Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vase12 , OKAN ÇELİK , Try it , Try it , Akelei Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 104 Misafir (3 Mobil) - 103 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
330.943
Cevap
8.111
Favori
72.699.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37673768376937703771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende o kolay takılıp çıkarılan aparattan aldım 5 - 10 TL civarı satılıyor. Musluktan suyu verdim. Ama durgun su ilede çalışıyor. Durgun su ile çalıştırmak içinde kısa bir hortum aldım 2-3 metrelik. Orjinal satılanı 200 TL. Kendin yaparsan 20 tl tutmaz. Diğer ucu su emiş filtresi Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İnşallah uzun ömürlü olur garantiye yolumuz düşmez

• Pazartesi günü verdiğim siparişler hala kargoya verilmedi. Sözde Express kargo ile aldık hala bekliyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Amazon Türkiye, Prime Day'de 72 milyon TL ciro yapmış.

az. ama ürü çeşitliği artmadıkça normal

• Bugüne kadar AGT dahil hiç bir sıkıntı yaşamamıştım kargoyla ilgili ama bu sefer sapıttılar. İade departmanına bırakmışlar kargoyu.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • the-sakal kullanıcısına yanıt
    Tuvalet kağıdı ve brefleri kaça aldınız acaba hocam ? Ben kaçırdım bu sefer indirimleri malesef

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nivea Invisible Black&White İpeksi Pürüzsüzlük Kadın Sprey Deodorant 150 ml ( 8.19 TL )

B07RNİVBXFY8L ( NİV hariç )

Hepsiburada fiyatı 8.20 TL . Toplu alacak olanlar için de 150/25 indirim var.

Ancak ben 2 tane aldığım için amazonu tercih ettim.

• Xiaomi Mijia Smart Home 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü IP Kamera HD 1080p

Bu lanet kamera beni delirttiği için kesinlikle önermiyorum. Modeme bağlanmama sorunu, aynı wifi ile sorunsuz görüntü alınırken dışarı çıkıldığında sürekli donma ve kasma sorunu, uygulamanın kullanışının zor olması(bölge olarak TR seçimi yapıldığında veya değiştirildiğinde sorun oluşturması), güncellemelerin uygulama üzerinden yapılamaması ve güncelleme yaparken takılma sorunlarından dolayı bu kamerayı önermiyorum. Benim cihazım sorunlu değildi, modem değiştirdikten sonra hiçbir şekilde bağlanmadı. Tam 3 modemde denedim.
    Alışveriş yaparken göz önünde bulundurun lütfen sıkıntı çekmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gargamel_ -- 24 Haziran 2021; 14:53:27 >
  • Ben de aynı kameradan kullanıyorum ve ben de memnun değilim. Menüsünden harekete duyarlı olarak karta kaydetmesini programlamama rağmen geçmişe dönüp izlemek istediğimde bazen 8 - 10 saatlik zaman diliminde hiç kayıt yapmamış olduğunu gördüm. Bu yüzden 24 saat kayıt özelliğini açmak zorunda kaldım. Bağlantı sorunlarından hiç bahsetmiyorum, siz özetlemişsiniz. Böyle kullanmak zorunda kalacağımı bilseydim araç kayıt kamerası alır onu eve sabitlerdim.

@gargamel_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niketnac -- 24 Haziran 2021; 14:48:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niketnac kullanıcısına yanıt
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

2 tane bu kameradan aldım ve memnunum. Döner başlıklı olanından da alacağım indirime girerse.
    Sizinde bahsettiğiniz gibi bitmek bilmeyen sorunlarından dolayı Xiaomi uzak durulması gereken bir kamera.

• ₺B0,7K48'CKL6+

Özel karakterleri siliniz. ₺,'+

Nivea fresh erkek deodorant 150 ml 8.19 TL
    "stokta var"

• B082FMTPVS - Harman Kardon FLY ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - 1.290TL Piyasada 1.790 lira

Arkadaşlar hem fırsat paylaşayım (takip ettiğimden beri 2-3 günde 5 tane satıldı) hem de önerinizi/fikrinizi alayım. Bu ürün dikkatimi çekiyor ve elim sürekli alıp almamak arasında gidip geliyor.
    HK markasını biliyorum ve beğeniyorum fakat kulaklık durumuna gelince emin olamadım. Bir yerde test etme imkanım da yok.
    Abimde Sony WH-1000XM4 modeli var çok kısa bir dinleme imkanım oldu ama ses, özellikle basslar çok boğuk gelmişti. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prima dayde sipariş verdiğim 4 üründen sadece 1 i geldi diğerleri daha kargoya verilmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

2 tane bu kameradan aldım ve memnunum. Döner başlıklı olanından da alacağım indirime girerse.
    Sizinde bahsettiğiniz gibi bitmek bilmeyen sorunlarından dolayı Xiaomi uzak durulması gereken bir kamera.

üstadım bu kamera indirime mi girdi göremedik yoksa kupon felan mı vardı sende?

• umkaa U kullanıcısına yanıt
    Kuponsuz, indirimde aldım.

• Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun Okyanus 500 Ml Pet Şişe 1 Paket

Fiyat : 5,55 TL "Stokta var"

Özel karakterleri siliniz. % ? & @

%B07?G87H&59@Y

• quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

Kuponsuz, indirimde aldım.

sanırım burada paylaşılmadı çok üzüldüm kaçırdığıma hayırlı olsun size

• umkaa U kullanıcısına yanıt
    Sipariş tarihime bakın. Çok önce aldım. 23 Mart 2021.

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi, kokusu mükemmel ama sıvı sabun değil köpük sabun alıyorum artık.

• 
Sayfa: önceki 37673768376937703771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.