Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (5314. sayfa)

5 sn
330.621
Cevap
8.107
Favori
72.634.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53125313531453155316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Açıklama yazmayı unuttuğum için özür dilerim.

Plastik bir akvaryum çeşidi.

• gabba kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevabınız için. Etleri actifry da bayağı lezzetli yapıyor. Patates kızartması performansından daha yüksek tavuk vb pişirme performansı. İki cihazda da iyi kötü lezzetli yemekler yiyebiliyoruz anladığım kadarı ile. Masraf olmaması açısından eldekini kullanmaya devam etmek en mantıklısı gibi.

• Eti Karam %54 Kakao Kare Çikolata 60 g

5,95 tl

• daNGe® kullanıcısına yanıt

Sağolun cevap verdiğiniz için. Ben de actifry varken bir daha masraf yapmamaya karar verdim. Hanım ilgilenmişti ondan bir araştırayım dedim ama çok da gerekli değil biri varken diğerini almak sanırım.

• OneLastKiss kullanıcısına yanıt

Teşekkürler,aldım 1 adet

• Seçeceğin ürünün VA değeri ne kadar yüksek olursa, enerji kesilince, bağlı cihazları o kadar uzun süre çalışırtırır.

Kısa kesintiler için arayışın varsa, FSP FP800 (ortadaki cihaz) tercih edilebilir.

Seçmiş olduğun 3 ürünün marka kalitesi, orta ve üst ürün kalitededir. Shneider ve APC aynı holding bünyesindeki markalardır.

Bu cihazlar önerilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 25 Ocak 2022; 11:0:35 >
  • OneLastKiss kullanıcısına yanıt

Hocam bu akvaryum beta balıkları için mi bir tane hediye Japon balığı geldi mecburen fanusa koyduk fanusun balıklara uygun olmadığı söyleniyor daha önce orta boy akvaryum vardı ama artık uğraşmak isteniyorum bu akvaryum 3 litre sanırım küçük bir yavru Japon başlığına yeterli midir nette 10 litre yazıyor balık başı tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

• ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Beslenme için alıyoruz ondan buna mecburuz bir nevi hocam. Yoksa dediğin gibi çok fark etmiyor.
  • batu26 B kullanıcısına yanıt
    Hocam M52 için bugün Amazon müşteri hizmetleri ile görüştüm. Hiçbir şekilde ne bireysel ne de ticari kartlara taksit veya banka kredisi imkanı vermediklerini söylediler. Nasıl olacak dediğiniz acaba? İyice sıkıntılı bir durum.

Bir de bu modelde 3.5 kulaklık soketi yok galiba. Usb soketine özel kulaklık çıkıyor mu kutudan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Ocak 2022; 18:15:56 >
  • kjetlee K kullanıcısına yanıt

Ülker de mi işin içinde  

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Belirtmeyi unutmuşum Amazon değil kampanya hepsiburada da geçerli.Karta taksit değil kredi kullandiriyor akbank ve Denizbank 9 ay 0 faizle.Kutudan kulaklık çıkmıyor ve şarj makineside 15 w kutudan çıkan.Ancak 25 w destekliyor cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu26 -- 24 Ocak 2022; 18:27:13 >
  • Amazon'un Türkiye standartlarının üstünde paketleme yapması, forumda ve Ekşi'de eleştirilip duruyordu. Son haftalarda iki kez Gilette Fuison aldım. Her ikisinde de ürünü direkt zarfa koyup göndermişler. Yani sonunda Türk esnaf tipi paketleme işine başlamışlar. Şansıma ürünler kırılmadan geldi. Ama bundan sonrası için Amazon'dan zarfla gelen ürünleri açarken video kaydı almakta fayda var.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    kağıt ürünlerinde büyük sıkıntı var. en basitinden kağıt havlu vb. fiyatları roket oldu ya, oradan fikir yürütebilirdiniz.
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt

ben de geçenlerde telefon için ekran koruyucu cam aldım. kocaman kutuya koymuşlardı. açtım ki kırılmış. tabi iade edip aynısından yine aldım. bu sefer camı zarfa koymuşlardı. Şaka gibi. Allahtan bu sefer nasılsa zarfta kırılmadan gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Ülker de mi işin içinde  

Merak ettim.

• Komili Sızma Zeytinyağı 3 lt Teneke
    138,74 TL

B0999P9FK3
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aldım.
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Geribildiriminiz için ben teşekkür ederim. Teşekkür etmek zor bir şey değil sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 53125313531453155316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.