Şimdi Ara

Amazon ve Fedex

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Amazon'dan 3. Şahıs satıcıdan aldığım 2 adet Samsung marka ecc ram malesef fedex ile kargolandı. Ürün 260 usd değerinde olduğu için gümrükte takılacak. Daha önce dhl ile ürün almıştım. Dhl tarafından bilgilendirme geliyordu. Dhl i arayıp, gerekli evrakları ve vekalet belgesini verip dhl tarafından müşavirlik işlemleri ile ürünleri Türkiye'ye sokabiliyordum.
    Şimdi sorularımı sorayım
    1. Ürün gümrüğe takılınca bana bilgilendirme maili gelir mi? Priority Shipping seçtim.
    2. Fedex gümrük müşavirliği hizmeti veriyormu? Eğer vermiyorsa İstanbul'a gitmeden işlemlerimi nasıl hallederim? Antalya'da yaşıyorum
    3.Eğer gümrük müşavirliği hizmeti veriyorsa iletişim bilgileri ve gerekli evraklar nelerdir? Google'da bulamadım

Yardımcı olursanız sevinirim. Hem bu konu sanırım forumda eksikti benden sonraki fedex potansiyel mağdurlarına ışık tutar. Bilgili arkadaşları ve yöneticileri konuya davet edebilrseniz bana yardımcı olmuş olursunuz.

Saygılarımla @MühendisMurat

Ürün gümrük ve ekstra masrafsız, sıkıntısız bir şekilde evime ulaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalb -- 10 Ağustos 2017; 8:22:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu acil arkadaşlar yardım lütfen.
  • Yok mu bilen ?
  • Geçmiş olsun hocam... Bu kan emicilerin eline düştüysen yandin demektir.Kargonu alman için ürün fiyatindan cok para+vergi kdv isterler senden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün sıkıntısız bir şekilde evime ulaştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.