Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Try it , Try it , Akelei , YavuzKpt , silent_engineer Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 102 Misafir (4 Mobil) - 100 Masaüstü7 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
330.943
Cevap
8.111
Favori
72.699.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38663867386838693870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de hummel almıştım. İlk ay patladı, iade kabul etmedi mağaza. Uzak durun..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epivep

Ben de hummel almıştım. İlk ay patladı, iade kabul etmedi mağaza. Uzak durun..

Geçmiş olsun hocam. Varsın biraz daha pahalı olsun adamakıllı marka-model ayakkabı tercih edelim bari yoksa bu markalar bizi hep yarı yolda bırakacak.

• Evet söyledim. Zaten görünüyordu, kutunun dış kısmında gelen koruma köpükleri bile üzerindeydi. Onları atmamıştım geri aynı şekilde sabitledim, korumalı gönderdim. Şimdi amazonla konuştuğumda ürünün sadece kasa camı geldiğini ve para iadesi yapamayacaklarını söylediler. Ne yapmam lazım bu durumda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anywar

Evet söyledim. Zaten görünüyordu, kutunun dış kısmında gelen koruma köpükleri bile üzerindeydi. Onları atmamıştım geri aynı şekilde sabitledim, korumalı gönderdim. Şimdi amazonla konuştuğumda ürünün sadece kasa camı geldiğini ve para iadesi yapamayacaklarını söylediler. Ne yapmam lazım bu durumda?

şubeye gidip durumu anlatın kamera görüntülerini kontrol edin. muhtemelen biri kasayı araklayıp içine işe yaramaz birşey koyup o şekilde gönderdi. geçmiş olsun işiniz zor

• quote:

Orijinalden alıntı: anywar

Evet söyledim. Zaten görünüyordu, kutunun dış kısmında gelen koruma köpükleri bile üzerindeydi. Onları atmamıştım geri aynı şekilde sabitledim, korumalı gönderdim. Şimdi amazonla konuştuğumda ürünün sadece kasa camı geldiğini ve para iadesi yapamayacaklarını söylediler. Ne yapmam lazım bu durumda?

ulan nasıl sinirlendim ha benim başıma gelmiş gibi. Şubeyi basın hocam.

• jorge kullanıcısına yanıt
    Jeff bezosa mail at onlarıda mailde bilgilendir en kötü thhye vericeksin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • anywar kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar siz ürünü teslim ettikten sonra sadece araçlarda kamera sistemi yok, onun dışında yanlış bilmiyorsam tamamında kayıt altında, teslim eden, taşıyan vs. herkeste kayıt altında, birisi eğer yanlış bir şey yaptıysa çok büyük ihtimalle ortaya çıkacaktır. Aslında sadece teslim ettiğinizde bir kamera görüntüsü varsa bile başka bir şey önemli değil. Ürünün bedelini size tazmin etmek zorundalar. Burada Amazon'un süreci devralması lazım aslında, sonuçta sizin Mng'ye yaptırımınızla onların ki arasında çok büyük fark var. THH'ye çok vakit geçmeden başvurun ve bunu da Amazon'la paylaşın ve süreç hakkında yardımcı olmalarını, prosedür ve işlemler için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini sorun.

Nasıl ya? Amazon anlaşmalı kargo olarak MNG'yi kendisi seçip sizin oraya vermenizi söylüyor nasıl gelip de gönderdiğiniz ürün için bize ürün aynı gelmedi o yüzden size para iade edemeyiz diyorlar. Kendileri istesin görüntüleri firmadan.

Artık nasıl açarken video ile açıyoruz gönderirken de video ile göndermek gerekecek. Çok yazık..

Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 29 Temmuz 2021; 14:53:27 >
  • şubeye gittim bugün sabah. kamera kayıtlarına kendilerinin ulaşamayacaklarını söylediler.

• cencoca C kullanıcısına yanıt

Thh ye geçtiğimiz yıl hepsiburadadan aldığım bir notebook arızalı çıkınca başvurdum. firma iade almamıştı. karar lehime sonuçlandı, neredeyse 1 yıl oldu. firma cihazın aynısından artık kalmadığını para iadesi yapacağını söyledi. o zamanlar 7bin tl verip aldığım bilgisayar ayarındaki bilgisayarlar şuan 13-14 bin tl. velhasıl tüketici hakem heyeti iyi ki var ama şunu da belirtmek isterim ki gecikmiş adalet adalet değildir.

Önümüzdeki 1 hafta boyunca bu iş çözümlenmezse mecburen hakem heyetine başvuracağım yine. Başka bir önerisi olan arkadaş varsa ona da açığım.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

videoyu bilmem ama kesinlikle bir belge isteyin. ve yine kesinlikle bir foto alın ürün paketinden.

• nereye mail atacağız? geri dönüşler genelde iyi mi bu maillerde?

kargoya teslim ettiğinde kaç gram olduğu yazıyordur, teslim alınan cam kaç gram ? Buradan bir hafiyelik yürüt.

• * 29 Temmuz Perşembe - Günlük / Anlık "DİP" Fiyatlı Ürünler * 

Tefal CM8308TR FCM Köpüklüm Türk Kahve Makinesi  /  569TL  /  https://www.amazon.com.tr/product/dp/B092DFPV2C

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set  /  366.83TL  /  https://www.amazon.com.tr/dp/B086HNR7ZJ

Corsair Ca-9011215-Eu Hs50 Pro Stereo Oyuncu Kulaklığı Siyah  /  398.60TL  /  https://www.amazon.com.tr/product/dp/B07Y2LRP67

Philips Avent Bebek Monitörü  /  552.05TL /  https://www.amazon.com.tr/product/dp/B07NCVLZ9N

• wayfarer2140 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle, kutu boyutlarını sordum ben de. Ölçüyorlar biçiyorlar onu da sisteme giriyorlar sanıyordum. Ölçüleri girmiyoruz dediler, desi olarak kaydediyoruz dediler. 7 desilikmiş.

Geçmiş olsun bende 1,5 aydır 25000 TL lik iademi bekliyorum Amazon biz iade ettik diyor banka yok öyle birşey diyor. Her aradığımda MH farkli konuşuyor size ulaşacağız diyor kimse aramıyor, maillerime artık cevap vermiyorlar bildiğin Mehmet Ağa'nın dükkanı buradaki Amazon

• Salı öğlen 12 de verdiğim 3 parça siparişin 2 i hala kargolanmadı. Ürün stoklarında var ve kutusu hazırlanmış hala sıra bekliyormuş. Sipariş geçtiğimin şehire sadece MNG getiriyor. Depo da kargo sırası hala nasıl bitmez ya?

• Mng iyice suyunu çıkarttı. Amazonun bu çağrıları dikkate alması gerekir. Süreç nasıl işleyecek, 10bin lira balon olup patlayacak mı yoksa hak yerini bulacak mı, buradan duyuracağım gelişmeleri.

• 
Sayfa: önceki 38663867386838693870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.