Şimdi Ara

Amazon'un yeni fantastik dizisi The Wheel of Time'ın 2. sezonu onaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon'un yeni fantastik dizisi The Wheel of Time'ın 2. sezonu onaylandı

Bildiğiniz gibi Amazon, Amazon Prime Video için iki büyük iddialı yapım hazırlıyor. Bunlardan ilki Yüzüklerin Efendisi dizisi. Diğeri ise Robert Jordan'ın aynı isimli fantastik roman serisinden uyarlama olan The Wheel of Time. Geçtiğimiz günlerde ilk sezon çekimleri biten diziden güzel bir haber verildi.

The Wheel of Time'ın 2. Sezonu Onaylandı

Ne yazık ki ilk sezonu daha görebilmiş değiliz. Hatta bir yayın tarihi bile açıklanmış değil ancak dizinin ikinci sezonu çok onaylandı. Dizinin yaratıcısı Rafe Judkins, Amazon'un ve Sony'nin daha ilk sezon yayımlanmadan ikinci sezonu onayladıkları için mutlu olduğunu ve diziye ne kadar güvendiklerini belirtti.

Ayrıca Bkz.Injustice: Gods Among Us'ın animasyon filmi geliyor

İkinci sezon ile ilgili hiçbir detay ne yazık ki paylaşılmadı. Dizinin yaratıcılığını Rafe Judkins üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Rosamund Pike, Kae Alexander, Naana Agyei Ampadu, Pasha Bocarie, Barney Harris, Johann Myers, David Sterne, Marcus Rutherford ve daha birçok isim bulunuyor. The Wheel of Time ya da Türkçesi ile Zaman Çarkı, fazlasıyla önemli bir fantastik eser.

Yakın bir tarihte diziden fragman ve yayım tarihi paylaşılacaktır.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/wheel-of-time-amazon-renewed-season-2-before-season-1-premiere

• Netfilx Gölge ve Kemik dizisini yaptı çok ünlü nir roman serisi dediler dizi beş para etmez 3 bölüm izledim bıraktım. Amazon da netfilx gibi yapmaz umarım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • WoT ile Gölge ve Kemik'i bir tutmak absürdlük. WoT, King Killer ile birlikte benim en sevdiğim fantastik eser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Markus Schulz -- 21 Mayıs 2021; 18:31:22 >
  • Valla kitabı öyle bi anlattılar ki merakla bekliyorum diziyi.
    12 kitaptı galiba seri, başlamaya korkuyor insan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabakdolması

Netfilx Gölge ve Kemik dizisini yaptı çok ünlü nir roman serisi dediler dizi beş para etmez 3 bölüm izledim bıraktım. Amazon da netfilx gibi yapmaz umarım.

Amazon'un yapımları netflixden 2-3 kat kaliteli oluyor o yüzden rahatlıkla iyi bit yapim olacağını söyleyebilirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha trailerini görmediğimiz bir dizinin 2. sezon onaylandı haberleride ayrı bir antipati yaratıyor.

• Bi fragman istiyoruz be çok şeymi istiyoruzzz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Kişiden kişiye değişir o.

• Kitap güzeldi. Umarım dizi güzel olur. Gölge ve Kemik ile ilgili yazan arkadaşa katılıyorum. Netflix her zaman yaptığını yapmış ve fantastik ergen dizisi öğelerini dizinin her yerine serpiştirmiş.

Amazon bunu yapmayacaktır inancındayım. Az ama doyurucu dizi çekme tarzına devam etmeleri yeterli benim için.

• "TÜRKÇE DUBLAJLI" olmadığı için izlemeyeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.