Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3596. sayfa)

5 sn
331.365
Cevap
8.113
Favori
72.808.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35943595359635973598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende arçelik tv var yeni model
    tvde inanılmaz bir ses var samsung soundbarımız vardı 4 sene öncenin en iyi modeli onunla yarışır bir ses çıkarıyor
    arçelik ses işini çözmüş bence. Gurundigde arçelik le aynı ürünler olduğundan iyidir derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anaksimenes35 kullanıcısına yanıt

Hoover bana kaliteli gelmiyor. Beyaz eşyası çok kötüydü. Belki süpürgesi iyidir.

Linkteki ürünün daha önce konusu vardı, yorumları iyiydi.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07YPVMGL4/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_CW8Q1AEF2ZH4JBSV2P31

Bu arada ev temizliği için bana yorucu geliyor şarjlı. Uzatma kablosu aldım normal süpürgeye. Prizden hiç çıkarmıyorum. Evin her köşesine de yetiyor. Çok pratik oluyor. Şarjlı dan farkı kablo olması. Avantaji daha güçlü, daha az yorucu, daha sessiz. Sarjliyi sadece ufak islere ve yatak vs için kullanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Kolay gelsin ile gelsin seçeneğimiz var mı ben bilmiyorum

• glumerna G kullanıcısına yanıt

Beklenti farklı olabilir ama hiçbir tv deki sistem soundbarin yerini tutmaz. En iyi hoparlörlü uygun fiyatlı tv vestel qled serisinde olabilir. Jbl hoparlör var ama o bile hepi topu 40watt. Soundbardan çok daha güçlü, surround etkili ses alabilirsiniz.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten apartmanda açabileceğimiz ses belli bize çok bile geldi soundbar tabi iyi ama öyle tvde altta kalır yanı yok 20 watt stereo hoparlör var. Vestel tvde arçelik ten önde ama aldığımda arçelik uygundu 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi modeli tavsiye edersiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Emsan Trend 5001 Elektrikli Cezve Morhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07D7H4H91/
    78₺ 2tane

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Ocak ayinda 300 kusur liraya almistim, fazlasiyla is goruyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Brotha B kullanıcısına yanıt
    Ben de Eryaman'dayim. Son bir aydir agt ile sorunsuz geliyor

• Denemek lazım..

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Ürün ismi : Faber-Castell 5130187170000 187170 Sınav Silgisi

• 123dfgh kullanıcısına yanıt

bedava hocam teşekkürler

Çok teşekkürler hocam🙂

45.00 TL olmuş.

• Aynı ürün ya da farklı kategoriden 10 ürün ekle %10 indirim kazan kampanyasında %5'den fazla vermiyor bana? Oysa Prime üyesiyim?

Edit: Çözdüm. Asgari 2 ya da daha fazla alınması gereken ürün eklerseniz, o ürünleri tek sayarak toplamda 10'a ulaşsanız bile indirimde geçersiz ürün oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 30 Mayıs 2021; 12:11:56 >
  • Biz siyah olanı sipariş ettik bu kablolar arasında bir fark var mıdır acaba?
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Fırsat: Belkin Lightning Konnektörlü USB-C Boost Şarj Kablosu,MFi Sertifikalı, iPhone, MacBook, iPad ile uyumlu, Siyah, F8J239bt04-BLKhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07P9ZDM5N/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_MAFMHQ1PPM36SKA5RDHV?_encoding=UTF8&psc=1

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Belkin Playa PMWH1003bt1MPBB Type C'den Lightning'e Dönüştürücü Kablo 1 Metre - Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08VNC94DW/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_N9FDG4E4B7SKH6WJFH61?_encoding=UTF8&psc=1

• 
Sayfa: önceki 35943595359635973598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.