Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3855. sayfa)

5 sn
330.894
Cevap
8.109
Favori
72.686.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38533854385538563857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

86,95tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eonur26 E kullanıcısına yanıt
    DHL sayfasından kontrol etmiyor musunuz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

DHL sayfasından kontrol etmiyor musunuz?

Öyleydi az önceye kadar.

Üzgünüz, takip denemesi başarılı olamadı. Lütfen takip numaranızı kontrol ediniz.

An itibari ile bunu gösteriyor artık

Amazonda değişen bir şey yok ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eonur26 -- 22 Temmuz 2021; 19:33:32 >
    Ben bu Çinli arkadaşlara hiç güvenmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Ben bu Çinli arkadaşlara hiç güvenmiyorum.

Tekar düzeldi dhl de problem oldu ya da birşeyler dönüyor kısmetimize ne çıkarsa bakalım

Haydi hayırlısı 😊

• Hocam laptopumun nvme desteği yok da o yüzden bu modelin indirime düşmesini bekliyorum ama düşmeyecek gibi. :(

• Hocam valla yalan olmasın ama yaklaşık 3 haftadır düzenli olarak takip ediyorum. 600'ün altına bir türlü düşmedi. Bundan 4 hafta önce 570 küsüre düşmüştü. Başka yerden de alırım ama Amazon'un iade politikası vb. başka oluyor. O yüzden Amazon'dan almakta ısrar ediyorum. Sizce yine düşer mi, düşerse ne zamana düşer tahminlerinizi alabilir miyim? Tecrübelerinizi dinlemeye ihtiyacım var açıkçası.

• Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay, 1000G

Prime üyelerine özel 24 lira arkadaşlar son 1 saat 10 dk kaldı bitmesine fırsatın.normal satış fiyatı 33.50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 22 Temmuz 2021; 22:45:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lipton Filiz Çay, 500g --> 16,90 TL (Prime üyelerine özel)

5 adet alırsanız %5, 10 adet alırsanız %10 sepette indirim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 22 Temmuz 2021; 23:12:42 >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt

Bergamot aromalı diye uyarsan daha iyi olur.

• Çok kullandım bu çaydan ama diğer siyah paketi kadar bergomat olmadığı için uyarma gereği duymadım gene de uyarın için sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Çok kullandım bu çaydan ama diğer siyah paketi kadar bergomat olmadığı için uyarma gereği duymadım gene de uyarın için sağol

Bergamot tadını alınca cinler tepeme çıkıyor benim : ) Bergamot karıştırmayı kim akıl ettiyse allah onu bildiği gibi yapsın : )

• Amazon çözüm odaklı hiç yaklaşmıyor .

Kargoyu kaybederler gece gelir bulamazlar .

Bana teyit için ararlar siz mi teslim almadınız mı teyit edermişsiniz diye .

Şikayet ederim adresi bulamazlar Cumartesi Pazar günü gelir teslimata işyeri kapalı gene iade olur .

Bu agt kurye firmasını kesin değiştirmesi gerekiyor gece 11:30 ürün mü verilir işyerine az mantık olur .

Niye mağdur ediyorsunuz deyince pişkin pişkin burası Türkiye derler

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünenadam07

Arkadaşlar bir konuda fikirlerinizi merak ediyorum. Yaklaşık 3 haftadır düzenli olarak Samsung'un SSD'sinin Amazon üzerinden fiyatını takip ediyorum fakat bir türlü 600'ün aşağısına düşmedi. Fiyatlar da günlük olarak sürekli değişiyor. En son Haziranın sonunda 600'ün altına düşmüş.

Tecrübelerinize dayanarak fiyatın ne zaman düşeceğine dair tahminlerinizi alabilir miyim?

530a mı ne almıştım bundan bunu 3 4 ay önce taş gibi bi sıkıntı çıkarmadı fiyatı düşmez gibi ama

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 23 Temmuz 2021; 0:16:52 >

• ReiseReise kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben de Samsung'a guveniyorum. Yoksa ucuza SanDisk falan da alirim ama Samsung daha kaliteli. Ayrıca siz Şubatta almışsınız hocam. Şuanda Ağustosa girmemize sayılı günler kaldı. Türkiye'de yaşadığımız için daha 2 ay önce aldığın herhangi bir malın zamlanmaması enterasan olurdu. Şuanda da fiyatının düşmesini bekliyorum ama hayırlısımişte bekliyoruz ...

• ntquartex kullanıcısına yanıt
    Rica ederim aklımdaydı güzel denk geldi iyi günlerde kullanalım👍🏻

• arkadaşlar biraz konu dışı olacak ama bir şey soracağım.

iphone 11 kullanıyorum. amazon uygulamasına girince kasıyor. sayfa geçişleri falan acayip yavaş. sadece bana mı oluyor acaba?

• 
Sayfa: önceki 38533854385538563857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.