Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4149. sayfa)

330.988
Cevap
8.111
Favori
72.710.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1590 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41474148414941504151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben 2 tane aldım hocam. Ayrıca TG gruplarına düşmesin diye kodu direkt paylaşmadım ve etkili oldu. Ona rağmen arkadaşlar iyi sömürdü. Bir dahaki sefere buna benzer fırsat yakalarsam sizi unutmazsam etiketlerim. :)
  • efekan_02 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkür ederim sağolun.
    Ozaman ürün çıkmadan iptal edeyim.
    Ben ürünü beton duvar delme için de kullanacaktım.
    O zaman boş yere o kadar para vermiş olacağım.
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    Somuru her yerde aynı tg olmuş forumdonanım olmuş ne farkeder bazıları alamazken bazıları 10 ar 10 ar alıyor sofradamı tüketiyorlar anlamadım arkadaş ne açgözlülük böyle
  • Burdan kapıyolar yani kodları var üçkağıtçılar o zaman bundan sonra hepimiz kodları o şekil paylaşalım

• Le Petit Marseillais Güneşli Bahçeler Serisi Frenk Üzümü & Nane Duş, 400 ml

8,24 TL

B0x85813ZxR9
    x'leri silin

Bu duş jelini sevmeyenler var ancak sevenler de var. İsteyen değerlendirebilir.
  • Daha fazla ürün alana daha fazla indirimi yapan Amazon. Prime üyelik avantajı..

Henüz çok alıp az ödeme avantajını kullandığım bir alışveriş olmadı ama hangi üründe faydası olur diye takipteyim..
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt

8 liralık duş jelini prime bana 0 tl kargo ücreti ile getirecek buda bi avantaj sanki :)

• Valla 10 adet alınca indirim yapıyordu. 1 tane alıp da kocaman kutu harcanmasını istemedim vs.

• ammarts A kullanıcısına yanıt
    Tabi..

Ben 10 tane ürün alanları Amazon'un teşvik ettiğini söylemek istedim..
  • le petit marseillais sıvı sabunlar bence güzel bir fırsat. ancak çoklu alım yapan arkadaşlar şu sorunla karşılaşabilir. ben daha önce ikişer adet almıştım çeşitlerinden. evde hanım beğenmedi. elde kayganlık hissi bırakmıyor bu güzel, sıkıntısı ise gerçek sabun olduğundan belki de lavaboda su damlacıkları kalıyor sürekli olarak. bu da bazı hanımların hoşuna gitmeyebilir. diğer sabunlar suyu tutmuyor akıyor, damlacık oluşmuyor. le petit marseillais'in bu sabunlarını bu yüzden kullanamadım. temizlik hissiyatı çok iyi yoksa.
  • crazydentist kullanıcısına yanıt

Stokçuluk veya açgözlülük hangisi seçerlerse.

Ben alayım başkası almasın kafasında çoğu.

• sacmAdam kullanıcısına yanıt
    Ben alayım başkası almasın diye bir şey olacağını sanmıyorum.
    Fırsatı yakaladım Eğer alsaydım bende 10 adet alacaktım 5 tanesini annemlere 5 tanesinide kendi evime koyacaktım.
    Beyaz kalıp sabun sevdiğim için boşa masrafa girmeyim diye almadım.
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Doğru olanı yapmışsın aslında, hadi 3 5 tane alırsın, 10 20 tane almanın manası nedir anlamıyorum, tamam bir ekonomik sıkıntı içerisindeyiz ama sabunun da stoğunu yapmazsın yahu

• Amazon 10 tane alabilirsin demiş, üzerine de 10 tane alınca indirim yapmış. Kimin kaç tane aldığı kimseyi ilgilendirmez arkadaşlar. Hakaret içerikli mesajlar yazmayalım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hot wheels 3lü araba

B000R33QMO

28,19₺

Hot Wheels 10lu Hepsiburada'da 79₺

Linkhttps://www.hepsiburada.com/hot-wheels-onlu-araba-seti---genis-urun-yelpazesi-oyuncak-araba-koleksiyonu-164-olcek-54886-p-AILEMTT54886?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

Vileda Spino Otomatik Temizlik Seti

B079S6WJ2P

147,58₺

Vileda Supermocio Temizlik Seti

B0007VHC1W

65,96₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacmAdam -- 14 Ekim 2021; 14:46:13 >

• 
Sayfa: önceki 41474148414941504151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.