Şimdi Ara

Amazon'un efsane kargo firması : Kolay Gelsin (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
3
Favori
35.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
558 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inşallah amazon bu kargo firmasını tamamiyle satın alıp kendi kargo firması haline getirir

zaten amazon'da ki müşteri hizmetleri desteği yüzünden amazon dışında fazla alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum

• 5 gündür kargomu bekliyorum hiçte kolay gelmiyor maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Arkadaşlar bu ne demek acaba? İlk defa iade edeceğim de

ürünü geri yollamana gerek yok, direkt paranı iade edecekler

bana da daha önceden böyle yaptılar, şok olmuştum :D Alışkın değilim böyle şeylere.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Kolay gelsin için extra ücret ödeniyor mu?

Alıntıları Göster

hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Amazon ve n11 anlaşmalılar. Bildiğim kadarıyla başka bir firma ile çalışmıyorlar.

amazon sanırım kendileri özel şekilde anlaşmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

Sadece İstanbul içi mi çalışıyorlar, bi kaç defa ürün aldım ama hiç denk gelmedim bu kargoya

hayır istanbul dışı bazı büyük illere de gönderim var. ama bulunduğunuz bölgeyi kapsamıyorsa mng ile gönderiyorlar maalesef

artık istanbul içi falan tamamiyle kolay gelsin e geçti neredeyse veya ankara, izmir vb.

• Dün hayatımda ilk kez amazondan bir ürün aldım 1 TB SEAGATE harici. Dün öğlen verdim akşam 20:30 da eve teslim edildi.   Kargo Firması:AGT_TR imiş.

Hani kuryenin numarasını, iade işlemleri geçtim 1 günde sen Pendik'e o kuryeyi nasıl ulaştırdın abi.

• ...'a anlatır gibi:
    Ürünü kargoyla geri almamız astarı yüzünden pahalıya geliyor. Aman istemez kalsın kalsın
    demek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet güzel sistem tam marketteydim 2 saat sonra ordayız diye çağrı merkezinden aradılar sonra eve geldim yarım saat sonra evinizdeyiz.. Orta yaşlarda bir abimiz geldi efendi dürüst mütevazi ürünü teslim etti.. Kutu büyük olmasına rağmen hiç bir eziklik vesaire yoktu hadi onu geçtim kartonda en ufak kir dahi yoktu sanki yere hiç koyulmamış o kadar temiz geldi ki şaşırdık kaldık :) Ve kargo gayet hızlı çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ürünü geri yollamana gerek yok, direkt paranı iade edecekler

bana da daha önceden böyle yaptılar, şok olmuştum :D Alışkın değilim böyle şeylere.

Alıntıları Göster

Adamlar paranın peşinde değiller..Amazonun tüm dünyadaki en önemli idolu müşteri memnuniyeti ürün sizde kalsın biz paranızı iade ederiz diyorlar yani avrupadada böyle ben bir kere yurtdışı amazondan ayakkabı sipariş vermiştim ayakkabı çok büyük geldiği için iade seçtim adamlar 1 hafta içinde parayı iade edip ayaKKABıları almamıştı

• Gece sipariş ettim, öteki gün öğlen geldi. Muhteşem bir site ve şirket.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

Adamlar paranın peşinde değiller..Amazonun tüm dünyadaki en önemli idolu müşteri memnuniyeti ürün sizde kalsın biz paranızı iade ederiz diyorlar yani avrupadada böyle ben bir kere yurtdışı amazondan ayakkabı sipariş vermiştim ayakkabı çok büyük geldiği için iade seçtim adamlar 1 hafta içinde parayı iade edip ayaKKABıları almamıştı

Alıntıları Göster

İyi gibi geliyor ama bir yandan da düşününce ne kadar fahiş şekilde soyulduğumuzun resmi aslında bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 29 Temmuz 2020; 12:42:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ipli jeton kullanıcısına yanıt
    Ahahaha teşekkürler

• thelordof kullanıcısına yanıt

Standart gönderi de ücretsiz sanırım.Ama hemen aynı gün akşam teslim seçersen 11 TL alıyor İstanbul için geçerli o da galiba.

• Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Satıcısı amazon olmasına gerek yok. Amazon tarafından gönderilir ibaresi olsun yeterli.
    Başka satıcılar amazon deposuna ürün gönderip sevkiyatini amazona yaptırıyorlar. İade durumunda da satıcıya muhattab olmuyorsunuz amazon ilgileniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda ne çok övüyorlar şu Amazon'u hayret.

Her taraf konular Amazon reklamı bu forumun.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

sağolun

• green82 kullanıcısına yanıt

Sağolun.

• Ankara için en geç saat kaça kadar sipariş verince kolay gelsin ile ertesi gün teslim oluyor?

• Drift D kullanıcısına yanıt

Var pensilvanyada iki evi varmis

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.