Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3631. sayfa)

5 sn
331.556
Cevap
8.114
Favori
72.854.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36293630363136323633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wadjet

Philips DLP1720CV 20000 mAh Power Bank, Antrasit - 109,90 TL 

B08CHMHHMH

100TL ve üzeri alışverişe 25 TL kupon ile birleştirilebilir. Fiyat Akakçe'ye ve SpyDrop'a göre dip gözüküyor.

Aynı ürünün beyazını aldım, hızlı şarj etmiyordu açıklamalarda yazmasına rağmen bundan dolayı iade ettim alacak arkadaşlar dikkat etsinler onlar için sorun yoksa hızlı şarj olmaması alabilirler

• rasiTR kullanıcısına yanıt
    “AKSESUAR20” Kuponu tek kullanımlık mı acaba ?
    Tekrar alışveriş yapmak istedim
    Girdiğiniz promosyon kodu satın alma işleminde kullanılamaz diyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

Cevap için çok sağolun. Einhell 550 E değil mi aldığınız? Şu an fiyatı 241 tl olarak görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogunduz06 kullanıcısına yanıt
    benzerini yaşadım ama iptal etmedim. 20 lira kupon verdiler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • swerkan kullanıcısına yanıt

Ürünü Mart ayında almıştım. İş görüyor. Yorumlara bakmayın. Artık çoğu konserve açma halkası ile geliyor gerçi ama açma halkası olmayan ürünler için almıştım ve memnunum. Bu fiyat çok iyi bu arada, ben 20'ye almıştım.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Aynısını aldım ama
    Ahşap için yeterli değil.

Ben 18v almadığıma pişman oldum.

Bu daha iyi sanki aynı paraya
    https://www.amazon.com.tr/dp/B084YQ2SFR/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_MB493DPANB16NK9BZT23?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nehirku -- 10 Haziran 2021; 17:41:37 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 günlük kullanım sonrasında yazıyorum.. TV önüne soundbar olayı muhteşem oluyormuş.. hiç öyle ekstra paralar verip subwoofer olan modellere de gerek yok bence.. tek başına soundbar ses kalitesini oldukça güzel yükseltiyor.. hatta soundbar aldıktan sonra TV'nin kendi sesinin ne kadar berbat olduğunu farkediyorsunuz Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08L821Z98/

• antique kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyati butcem dahilinde ama kalitesinden emin degilim aktif kullaniciysaniz eger f/p olarak tavsiye edermisiniz. Gordugunuz negatif yanlari nelerdir acaba

• Bu yorumun uzerine aliyorum o zaman.:) Peki satici olarak
    Grundig turkiyeden mi(700tl) amazon tr(720tl) den mi almaliyim.

• Aynen sizden cevap gelmeyince bende aynisini dusundum 20 fazla olsun basim ağrımasın dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: gülünün solduğuakşam

Bu yorumun uzerine aliyorum o zaman.:) Peki satici olarak
    Grundig turkiyeden mi(700tl) amazon tr(720tl) den mi almaliyim.

Arkadaşın mesajları cevaplanmıyor

ben ilanda sub göremiyorum arkadaş subdan bahsetmiş benmi yanlış görüyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

10 günlük kullanım sonrasında yazıyorum.. TV önüne soundbar olayı muhteşem oluyormuş.. hiç öyle ekstra paralar verip subwoofer olan modellere de gerek yok bence.. tek başına soundbar ses kalitesini oldukça güzel yükseltiyor.. hatta soundbar aldıktan sonra TV'nin kendi sesinin ne kadar berbat olduğunu farkediyorsunuz  

tv neydi hocam ve hangi bağlantıyla bağladınız

• Amazon uygulamasından ilk defa alışveriş yapacaklara 100 / 25 indirim.

Kod: 25APP

Detaylar:

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=26294905031

Kampanya kodundan yararlanabilmek için en az 24 saatten fazladır Prime üyesi olmalısınız. Yani şimdi Prime üyesi olayım hemen alışveriş yapayım kodu kullanayım olmuyor. Prime olduktan sonra 24 saat geçmeli. Böyle bir kriter konulmuş.

İlk defa Prime olacaklara ilk ay Prime deneme üyeliğinin bedava olduğunu hatırlatayım.

Bugün itibariyle powerbank ve aksesuarlarda az bir fiyat artışı mevcut ama 3-5 gün içinde tekrar fiyatlar düşürülecektir. Amazon'un tarzı bu,indirimleri bir süre uygular,sonra normale çeker,biraz 3-5 gün yada 1 hafta ara verip tekrar indirimli fiyatları başlatır. Bu sistemi farketmediyseniz hatırlatayım.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

10 günlük kullanım sonrasında yazıyorum.. TV önüne soundbar olayı muhteşem oluyormuş.. hiç öyle ekstra paralar verip subwoofer olan modellere de gerek yok bence.. tek başına soundbar ses kalitesini oldukça güzel yükseltiyor.. hatta soundbar aldıktan sonra TV'nin kendi sesinin ne kadar berbat olduğunu farkediyorsunuz  

bende 1000 watt 5+1 sinema sistemi var. subwoofer olsa inan bu seste berbat gelmeye başlayacak o büyük bi eksiklik bence.

• Salla o zaman 4-5 model soundbar kullanmış eskilerde çok para verdigim hifi sistemleride kullanmış biri olarak paranızı çöpe atmayın. bir soundbar alıp yıllarca kullanacaksınız. kesinlikle harici subwofer olsun harii subwofer olanların bile keyif vermedigi modeller varki dahili sub ilk kez duyuyorum.

Ses işi önemli istanbulda yaşayanlara önerim sirkeci dogubankta dikmen müzik gidin paranıza göre soundbarlara bakın dinleyin karar verin kesinlikle harici subwoferle olsun. ben şuan 3 yıl önce jbl 5.1 soundbar almıştım onu kullanıyorumki bu işin merkalısı olarak o kadar memnunumki yeni modelleri araştırmıyorum bile.

• 
Sayfa: önceki 36293630363136323633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.