Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4987. sayfa)

5 sn
331.548
Cevap
8.114
Favori
72.851.384
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49854986498749884989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şuna sevinilir hale geldik 0.67de almadıgıma cok pisman oldum 30 senelik evler 300k şuan Balıkesir de yazık yani.

350 bandına 0 ev bulabilirsem 0.99 faizle bakalım...

• xxxcem kullanıcısına yanıt

0.99 oldu dakika o ev en az 500.000 TL kaporanızı verin kredinizi çekin düşerse yapılandırma yapabilirsiniz. Ayrıca neye sevindiğinizi anlamadım :)

• SmuraY S kullanıcısına yanıt

sevindiğim konu arada gözünü geç açan olursa diye fiyat arttırımı yapamadan evi almak oda zamdan bir tık daha az etkilenmek işte öyle yazdıgıma bakmayın. 

• xxxcem kullanıcısına yanıt

o olmaz hocam artık herkes uyandı sizin yapacağınız şimdi hemen bir yer bağlayıp bu seviyeden kredi alıp düşerse sonra yapılandırmak.

• Yahu arkadaşlar şu AGT Kurye denen saçmalıktan bir tek ben mi muzdaripim? Herifler beni Amazon Prime'dan soğutacak az kaldı. Aynı Gün Teslim gibi bir adları var, isimde vaat ettiklerini geçtim ertesi gün bile zor teslim ediyorlar. Kuryelerinde bir afra tafra. Müşteri hizmetleri desen rezalet.

Amazon'a defalarca kez şikayet ettim AGT'yi, cevap olarak sistemin her siparişe otomatik olarak firma atadığını söylüyorlar. O yüzden firma seçmem de mümkün değil. Kolay Gelsin getirsin diyorum, o da olmuyor o yüzden. AGT'yle alakalı şikayetinizi dikkate alacağız falan diyorlar. Varsa benden başka muzdarip olan yemesin içmesin şu herifleri şikayet etsin de belki Amazon değiştirir çalıştığı firmaları. Kolay Gelsin'de tam tersine ertesi gün çat diye getirir kapıma. Kuryeleri efendi, temiz, nazik insanlar. İki firma arasında bu kadar uçurum olur mu arkadaş?

• 12'li papia havlu - 45 lira

B00SYV6SIU

• AGT kadar rezil kepaze firma yok.

Kurye 3 gün üst üste kargoyu Ankara sokaklarında gezdirdi şehir turu attırdı.

AGT kargoyu arıyorum 55 dk telefonda bekledim yüzüme kapattılar. Beni arayın işaretledim aramadılar.

• Arkadaşlar Gülümseten Cuma'da Sinangil 2kg Un almıştım. Geldiğinde dikkatimi çekmemişti ama ürünün aşağısında '2017 tarihli ürün geldi' diye yorum gördüm. Yorumu görünce una baktım. Bana da 2017 tarihli gelmiş gerçekten. 4,5-5 yıllık unu Amazon bana gelmiş zamlı bir şekilde satmış. Ürünü iade etmek istedim, ürün iade edilemez ibaresi çıkıyor. Amazon'un bu yaptığı beni sinir etti ama önceki yaptıkları güzellikler hatrına Müşteri Hizmetleri'yle vs. hiç uğraşmayacağım.

Velhasıl kelam Amazon'dan gıda ürünleri alırken dikkatli olun...

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

Hocam çok kötü olmuş, asıl sıkıntı zaten muhatap bulamamak. Teslimatta bir aksaklık mı oldu? Olabilir, bu işi yapanlar da insan. Bana düzgünce açıklaması yapılır, ertesi gün elime ulaşırsa bana ben de bu durumu sorun etmem. Ama adamlar kargoyu aldık, artık bize ait, canımız isteyince bırakırız tavrındalar.

Ben de Ankara'dayım bu arada, nerede ikamet ediyorsunuz? Özellikle Çankaya taraflarında iyiden iyiye rezil hizmet veriyor AGT. Bütün Türkiye'de kötü olduğunu tahmin ediyorum da Ankara bi ayrı beter olabilir.

• antique kullanıcısına yanıt

Teşekkürler faydalandık

• Teslimat da problem yok Kurye getirmiyor üşeniyor.

Baktım hiç benim mahalleye dahi gelmedi. Gelmiş gibi gösterip 2 kere kendi resmini ekledi 1 kere siyah fotoğraf ekledi.

Acil bir ürün olsa büyük sıkıntı hayır adama gücüm yeteceğini düşünsem döveceğim.

Adamlar işi adet edinmişler en son MH Whatsapp'dan bu mesajı atmış.

Merhabalar mesai saatleri içerisinde gönderinizin teslimatı sağlanamadığından sistem otomatik olarak ziyaret girişi sağlamıştır. Teslimatın sağlanması adına  bölgemize aciliyet kaydınız iletilmiştir. Saygılarımızla

Külliyen yalan kurye kendi resmini yüklüyor otomatik değil.

Benim bölgeme dahi gelmedi üşendi tabi gelmiş gibi gösterdi.

Benim RİNSO Deterjanlar kadar ben Ankara'yı gezmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 9 Aralık 2021; 16:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Bu mesaj silindi.

$u kitleye ne anlatabilirsin? Bu adamın tuvalet kağıdını nasıl kullanıldığını bilmediğine eminim. Buna taş ver taşa silsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 9 Aralık 2021; 16:25:19 >
  • ahmet. kullanıcısına yanıt
    Güzel bir indirim olur inşallah bizide bilgilendirirseniz sevinirim
  • Merhabalar arkadaşlar, geçen seneki kadar büyük bir indirim dönemi olmasa da bu yıl 20 - 27 Aralık tarihlerinde yeni yıl öncesi indirimler aktif olacak. Elektronik tarafında çok bir beklenti içine girmeden fırsatları takipte olabiliriz.

• ciwanbilisim kullanıcısına yanıt

Mi band 6 güzel alet hepsiburada indirimde ve kasım' da 315 TL' ye satıldı. Mi band 7 daha iyi olur ama fiyat da cabası?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• nhtsen N kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Bakalım neler indirimli olacak? Beklediğim bir kaç ürün var umarım güzel indirim olur. Şu an diğer sitelerdeki aynı ürünlerde devam eden fiyatların biraz altında olsa kaçırmam!

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

@yedikeresekiz

halidsen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWMAN2007 -- 9 Aralık 2021; 17:15:44 >
  • 
Sayfa: önceki 49854986498749884989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.