Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: piyalida , djengo Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 40 Misafir (9 Mobil) - 31 Masaüstü11 Mobil3 Android
5 sn
81.571
Cevap
3.446
Favori
18.292.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7586
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3446
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (1029 mesaj) TulparHAN (960 mesaj) rasiTR (783 mesaj) mito1172 (738 mesaj) antique (557 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (47630 mesaj) Mobil (16864 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (5050 mesaj) Uygulama (5609 mesaj) (1251 mesaj) (4408 mesaj)
  • @
683 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2814 Mesaj
    Arkadaşlar iş yerinde giymelik, şık keten pantolon indirimi var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj

Şık kelimesi o kadar göreceli ki.. burada üzerinde kocaman marka yazan t shirt beğenenler var, yatay kahverengi çizgili doblocu t shirt seven de var.
    Amazon da defacto çok etkin, ürünlerine bir bak istersen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    _botturgec_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Mercusys Halo S12(3-Pack), AC1200 Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi Mesh Sistemi

B087D56QL4

424tl

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    www.amazon.com.tr
    Amazon.com.tr: BAKIM20 kodu ile Veet & Nivea bakım ürünlerinde 70 TL alışverişe 20 TL hediye: Kişisel Bakım ve Kozmetik
    https://www.amazon.com.tr/b?node=26894353031&pf_rd_r=5C1RB19RZ5NJBW5CBW9Z&pf_rd_p=cb42a24f-3fcc-4b3f-b845-1a4111670ceb&pd_rd_r=69f6cc2f-a80f-4c73-93d0-e277e87a5a96&pd_rd_w=qtP4D&pd_rd_wg=NKKnV&ref_=pd_gw_unk

BAKIM20 kodu ile Veet & Nivea bakım ürünlerinde 70 TL alışverişe 20 TL hediye

İndirim nasıl uygulanır?

1) İndirimden yararlanmak için seçtiğiniz ürünlerin satıcısının Amazon.com.tr olması gerekmektedir.

2) Kampanya kapsamında bulunan seçtiğiniz minimum 70 TL tutarındaki Nivea veya Veet ürünlerini sepetinize ekleyin.

3) Ödeme adımında promosyon kodu kısmında "BAKIM20" kodunu kullandıktan sonra "Alışverişi Tamamla" butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin.

4) Ödeme sayfasının sağ tarafında bulunan kutuda "Uygulanan Promosyon" satırı karşısında 70 TL harcamanıza 20 TL indirim yapıldığını kontrol ederek ödemeyi tamamlayın.

|
    |

• Yüzbaşı
    278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

Chino yani bildiğimiz kumaş pantolon diyorsanız, Amazon dockers pantolonlarını satıyor. 90-105 arasına düştüğü oluyor, sepete atıp takibe alın isterseniz. Ben almıştım 94 civarına. Oldukça kaliteli, yurtdışı üretim pantolonlar.

Amazon.com.tr

• Binbaşı
    1179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

İade onaylandı hocam haftalar evvel. Ama karta iade olmadı. Hep farklı söylemler, bahaneler.

daha önce hepsi burada üzerinden bir telefon almıştım. cihazda üretim hatasından dolayı hepsiburada para iadesi yaptı. hepsiburada para iadesinin kredi kartıma yapıldığına dair sms ve mail attı. ama kredi kartımda para girdi çıktı herhangi bir işlem görünmüyordu. müteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri de herhangi bir girdi çıktı göremedi ve ben de hepsiburadayı aradım hepsi burada iade işleminin gerçekleştiğini fakat bankanın iade işlemini hesaba yansıtmadığını söyledi. sinirlendim tekrar bankayı aradım müşteri hizmetleri yine hiçbirşey yatmadığını söyledi. busefer iyice bakmasını paranın orda bir yerde olduğunu söyledim ve müşteri hizmetleri uzun bir süre beklettikten sonra paranın farklı bir ek hesapta olduğunu ve sadece banka veznesinden bu parayı tahsil edebileceğimi söyledi. bankaya gittim vezneye durumu anlattım o da aynı şekilde hesapta parayı göremedi. veznenin yanında tekrar müşteri hizmetlerini aradım, telefonu veznediki arkadaşa verdim o da paranın yattığı hesabı buldu ve nihayet paramı aldım. dünyanın çilesini çektim

Teşekkürler finansbank.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 3 Ağustos 2021; 23:12:27 >
    |
    |

• Binbaşı
    1241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

North of navy ler 40-100tl arası boyner de bulunabiliyor . Beden tutturursan fiyatına göre oldukça iyi bence.

|
    |
  • Yarbay
    2500 Mesaj

3 sene önce Starcity garaj günlerinden 30 TL ye Boyner Dockers pantolon satmıştı.4 5 tane almıştım. En iyi pantolon fiyat performans ürünleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Liquid Soap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    271 Mesaj

B082T158TKSİLxyz

dip fiyat 151 lira

son 6 harfi yı silin

• Kurmay Yarbay
    60 Mesaj

* 3 Ağustos Salı - Günlük / Anlık "DİP" Fiyatlı Ürünler * 

Samsung 27" CF391 FHD 60-72Hz FreeSync HDMI VA Kavisli Gaming Monitör  /  1404.59TL  /  https://www.amazon.com.tr/product/dp/B079NCK1YX

Babyjem Oyun Halısı  /  232.99TL  /  https://www.amazon.com.tr/product/dp/B093X5SVHH

OMEN by HP Photon Kablosuz Gaming Mouse, Qi şarj, 16.000 dpi, 11 programlanabilir tuş, RGB aydınlatma  /  641.31TL  /  https://www.amazon.com.tr/Photon-faresi-kablosuz-programlanabilir-aydınlatma/dp/B07S659LR5

CORSAIR CA-9011186-EU VIRTUOSO RGB YÜKSEK DUYARLILIKLI KABLOSUZ GAMING KULAKLIK  /  1887.21TL  /  https://www.amazon.com.tr/product/dp/B07X557P7S

|
    |

• Yüzbaşı
    271 Mesaj

bitirmişsiniz hemen  

|
    |
    Bright like a Diamond kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    885 Mesaj

yani? Biraz açalım iyi mi kötü mü almak isteyenlere faydalı olur..

|
    |
    ckaracar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12680 Mesaj

Xiaomi Mi Band 6 335₺

amazon
    Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik
    https://www.amazon.com.tr/dp/B091G3FLL7

Xiaomi Mi Band 5 213₺

amazon
    Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Siyah
    https://www.amazon.com.tr/dp/B089NS9JW2
  • Binbaşı
    1179 Mesaj

mi band 5 ile 6 arasında 100 liraya değecek bir fark mı hocam?

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj

şu sıcak yaz günlerinde deodorant arayanlar; Kullanmayanlara da lütfen hediye falan edin!

B07YQFZ6CJsilXX

Nivea 200ml Black&White

Tanesi normalde 20TL gibi bir fiyata satılmakta. 10 tane aldığınızda %10 prime indirminin üstüne BAKIM20 koduyla 20TL daha düşürüp tanesini 14TL'ye getirebilirsiniz.

200ml olduğunu hatırlatmak isterim, 150ml fiyatı karşılığı 10,5TL yapar AXE'dan falan 2 gömlek üstün bir deodoranttır.

• Yüzbaşı
    995 Mesaj
    Dün 3 tane bir şampuan almıştım gelen ürün orijinal olunca 10 tane daha alayım dedim kullanırım nasılsa diye. Meğer bir üründen toplamda 10 taneden fazla alamıyor musum en fazla 7 tane almama izin veriyor sistem.

Amazon bir önlem almış toptan al sat yapacaklara.

Ne kadar işe yarar bilemiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    14947 Mesaj
    http://store.donanimhaber.com/55/cb/b3/55cbb3ad0b38a70ae95fba22eed6d2a0.jpg
  • Yarbay
    2389 Mesaj
    illa ki amazon’dan alıp kullanmış birileri olacağını düşündüğüm için buraya sormak istedim. :))

kaliteli, sağlam, hızlı şarj desteği olan ve type-c çıkışı olan powerbank önerir misiniz?

bir sürü seçenek var ve hepsinin yorumları neredeyse iyi. kararsız kaldım, size danışayım dedim.

• Yarbay
    3115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: first9

illa ki amazon’dan alıp kullanmış birileri olacağını düşündüğüm için buraya sormak istedim. :))

kaliteli, sağlam, hızlı şarj desteği olan ve type-c çıkışı olan powerbank önerir misiniz?

bir sürü seçenek var ve hepsinin yorumları neredeyse iyi. kararsız kaldım, size danışayım dedim.

Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.