Şimdi Ara

Ambient Dinleyen var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazen bir şeyleri unutmakta yararlıdır, hatta odaklanmanızı sağlar. Şahsen ben bazen gözlerimi açınca gece mi gündüz mü ayırt edemeyebiliyorum. Bilmiyorum bu duyguyu siz de yaşıyormusunuz.
    Sadece insan sözünden üretilmiş şarkılara karşı olumsuzum. Bir ara ne kadar Metal dinlesem de artık zihnimizi meşgul etmek yerine onu temizlemenin daha etkili bir sonuç verdiğine inanıyorum. Peki sizin görüşleriniz nedir?

Bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolSnow -- 17 Ağustos 2017; 17:28:32 >

• Gece sessizliğinden kuşların cıvıltısına kadar fon müzikleri diye adlandırdığım bu tarz müzikleri dinlerdim.. Ozamanlar çok karamsar ve mutsuzdum bu müziklerle düşüncelere dalıyordum ama emin olun ki sizi daha kötü düşüncelere sürüklüyor.

• zihni temizlemek için bence güzel ve doğru bir tercih...arada bende yağmur ambiyansı dinlerim huzur verir..
  • Buna katılmıyorum. Bence bizi kendi benliğimize yakınlaştırıyor, içimizdeki şeyi ortaya çıkarıyor. Eğer önümüzde bir sorun veya bir ihtiyaç varsa ona odaklanmamızı sağlıyor. Bir nevi iç sesimize yaklaşıyoruz. Bu müzikler belki seni kötü düşüncelere onlardan kurtulman için sürüklüyordur.

Zamanın var mı bilmiyorum ama koyuyorum buraya.

Mesela burada çakralardan bahsetmiş ama salla onları, burada gördüğün üzere kişisel problemlerimiz çözülmek üzere bekliyor ve onlardan kaçmak işleri daha kötüye götürüyor.

• bladeGny kullanıcısına yanıt
    İkincisi beni benden aldı.

• çok dinlendiriciymiş hoşuma gitti
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt

Beğendin mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam süpersiniz.

İkisi de süper.

Samsara belgeselini indirdim ve uygun bir vakitte izleyeceğim.

Stellardorne'in de Flac arşivini yapmaya başladım. Kendime soruyorum "Neden bu sanatçıyla daha önce tanışmadım?" diye...
    Teşekkürler

Başlamışken Moby nin klasik eserlerini eklemeden olmaz sanırım ; )

Müzikler 1995 yılında yapılmış adam tam bir dahi

Not: God Moving Over the Face of the Waters ne zaman dinlesem içimde hep garip bir eksiklik hissi oluşur tüylerim diken diken olur ve hayatın gerçekliğini sorgulamaya başlarım : (

Beni en çok etkileyen müziklerdendir ; )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 30 Ağustos 2017; 10:36:09 >

• Hocam şu tüylerin diken diken olması kısmını biraz açarmısınız?

Siz de omuriliğinizde bir şeyler hissediyor musunuz? Sanki kafanızdan enerji çıkar gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum bu konuda özel bir yorum yapmak istemem ama sana tavsiyem falza dark, space ve atmospheric ambient dinleme.
    Beynin doğal foksiyonları etkilenebilir

Ayrıca Simon Wilkinsonu da dinliyorum tavsiye ederim

• Bunu Yazdıktan sonra Simon Wilkinson tavsiye ediyorsunuz, ilginç. Tavsiyenize uyacağım fakat ya beynimin doğal fonksiyonları zaten yoksa?
    Normal düşünen biri bunları zaten dinlemez ki.

Ben kafayı çoktan yedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.