Şimdi Ara

Amazon'un efsane kargo firması : Kolay Gelsin (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
3
Favori
35.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
558 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrCaner

Hangi ildesin

Alıntıları Göster

Diyarbakır'dayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Diyarbakır'dayım

Alıntıları Göster

oraya kolay gelsin gelene kadar baya zaman geçer

• MrCaner kullanıcısına yanıt

Bu olay sadece PTT kargoda oluyor. Diğer firmalar 2 gün bilemedin 3 gün sürüyor.

Makara yapmadan gerçekten sorduğunu farzediyorum. Diyelimki piyasada elmayı sadece sen ben mehmet satıyor. Biz üçümüz gizlice anlaşıp tükkanları kapatıp tek bi tükkan açıyoruz. Onda sonra ver çoşkuyu milleti söğüşlemeye devam. Olayın özü kısaca bu. Amazon tröste örnek olurmu tam emin değilim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanick

Makara yapmadan gerçekten sorduğunu farzediyorum. Diyelimki piyasada elmayı sadece sen ben mehmet satıyor. Biz üçümüz gizlice anlaşıp tükkanları kapatıp tek bi tükkan açıyoruz. Onda sonra ver çoşkuyu milleti söğüşlemeye devam. Olayın özü kısaca bu. Amazon tröste örnek olurmu tam emin değilim.

Makara yapmadım terörist dedi sandım 😁

• Canlı takip olayı çok güzel.

• Abartmayayim diyorum sonra bozarlar falan diye ama bence şu anlık TR'deki en iyi kargo firması. Karaburun / İzmir tarafına sipariş verildikten sonra 1 günde o kargonun teslim edildiğini ilk defa görüyorum. Aracın nerede olduğunu görmemiz güzel olmuş. Kargoyu teslim etmeden 2 saat önce geliyoruz diye bilgilendirmeleri ile boşuna kargo bekleme olayının önüne geçilmiş gözüküyor. Bu bildirim sonrasında adresteyim olarak evde olduğunuzu onaylıyorsunuz. Herhalde evde olanları önceliğe atıp onların dağıtımını ilk yapıyorlar.

Ben amazondan aldığım siparişlerde denk geldim. Bir de galiba amazonun hızlı teslimat seçeneğinde kolay gelsin firması çıkıyor. Her zaman mı onu bilmiyorum ama hızlı teslimat seçtiğim bütün siparişlerimde bu kargo firması geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 28 Ağustos 2020; 10:53:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Abartmayayim diyorum sonra bozarlar falan diye ama bence şu anlık TR'deki en iyi kargo firması. Karaburun / İzmir tarafına sipariş verildikten sonra 1 günde o kargonun teslim edildiğini ilk defa görüyorum. Aracın nerede olduğunu görmemiz güzel olmuş. Kargoyu teslim etmeden 2 saat önce geliyoruz diye bilgilendirmeleri ile boşuna kargo bekleme olayının önüne geçilmiş gözüküyor. Bu bildirim sonrasında adresteyim olarak evde olduğunuzu onaylıyorsunuz. Herhalde evde olanları önceliğe atıp onların dağıtımını ilk yapıyorlar.

Ben amazondan aldığım siparişlerde denk geldim. Bir de galiba amazonun hızlı teslimat seçeneğinde kolay gelsin firması çıkıyor. Her zaman mı onu bilmiyorum ama hızlı teslimat seçtiğim bütün siparişlerimde bu kargo firması geldi.

standart kargo seçiyorum ertesi gün kapımda yine kolay gelsin firması ile :D

Belki de amazon satıcısı olunca otomatik kolaygelsin geliyordur.

• Benim için kolay gelsin bitmiştir.

1 sokak öteden geçiyor. gelmiyor. Akşam 8 de geldi . 8 ne ya yuh. Başka bir siapriş daha verdim onu da güya bugün getireceklerdi getirmediler. Ankaranın merkezindeyim ben lanet ettim bu sisteme. Ya araç eklesinler ya da kargoların yarısnı kargo firmaları ile yollasınlar.

Amazon diyor ki saat 9 a kadar gelecek. E gelmedi . Müşteri hzimetleri 8 de kapanıyor ????

edit 8 de gelen kargo için 730 da 2 kere mesaj attılar 2 saat içinde geleceğiz diye. Eve hapsediyorlar. Canlı izleyi de unutun bizim buradaki aracı bi izleseniz bu kadar ... bir düzergah olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jervis -- 29 Eylül 2020; 21:25:38 >
  • Bana AGT Kurye isimli bir firma ile geliyor siparişler.

• Amazon müşteri memnuniyeti konusunda en üst sıralarda olan bir firma. Anlaşmalı olduğu kargo şirketi bile inanılmaz ya. Ben Türkiye sınırları içinde bu kadar iyi bir kargo hizmetine şahit olmamıştım

• bende aşırı memnun kaldığım firma

• Agt şikayet eden çok gördüm ben nedense

• Deneme siparişimizi verelim bakalım nasılmış

• Amazondan bu hafta 2 sipariş verdim. İkiside de kolay gelsin ile 2 gün içinde Kocaeli'nden Adana'ya gelip bana teslim edildi. Kargoların dağıtıma çıktıkları gün link içeren bir mesaj ve 2 saat içinde teslim ediyoruz diye olmak üzere 2 kez kısa mesaj geldi. İlk mesajda kurye aracını takip linki de vardı ve çalışıyordu. Getirmeden önce de aranarak bilgilendirildim. Kuryeler de gayet kibarlardı. Diğer kargoları düşününce yapılan hizmetten çok memnun kaldım. Olması gerektiği gibi.

• Bu firma efsane ise biz diğer firmalara haksızlık etmişiz yıllardır. Kendileri ile üçüncü kez muhattap olmaktayım üçünde de aynı şeyi yaşıyorum. Sabah mesaj geliyor kargonuz bugün teslim edilecektir diye ancak ertesi gün teslim ediliyor.Diğer beğenilmeyen firmaların hepsi 1 günde getiriyor kargomu. Bugün yine kargomu bekliyorum ancak bir baktım ki kargom teslimat merkezine geri dönmüş saat 15:32 de. Kurye arkadaş yorulmuş heralde erken bitirmiş çalışmayı.Plansız programsız çalışan bir firma.Ben sizden kargo alacağım diye haftanın iki gününü size ayırmak zorunda mıyım ? İşim gücüm var kargo gelecek diye günümü yediler yine.Bu son bir daha kolay gelsinle gönderen yerden alışveriş yapmayacağım.

Amazon'un efsane kargo firması : Kolay Gelsin

• Gece 2 de bile Amazon tarafından kolay gelsine verilenn paketlerim ertesi gün 12:30 da falan veya 17:50 de falan teslim ediliyor şimdiye kadar hiç sekmedi...

• yorumlara baktım inceledim, ya Ankara-Yenimahalle kuryesinde bir problem var ya da herkes gereksiz övüyor. Neyse yine de sorunu olan bir şirket şöyle ki; 02.02 tarihinde amazondan sipariş oluşturdum, akşam 17-18 saatleri arası olduğundan ertesi gün teslim eden bir tek "KolayGelsin" kargo şirketi vardı fakat diğer standart kargolar ücretsiz, bunlar extra ücretliydi. Dedim parasını vereyim yarın bende olsun. 03.03 tarihinde zile bile basmadılar ben de telefonu duymamışım kurye geri gitti, 04.04 tarihinde tekrar randevu oluşturdum, sistem yine kuryeden önce arıyor evde olup olmadığınızı teyit ediyor ben de evde olduğumu onayladım, kurye geldi, zile bastı, kapıyı açtım, 1dk bekledim gelen giden yok ve sonra binanın girişine indim. evet işi gücü bıraktım kargocuyu arıyorum sokakta adam yok resmen uçmuş. "KolayGelsin" firmasını arayıp durumu aynen anlattım, bana dedikleri "yarın ancak tekrar gelebiliriz" ve istemiyorum diyerek iptal ettim. Hem extra ücret ödeyelim hem de sinir stres olalım üzerine siparişimizi de alamayalım. o yüzden geçiniz bu işleri, yok çok süper firmaymış yok bilmem neymiş. Gördük...

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.