Şimdi Ara

Amazon'un şovu devam ediyor: Kasım ayının ücretsiz Prime Gaming oyunları yine muhteşem (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
10.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. Microsoftun 30 liraya gamepass pc satması

2. Amazonun prime ı 8 liraya vermesi

3. steam ve epicin yerel fiyatlandırmaya gitmesi ve epicin verdiği bir sürü beleş oyun

Bu 3 maddede yazdığım firmaların yaptıkları bu zor dönemde bizim için mükemmel bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oyunlar var

• Tr'de çokta bir boka yaradığı yok müşteri hizmetlerinin.

2 defa prime da olan ürün satın aldım ikisi de iptal oldu. Birinde yazdım mh'nin verdiği cevap ürün tekrar stoklara girince size aynı fiyattan veririz oldu. Dedim benimle dalga mı geçiyorsunuz ürünün ne zaman gireceği belli mi? -- Değil ? Gelmeme ihtimali var mı? --evet ... :) :)... Lan zaten bir hafta içinde temin etmem gereken ürün sırf bunun için prime ürünü seçtim hemen gelsin diye.

Tr'de kofti, sadece isim üzerinden yürüyorlar. Hepsiburada da da iade konularında artık eskisi gibi kıllık yapmıyor.

• Adamlar bedavaya oyun veriyor burda hala bunu bile beğenmeyenler var. Aylık 8 TL ücretle kargo bedava hizmetinden ve diğer birçok avantajlarından yararlanıyorsun adamlara teşekkür edeceğine gelmiş burda yok bot yok bilmem ne diyorlar. Allah akıl fikir versin. Ücretsiz oyun beğenir isen indirirsin beğenmezsen indirmezsin ne lami cimi yapıyorsun ki?

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Amazon dan satın alım yaparken satıcı kısmının Amazon olmasına dikkat edin. Ben sizin aksinize çok memnunum. İade edeceğim ürünün ücretini ürünü vermeden iade ettiler ve ürün sizde kalsın dediler. Bu jest bile yeter. Dediğim gibi Amazon da kıstas satıcının kendileri olması.

• nazimmacit kullanıcısına yanıt

Biliyorum özellikle zaten rpime ürün seçtim hızlı kargo gelsin diye ama hızlı gelmesini geçtim ürünü 2 gün sonra iptal ettiklerini öğrendim. Ben emsaj atmasam bilgi bile vermediler. Bir kere olsa anlarım da aynı sorunu iki kere yaşadım. Prime ürün aldım iki ürün de iptal edildi. Ben artık alışveriş yapmıyorum.

Garip şekilde milletin ballandıra ballandıra anlatmasına şaşırıyorum. Yada bana denk geldi.

Bende avansas'ı çok başarılı buluyorum.3-4 alışverişim oldu çok memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Tr'de çokta bir boka yaradığı yok müşteri hizmetlerinin.

2 defa prime da olan ürün satın aldım ikisi de iptal oldu. Birinde yazdım mh'nin verdiği cevap ürün tekrar stoklara girince size aynı fiyattan veririz oldu. Dedim benimle dalga mı geçiyorsunuz ürünün ne zaman gireceği belli mi? -- Değil ? Gelmeme ihtimali var mı? --evet ... :) :)... Lan zaten bir hafta içinde temin etmem gereken ürün sırf bunun için prime ürünü seçtim hemen gelsin diye.

Tr'de kofti, sadece isim üzerinden yürüyorlar. Hepsiburada da da iade konularında artık eskisi gibi kıllık yapmıyor.

Bence size denk gelmiştir. Türkiye de eşi benzeri yok Amazon'un. Avansasdan bence birkaç ürün almıştım onlarda başarılı. Trendyol ve N11 e ise hiç güvenmiyorum sahte ürün çok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

bedava verilmedi. Plus üyelerine oynama hakkı verildi.

Plus üyesi oyunca oyunlar bedava olmuyor. Aylık verdikleri oyunlara; Üyelik devam ettiği sürece oynama hakkın oluyor.

• Skylined kullanıcısına yanıt

Biliyorum ve her PS kullanıcısının da bildiğini varsayıyorum. Bedavadan biraz pahalı diyelim o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 1 Kasım 2021; 0:17:19 >
  • nazimmacit kullanıcısına yanıt

Pek katılmıyorum hocam çok abartılıyor sounçta iki kere aynı olayı yaşadım. size mi inanayım yaşadığım kötü tecrübeye mi? Yoksa mh'nin alay eder gibi attığı mesaja mı?

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt

sony exclusive yada bu yıl çıkmış AAA oyun bekliyordu sanırım yorumu yapan şahıs

Hep böyle bir şeyleri beğenmemezlik falan günümüzün gençlerinin toxic mood hali

8 TL lik servisten beklentileri pc ye yeni çıkacak gow un erken gelmesi bile olabilir

• ZevkiSefa kullanıcısına yanıt

her ay 8 TL

Jeff Bezos un fakir Türklere kıyağı

Amazon prime (amazon prime gaming, amazon prime video, amazon.com.tr prime ayrıcalıklarını içerir) Twitch de abonelik hakkıda vardı bir ara son durum ne bilmiyorum.

• Ulpro kullanıcısına yanıt

Verdi ama o düz versiyon DLC falan yok bu ultimate.

• abi bu amazon prime dan amazonun nasıl bir kârı var benim aklım mantığım almıyor. hadi abartı olarak söylüyorum Türkiyeden 1m kişi üye olsa 1m dolar bile etmez ve bu para amazon için denizde bir kum tanesi . bu verdikleri hizmetin yanında hiç bir şey ve kâr dan çok zarar ederler ki bu tabloda. Bizde çok para var gariban sevindiriyoruz deseler bedava yapsınlar ozaman neden 1 dolar .

• Skylined kullanıcısına yanıt

Oyunların çoğu epic, origin keyleri olarak veriyor ve direkt kalıcı olarak sizin oluyor. Bilmeden yanlış yönlendirmeyelim.

• Control oyununu key olarak mı veriyor nasıl indiriyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Control nasıl tırt oyunsa herkes bedava veriyor

• işlerini hakkıyla yaptıkları aşikar. insanlar yıllarca avantacılara üçkağıtçılara alıştığı için hem şaşırıyor hem anlam veremiyor. abd deki insanlardan yıllık 24 birim kârın var sadece. yıllık 119 aylık 13 dolar prime.

adamın birisi oyunun 3 kopyasını edinmiş boş mezar olsa yatacak :D ne ölücüsü biter ne karalayanı biter. adamlar geldiler çatır çatır hizmet veriyorlar. diğer tr firmalar eskiye nazaran daha iyiyse bu adamların sayesindedir.

• 2 kasıma erişime açılcak deniyor ancak hepsi açılmamış galiba ?

• galaxyg kullanıcısına yanıt

Dün açıldı hepsini aldım ekledim ben.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.