Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3583. sayfa)

5 sn
331.001
Cevap
8.111
Favori
72.713.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1590 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35813582358335843585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fata56

Mihmandar: Bir Eyüp Sultan Romanı https://www.amazon.com.tr/dp/605510735X/ref=cm_sw_r_sms_api_glt_i_G1NEAX408RN1KS4H14Q3 9.99 fiyatı oldukça iyi ilgilenen varsa inceleyebilir

Pek okurum dediğim biri değilse de 25 in altında satan yok . 400 sayfalık romanda bu fiyattan kar edilmiyordur diye düşünüyorum, üstüne üstelik bizim gibi bedavacı primecılar kargoda ödemiyor. Gecenin onbucuğunda fırsat görüp telegramcılarda süpürmemiş bir halde ertesi güne teslim ürün ,daha ne diyim ?(Kime ve niye, anlaşılmaz ironi yaptıysam !)

• Hepsiburada 150 Tl'ye 50 Tl indirim veriyormuş app kile alışverişe ilk seferde, sepeti doldurdum.

Bir de Amazon'a girdim, aynılarını aldım, 5tl fazla tuttu amazon kuponsuz. :)

Hepsiburada öncelerde birkaç kez de mağdur etmişti beni. indirimi hikaye çıkıyor sonra.

(resimdeki ürün gelmiyor, değişim istiyorsun iade ediyorlar, fiyatları indirim zamanı artıyor da artıyor gibi sorunlar olması da cabası)

Amazon'un yanından geçemiyor :)

Herkese Amazon'u övüp Hepsiburada'yı kötülüyorum. Cem yılmaz da işe yaramaz sizi kurtarmaya hepsibey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S T A R -- 24 Mayıs 2021; 22:41:44 >
  • S T A R kullanıcısına yanıt
    Amazonun bu huyunu seviyorum..Ünlülere vereceği tv reklam ücretini ürünlerine indirim olarak yansıtmasını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turev77 -- 25 Mayıs 2021; 12:57:44 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fata56 F kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mukaddem. kullanıcısına yanıt
    Bu kod nedir dostum kupon filan mı

• fata56 F kullanıcısına yanıt

Kitap kapağını beğendim şiirsel bir anlatımı olduğu Yorumlarda yazıyor yorumları iyi teşekkürler

• cawrash C kullanıcısına yanıt

Ürünün direkt linkini vermek yerine böyle bir kod veriyor. amazonda arama kısmına yazarak yada googlea yazarak ürünü bulabilirsiniz.

• Buraxlive B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. O kalmamış sanırım 11 liraya, bende bunu aldım

Bioblas Prociyanidin 360 Ml Yağlanma&Dök.Karş.Şamp_6X4 1 Paket (1 x 360 ml)https://www.amazon.com.tr/dp/B07JK5RXRF/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_F03DHP61VDY1SATYZ89B

• quote:

Orijinalden alıntı: turev77

Amazonun bu huyunu seviyorum..Ünlülere vereceği tv reklam ücretini ürünlerine indirim olarak yansıtmasını..

bezos zaten yeterince ünlü o yüzden ünlüye ihtiyacı yok Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Rica ederim arkadaşlar iyi okumalar

• turev77 T kullanıcısına yanıt
    O kadar masum değil hocam Amazon’da Influencer’lara ödüyor o ücretleri 😉

• PieCeSs kullanıcısına yanıt

Yapmasa daha iyiymiş

• Ussuz kullanıcısına yanıt

sorma valla zahmet etmişler

• 31 Mayıs'a kadar 5 ürün alana sepette ayrıca %5 indirim,10 ürün alana sepette ayrıca %10 indirim.
    Kampanya detaylı bilgisi bilgi için:
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149193882

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• ilk zamanından beri üye olduğum primeyi sonlandırdım zaten hiç kullanmamıştım, yüzden fazla alışverişim oldu her alışverişim 50 üzeri zaten ücretsiz kargoydu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 35813582358335843585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.