Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3862. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 109 Misafir (1 Mobil) - 114 Masaüstü5 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.077
Cevap
8.113
Favori
72.726.472
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38603861386238633864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Urunden urune degisiyor o. Bazen tutanak tutup teslim almak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • victor66 kullanıcısına yanıt

Kargocu arkadaş durumu sallamadı bişey olmaz diyerek.Akmış bişey olmaz diyerek gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valve Corporation -- 26 Temmuz 2021; 17:22:1 >
  • Valve Corporation kullanıcısına yanıt
    Sizin teslim almama hakkınız var ama kargo firmasının teslim almama hakkı yok. Bu durumlarda asla geri adım atmayın tutanak tutmak onların sorumluluğunda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

Bu durum da zaten amazonun suçu yok ona bişey demiyorum.Zar zor 5-6 kişiyle konuşarak çözdük ama geneli iade edin diyor.Elimde Fotoğraflı kanıt olmasa ilgilenen olmayacak belki de.Tamam da bu ürün kozmetik bir ürün ürünün dışı hem hasarlı hem akmış.Ben bunun iade etmek ile neden uğraşayım? Açıpta aa beğenmedim iadesi değil ki bu.İade edelim de her hasarlı ürün de 4 km kargo yolu mu gidicez.

Kuryenin karaktersizliği. Benzeri bir kez başıma geldi. Farklı kargomu getirdi. Diğer kargonun yolda patladığını, bu yüzden getirmediğini, iade formu doldurup geri göndereceğini söyledi kurye. Kuryeyi de şikayet edin. Bi dahakine bu kadar laçka hareket etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluxis

3099 TL. Eğer set fiyatıysa çok iyi. Alıcısı azdır ama dursun bu da burda.

sadece fren kolu set değil gibi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• efe3297 kullanıcısına yanıt

Yenileme hizi 50hz mis. Yine de iyi fiyatmis kacirdik. Avmdeki Lg bayisi 65nano0866 yi 10800 e birakiyor. 100hz ve bi kac ozellik farki vardi sanirim bundan. Cihaza tek kelime ile bayildim. Arayuz akiyor, sesli komut cok hizli calisiyor. Goruntu zaten muhtesem

• Marrusia kullanıcısına yanıt

yani sağ sol kol birlikte set demek istemiştim.

• Dün akşam verdiğim sipariş az önce teslim edildi. Konum Muğla, bu kadar hızlı teslimatı İstanbul'daki adresim için bile hatırlamıyorum. Şaştım kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluxis

yani sağ sol kol birlikte set demek istemiştim.

hmm anladım.Bende Sora var valla yetiyor gibi keşke zamanında 105 alsaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 26 Temmuz 2021; 17:35:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pinokkyo kullanıcısına yanıt

Kaç stok vardı hocam kaçırmışız tüh geçen alıp beğenmiştik fiyatın düşmesini bekliyordum.

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Son 2 ADET kalmıştı kaptım 2 tane. Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • amazon
    Salz-Berg Himalaya Tuzu – İri Taneli 110 Gram - Helal Sertifikalı - % 100 Doğal Ve Katkısız - % 100 Vegan - Seramik Bıçaklı Cam Öğütücü Değirmen ile Birlikte - Sofrada öğütme Himalaya Tuzu
    https://www.amazon.com.tr/dp/B091TNB9DW?ref=deals_deals_deals-grid_slot-15_a33b_dt_dcell_vdt_73_e3a54043

dostlar 40tan 20ye düşmüş himalaya tuzu ihtiyaç varsa ete çorbaya salataya falan

• Sıcak fırsatlarda da düzgün indirimler kalmadı artık. Ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar çok acil bir şey soracağım. Amazon germany adlı satıcıdan 9xxx küsür tlye vergi dahil ekran kartı aldım ve iş yeri adresimi verdim orada çalışanım şu an dhl bana 1300tl vergi borcu çıkartmış gözüküyor böyle bir şey başına gelen var mı amazon ile görüştüm dhl ile görüşeceklerini söylediler telefonda ama yazı ile görüştüğüm yer bana iş yeri adresi olduğu için dedi. Ekstre adresi de teslimat adresi de iş yeri ama adım ve soyadım yazıyor. Şirketin sicil no vergi adı vs herhangi bir şey yazmıyor bu konu nasıl ilerler

Benim de 1,5 ay önce plastik bidondaki domestos sızıntıyla gelmişti ve ancak açınca belli olacak şekildeydi, üstelik aynı kutudaki diğer ürünü de mundar etmişti. MH temsilcisine durumu açıklayınca iade istemeden hesabıma parayı yatırdılar hem çamalır suyu hem de yanında mundar olan ürün için. Şimdi geri istiyorlarsa vay amazonun haline...

• quote:

Orijinalden alıntı: qRkyss

Logitech F310 Gamepad,Özel 4 Düğmeli D-Pad, 1,8 metre Kablo Uzunluğu, PC/Steam/AndroidTV ile Uyumlu

Şu an güzel indirimde. dip fiyat.

199'a düştü ilgililere.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07L7QN8TG/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_dl_1JRRHHFFDGN6G768VTA8
    Vaseline baby 8.5 TL. A101 migros gibi yerlerde 20 TL olarak gördüm

• 
Sayfa: önceki 38603861386238633864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.