Şimdi Ara

amazonla ilgili yardım lütfen :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> amazonla ilgili yardım lütfen :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    selam beyler ben amazondan

http://www.amazon.com/Monopoly-World-Warcraft-Collectors-Edition/dp/B0079PC0EI/ref=sr_1_16?s=toys-and-games&ie=UTF8&qid=1406791039&sr=1-16

http://www.amazon.com/League-Legends-Characters-Weapons-Collection/dp/B00D0QXXSM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1406788738&sr=8-1&keywords=league+of+legends

bu ikisini almak istiyorum öncelikle türkiyeye gelirmi gelirse kargosu ne kadar tutar 30 günlük prime denememi daha başlatmadım başlatıp da bunları almamı tavsiye edermisiniz. deneme sonunda prime i iptal etmekte sıkıntı yaşarmıyım ve son olarak ilk attığım linkte ürün 30 dolar. açıklamanın altında new 29 dolar collectible 35 dolar lütfen açıklarmısınız bunu ve collectibleın yenisinden pahalı olmasının sebebi nedir

|
    |

• Yarbay
    2583 Mesaj
    amazondan türkiyeye teslimat yapılmıyor son 2 aydır. sipariş verme
    |
    |
    Prime konusunda ben seni bilgilendireyim,prime'a üye olurken herhangi bir para vb alınmıyor,benim tavsiyem sipariş ver sonrasında prime ı iptal et.Zaten 1 ay boyunca kalıyor prime ama otomatik yenilenmemiş oluyor.Ben öyle söyledim sorunsuz geldi(amerika adresime)
    |
    |
    Üyelik bilgilerindeki tarihlere dikkat et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.