Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3741. sayfa)

5 sn
331.521
Cevap
8.114
Favori
72.846.936
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37393740374137423743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler aldım bir adet, fiyat da 44,43 TL oldu aldıktan sonra.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Diyelim ki siz Prime Day kapsamında 5000 liraya bir telefon satın aldınız. Sonra aynı ürün yine Prime Day süresi içinde 4000 liraya düştü. Amazon aradaki 1000 liralık bu farkı kullanıcıların ödeme araçlarına otomatik olarak iade edecek. Üstelik işin güzel tarafı kullanıcılar bu iade için herhangi bir bildirimde bulunmak zorunda değil. Amazon, Prime Day bittikten sonra belirtilen koşulu sağlayan tüm kullanıcılara otomatik olarak iadeyi gerçekleştirecek. Yani müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturmanıza da gerek kalmadan.

(DonanımHaber)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daisuke D kullanıcısına yanıt

Konusu burası değil ama eminmisiniz? Bu dediğiniz belki sadece satıcısı amazon olanlar için geçerlidir

dün satın aldığım laptop bugün 500₺ daha indirime girmiş. Bana herhangi bir ücret farkı yansıtamadıklarını söylediler MH den

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zangieff kullanıcısına yanıt
    Evimde kullanıyorum. Alacak olanlara tavsiye ederim. Hem sanayi tipi makineler gibi hemen ısıtıyor, hem ısı ayarı yapmak mümkün. Bence en güzel özelliği (aslında basit ama nedense hiçbir makinede görmedim) on/off tuşu var. Bu sayede makine sürekli prize bağlı olarak kullanabiliyorsunuz.

iade edin tekrar alın derler bunu yapmıyorlar pek, amazon us yapıyordu sadece onlarda kaldırdı heralde.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Hediye kartındaki kodu tanimlayinca kullanim suresi var mi 1 hafta 1 ay falan mi
    Bir de hediye bakiyesi ile kk banka karti birlikte kullanilir mi

Banka puani olarak garanti bonus kullanmis biri o yuzden sordum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aynısı benim başıma geldi.. Amazon US de ki uygulamayı da hatırlattım fakat iade edin yenisini bir daha sipariş edin dediler…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falxcon -- 22 Haziran 2021; 11:49:40 >
  • Herkese iyi günler, Taotronics 53 Pro gibi bir ürün bakıyorum. 249 lira şuan HB'de. Ona benzer amazon primede kaçırma dediğiniz ürün var mı? Müzik ve mikrofon önemli 250 bandında bakıyorum.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Hediye kartlarında 50 yıllık süre var diye biliyorum.

Hediye kartı kullandığınızda üstünü kredi ya da banka kartı ile ödeyebilirsiniz.

Banka puanı amazon'da kullanılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Hediye kartlarında 50 yıllık süre var diye biliyorum.

Hediye kartı kullandığınızda üstünü kredi ya da banka kartı ile ödeyebilirsiniz.

Banka puanı amazon'da kullanılmıyor.

5 yıl diye biliyorum ben de kullanım süresini

• adrasa A kullanıcısına yanıt

hem müzik hem mikrofonda başarısız ürün 53 pro ama podcast falan dinlemek için ideal yürüyüşte kullanıyorum

• Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Garanti puani kullandim diyen oldu hocam
    50 yil sure kod tanimlanmadan mailde durdugu sure degil mi tanimlanirsa da ayni mi süre

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Goday kullanıcısına yanıt

Sizin söylediğiniz doğru olabilir, tam bilmiyorum açıkçası. Hediye kartı kullanmıştım ancak son kullanma süresi uzundu ancak ne kadar uzun tam hatırlamıyorum. Aklımda 50 yıl diye kalmıştı.

• Hediyem karta yüklemeden sonra 2 sene içerisinde harcamanız lazım.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

İlk defa sizden duyuyorum böyle puan kullananı. Ben o kadar kredi kartı ile ödeme yaparım ancak hiç puan alanı görmedim.

Düzeltme yapayım 50 yıl değilmiş 2 yıl diyen de var 5 yıl diyende var. Mailde durursa sorun olacağını sanmam. Ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman kullanırsınız.

• hc_tr kullanıcısına yanıt

hocam ne işe yarıyor bu?

• https://www.amazon.com.tr/dp/B077Y149DL/ref=cm_sw_r_wa_api_glt_i_88J99V7D6FYP9HX8ZA5M

20 TL. USB 3.1 Destekli. Ben bir tane aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 22 Haziran 2021; 13:41:25 >
  • 
Sayfa: önceki 37393740374137423743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.