINLATMA YAPMAMIZA GEREK YOK TV ÜNİTESİ AYDINLATICAZ SONUÇTA..

tv nin arkasına az gidecek ama gelmişken aldım başka yerlerede kullanırım forumdan arkadaşlar almak ister belki diye..

ledler 1 haftaya elimde olur ondan sonra başlıycaz çalışmaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemre16 -- 14 Kasım 2012; 13:38:19 >

• sürekli güncellersin o zaman hocam çünkü benimde aklımda var öyle bieşy
  • resim veya videolu anlatım istiyoruz. böle kuru kuru tekniker değilim ki anlamadım bişey
  • Tabiiki güncelliyxem konuyu fırsat buldukça öncesinde açılan birçok konu raha kalktı pc üzerinden
    pic programlama ile mümkün birçok etot var ama ben en makul ve en ucuz yol ile yapıcam bunu
    fotolarıda eklerim bolca önce ledler gelsin öncelikle fikir alaıcaz forumdaki arkadaşlardan tabiiki..

birde bu konuda teknik bilgisi olan arkadaşlar esirgemezlerse bilgilerini konu daha bir güncel olur ..
  • embilight ın özelliği ışık yakması değilki tv deki görüntüye eşdeğer ışık vermesi.Onunla uğraşacağına git karaköyden 2mt şerid led al tv nin arkasına geçir 12v adaptör al alsana emblight
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

embilight ın özelliği ışık yakması değilki tv deki görüntüye eşdeğer ışık vermesi.Onunla uğraşacağına git karaköyden 2mt şerid led al tv nin arkasına geçir 12v adaptör al alsana emblight

zaten amaç o değil ama bakıcaz bakalım..
  • Peki sonucta ne elde etmis olacagiz? Ses e duyarli olarak led isik surekli renk mi degistirecek?
    Ya da basit olarak ekranin arkasina led mi dosemis olacaksin? Yani ambilight olacak mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukemmmukem -- 16 Kasım 2012; 18:59:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.