Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3768. sayfa)

5 sn
331.334
Cevap
8.111
Favori
72.798.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37663767376837693770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 haziran'da verdiğim sipariş 22'sinde geldi. 22'sinde verdiklerim bazıları pazartesi bazıları da salı gününe gelicek gözüküyor çok geç değil mi? Express kargo olmasına rağmen.

• Slxer S kullanıcısına yanıt
    Alırken tahmini teslim tarihine bakmadınız mı ? Boşuna yazmıyorlar o tarihi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mekaonee kullanıcısına yanıt

İade talebi oluştuktan 2 saat sonra MNG görebiliyor, bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @freedom77 Ciddi misin ben kendileri için yazıyorlar sanmıştım. Fikir alışverişi için yazdım senin cevabına bak çok iyi böyle devam et.

• Slxer S kullanıcısına yanıt
    Dedi konuya sahte hesabından giren zaat.

• tepedeninme kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam bazı kişilerde alerji yapabılıyor sonuçta doğal bir sıvı sabun olmadığı için ama biz ailecek kokusunu seviyoruz herhangi bir alerjide yaratmadı. 1,5 lt olanın normal fiyatı 36 tl civarı amazonda 25 e bulunca yapıştırdım :)

• Bende msi ch120 gaming koltuk aldim bugun geldi. Kutu perisan halde ust uste her tarafa bant yapistirmislar. Kutuyu actim iyi ki video cekmisim vida paketi acilmis kutunun her tarafina vidalar sacilmis koltuk kullanilmamis fakat arkasinda deforme vardi. Aksesuarlar gelisiguzel sacma sapan paketlere koyulup farkli renkte bantlarla yapistirilmis. Koltugun sirt kisminda bulunan fermuarın uzerindeki boya bile kalkmis.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: typhoone

Alacak hiçbir şey yoktu diyenler biraz haksızlık ediyorlar. Sizin beklediğiniz ürünlere indirim gelmemiş olabilir ama bu bir çok şeyi uygun fiyata aldığımız gerçeğini değiştirmiyor. Benim de beklediğim bir kaç ürün vardı onlara da indirim gelmedi ama 6 aydır beklediğim ürünü çok daha ucuza da aldım.

Amazon zaten normalde de anlık olarak deli fiyatlar uyguluyor. takibe devam edeceğiz.

İndirim gelmeme durumundan ziyade yapılan indirimlerin çoğu prime dan öncede olan indirimlerdi. Hatta bazı ürünlerde indirimleri azalttılar. Prime dan önce 678 TL olan kimi ürün Prime da 750 TL civarı oldu. Söz de indirim vardı.

Amazon ülkemizde ki çoğu site gibi bazı ürünlerde yalandan indirim yaptı.

• Jabra Elite 85h Kulak Üstü Kulaklık : 1.247,75 TL

Son bir yılın dip fiyatı uzun zamandır takip ediyordum.

B07NPN3H25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forester9685 -- 24 Haziran 2021; 8:28:42 >
  • the-sakal kullanıcısına yanıt
    Febreze araç kokuları ne kadardı?

• quote:

Orijinalden alıntı: forester9685

Jabra Elite 85h Kulak Üstü Kulaklık : 1.247,75 TL

Son bir yılın dip fiyatı uzun zamandır takip ediyordum.

B07NPN3H25

Bu hangi siteden karşılaştırma

• HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    Spy drop?

• celtic pride kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle benimde uzun hortum ihtiyacım olacak, kutudan sadece su girişine vidalanan ucu o ringli bir bağlantı aparatı çıktı. Buna kelepçeyle hortum bağlanır ama söküp takması zor olur. Keşke hortum ucuna sabitlenen kolay takıp çıkarılabilen aparattan bir tane ekleselermiş. Evde vardı diye hatırlıyorum ama akşam bulamadım. Siz nasıl bağladınız.

• conmaxpayne C kullanıcısına yanıt

Bende de çıkmadı, zaten artık garanti belgesine gerek yok, faturanın çıktısını alıp saklamanız yeterli. İki yıl Bosch Trkiye garantisi var ancak 3 yıla uzatılabiliyor. Garanti uzatımı için Mybosch sisteme üye olup cihaz seri numarası ile kayıt etmek gerekiyor. Yalnız halihazırda üye iseniz yapabiliyorsunuz çünkü 21 Ocak 2021 den itibaren yeni üye alımını kapatmışlar. Sistem tekrar açılırsa denerim artık tabi unutmazsam.

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    Fairy nin dökülme ihtimali yok, etrafa koku da vermiyor problem olmaz ama rinsolu olan hoş olmamış. Siz de ayrı ayrı sipariş oluşturmuşsunuz anlaşılan :) tek sipariş olsa çaylar aynı kutuda olurdu..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon Türkiye, Prime Day'de 72 milyon TL ciro yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Amazon Türkiye, Prime Day'de 72 milyon TL ciro yapmış.

2günde 8.5milyon dolar yapar. günlük 4.2m$. şirketin günde 638milyon dolar ciro yaptığını düşününce küsüratını bize yaptrmışlar 2günde:)

• tepedeninme kullanıcısına yanıt

Yararlı olan bakterileri de öldürdüğü için egzamaya yol açabiliyor

• the_teacher kullanıcısına yanıt

Henüz 2.5 yıldır, E-ticaretin taşlarının oturmuş olduğu bir pazarda yine de fena değil bence..

• 
Sayfa: önceki 37663767376837693770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.