Şimdi Ara

Amazon ve Gearbest'ten sistem toplanabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir göz gezdirdim de, GTX 1060 6 GB EVGA modeli Türk Lirası ile 1000 TL. Türkiye'deki ekran kartına göre 500-600 TL avantajlı. Bu gibi sitelerden alışveriş yapmak ne kadar mantıklı?

Ayrıca Ryzen 1600 ve 1060 6 GB ve 2 TB disk ile sistem topladım. 3000 TL tuttu. Şaka gibi. :D

Türkiye'ye geliş süresi, kargo paraları, gümrük paraları, sıfır ve orijinal ürün vs.. bunlar hakkında bilgisi olan var mı?

• Gtx 1060 6gb nasıl 1000 lira oluyor? Link atın inanalım ama imkansız gibi... 3000 tl vergisizse asıl şaka kısmı vergi eklenince başlıyor. Amazon. De da indirim oluyor bazen takip edip uygun fiyatlı alabilirsin kargo ücretsiz oluyor. Her halükarda vergi ödeyeceksin ve garanti olayı her markada değişiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi sistemimi amazondan topladım, sıkıntı yok toplamada.

• Bende sistemimi amazondan topladım herhangibir problem yok gearbestten alıcaksanda satıcı ile görüşürsen ürün fiyatını düşük gösterip gümrüktende yırtıyorsun aliexpresste bu tarz bişey vardı. Çinliler işini biliyor.
  • Yazdıkların çok masum, 1060 1000TL falan

Shipping + Tax ekle bakalım kaça geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışından alırken sorun parça fiyatı değil ki, gümrük+kargo. 150$'lık monitöre 30$ vergi, 60$ kargo çıkınca ne oluyoruz diyorsunuz zaten İşlemci vs. pek fark etmiyor düzgün indirime denk gelinmediği sürece. Ekran kartları ve depolama-psu fark ediyor.
  • Amazon fiyat konusunda Türkiyeden pek farksiz durumda bu yıllarda bu konulari açma amacıniz nedir ?

• noktalıvirgul N kullanıcısına yanıt
    O fiyatın üstüne kargo ücreti + gümrük vergisi eklemen gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

O fiyatın üstüne kargo ücreti + gümrük vergisi eklemen gerekiyor.

Konu bu zaten.
  • noktalıvirgul N kullanıcısına yanıt
    yurtdisinda yasayan bir tanidik ile getirtmeye bak yoksa gümrük ve kargo bayram ediyor. Amazondan millet 270euro ya gtx 1070 itx almis hala elemanin biri amazonda ayni fiyat muhabbeti yapiyor. Birde konu acmisti, konusuna yazmamiza ragmen sabit fikirli oldugu icin ayni cümleleri buradada görüyoruz. Amazon = indirimi yakala... Amazon avrupanin en ucuzu falanda degil cok daha ucuza alma imkani var. Avrupanin yerel saticilarindan amazon en az 15-20euro pahalidir ve tabiki bu üründen ürüne degisiklik gösterir
  • Türkiye'ye Seyehat eden yabacı kişileri Facebook gibi sayfalarda bulup, onlara söylesem. Ama güvenilmez de..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.