Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3736. sayfa)

5 sn
331.351
Cevap
8.112
Favori
72.801.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37343735373637373738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

Modica Konk - Vegan Deri RFID Korumalı Akıllı Kartlık Cüzdan

B08XQCZNJ4

9,90 TL

Çıkmadı.

• Teşekkürler hocam ben de tek bende mi sorun var, iptal mi edecekler diye düşünmeye başlamıştım. Tek tek yollayacaklarsa hepsini aynı gün kargoya verirler umarım da kargocular tek seferde getirirler rahatlar.

Hala da bir şeyler gördükçe alıyorum bakalım kaç parçayla kapatacağım Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• leblebi82 L kullanıcısına yanıt
    Modica Konk - Vegan Deri RFID Korumalı Akıllı Kartlık Cüzdanhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08XQDKN9C/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_6QHZVZ7VSYA6GWMMKSWW

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • costaud C kullanıcısına yanıt

hocam kullanmadım ama bugün başka bir arkadaş sorunca bakmıştım. açıkçası ben çok önermiyorum. öncelikle 1080p çözünürlükte bir monitör alacak olmak bana biraz yanlış geliyor. hadi bu tercihtir. benim asıl önermeme sebeplerime gelecek olursak, monitörde usb port yok, bence bu bir sorun. dahili hoparlör yok, hoş olsa onu da kullanmazsınız da kimisi için bu da bir sorun. ama bence en büyük problemi ergonomik açıdan sorunlu. yükseklik ayarlanmıyor, pivot edilmiyor, sağa sola dahi döndürülmüyor. sadece dar bir açıda tilt var.

yani genel anlamda monitörün display tarafındaki teknik özellikleri fiyatına oranla güzel görünse de 27 inch curved ekran tarla gibi alan ve siz damlama sulama yapmıyorsunuz 1080p alıp boru sulama yapıyorsunuz. bu yüzden piksel yoğunluğunuz da düşüyor. (83 ppi) bu piksel tenhalığında 165 hz olmuş, 244 hz olmuş açıkçası çok fark edeceğini düşünmüyorum. keza, genel olarak da mid level bir oyuncu, low end bir monitör skalasında 165hz'e gerçekten ihtiyaç duyar mı o da tartışmalı. bana kalırsa 2k alın, 120 hz olsun daha iyi.

tabi günün sonunda bütçe buysa ve aşılamayacaksa düşünülebilir size kalmış. ha ben olsam birkaç ay daha para biriktirir öyle alırdım. bu monitör mereti diğer componentler gibi kolay kolay satılmıyor çünkü. alırken iyi düşünüp uzun zaman kullanacağınız bir ürün almak en iyisi.

• Koton erkek kazak M 14 TL B08289HC1W

• U. kullanıcısına yanıt

Yok hocam iptal etmezler amazonun huyudur tek tek kargolar eşyaları :) bende aynı durumdayım bakalım ne olacak Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• USB 2 = Kanser hızı + hayatımda gördüğüm en kolay bozulan, ısınan model budur herhalde.

Kioxia 16GB U2(21.5?) aldım formatlık ve sağa sola vermelik.

@Festigkeitt

Maalesef kötü gerçekten, Sandisk'te önereceğim tek seri Extreme ve Extreme PRO modelleri. (kullanıyorum, taş gibi Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Haziran 2021; 1:12:52 >
  • SanDisk Cruzer Glide 128GB USB 3.0

buna ne diyorsunuz alınır mı bu fiyata? flash bellek için sandisk çok kötü diyorlar çabuk bozulur mu acaba

• özket kullanıcısına yanıt

max 400e bişeyler alıcam öneriniz var mı

• aynı markayı çok önce almıştım uzun zamandır bozulmadı. kullanırken, özellikle de writing işleminde o kadar ısınıyor ki usb portumu bozmasından korkuyordum başlarda. alacaksanız bunu göz önünde bulundurun. bir de kullanırken kızak yapısına dikkat etmek gerekiyor çok kolay bozulacak gibi duruyor, genel yorumlar da bu yönde. benimki sağlam kaldığına göre ya ben iyi baktım ya da şanslıydım bilmiyorum. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkürler. Fiyat gayet uygun. Yarın bir gün lazım olur diye aldım ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 22 Haziran 2021; 1:20:16 >
  • Ssd olurmu bu gece acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saat olmuş bekliyoruz hocam. Ama sanki bu gece olmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Prezervatifte sıraya girmiş millet,şaka gibi

hocam inanmayacaksın ama o da bir ihtiyaç Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07QQDDDFD/

Arkadaşlar bu düşük kapasiteli NAS SSD'lerin ev kullanıcısı açısından kullanım amacı nedir?

• Uygun ve kaliteli bildiğiniz sata ssd varmı dostlar 240gb veya 480

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Uygun geldi. Garajda İhtiyacım vardı 1 adet aldım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zipmaker kullanıcısına yanıt

NAS SSD'ler 7/24 çalışmak için üretilmiş SSD'lerdir. Ev kullanımında bir sorun oluşturmaz ya da ev kullanıcısı alınca bir fark olmaz. 2 yıllık veri kurtarma desteği varmış. Bu sebeple bile alınırmış.

• Puma beyaz ayakkabı. Yorumları baya iyi. Bi tane aldım

41, 42, 42,5 numaraları 228 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B07S8PXYMS

• 
Sayfa: önceki 37343735373637373738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.