Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3580. sayfa)

5 sn
328.773
Cevap
8.079
Favori
72.141.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1587 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35783579358035813582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İade edip tekrar aldığınız da arada ki farkı size iade ediyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam bir youtube videosu çekseniz bende almak istiyorum ama nasıl olduğu konusunda bir fikrim yok pastanelerden alınanlar gibi oluyor mu

• Arkadaşlar güncel bir kupon kampanyasi vs var mi? 500 tl uzeri gecerli olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan398

İade edip tekrar aldığınız da arada ki farkı size iade ediyorlar

Müşteri hizmetleri bununla ilgili birşey söylemedi bana. Aradaki farkı nasıl alıyoruz peki?

• legion90 kullanıcısına yanıt
    Tekrar bağlanın müşteri temsilcisine ürün hatalı olduğunu söyleyin iade edip tekrar almak istediğini ama şuanki fiyatın aldığınızdan yüksek olduğunu aradaki farkı karşılamalarını isteyin

• furkan398 F kullanıcısına yanıt

Dışarıdan aldığınız dondurma gibi oluyor ama makine olmadan yapımı zor.

Aktar'dan saf salep alıp 8-9 gr 1 kg süte ekleyeceksiniz internette çok tarif var. SAF salep şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

dondurma makinesi için kim kaça aldı yav linki bulamadım kaç sayfadır geziyorum. makine bahsi geçiyor ama link yok  

Bu dondurma işini ben başlattım kusura bakmayın gerçi alırken de denemediğimi belirttim, ben aldım ama üründen beklentimi alamadım, aynı içeriği hazırlayıp derin dondurucuya atınca da makine ile aynı sonucu aldım, katı bir dondurma yapmadı katıya yakın oluyor , buz parçaları kaldı ki sürekli karıştırınca olmayacağını düşünmüştüm (sütün içindeki suyu tamamen aldırmadım makinede sürekli karışınca olmayacağı söyleniyordu olmadı) aynı tarifi hem dondurma makinesinde hem de buzluğa atarak kendim yaptım birebir aynı sonucu aldım. Üşenirim dolaptan alıp alıp karıştırmam uğraşamam diyen alabilir.

• Arkadaşlar buz yapma makinası var mı acaba kullanıp önerebileceğiniz?

• Filtr kahve makinalari nolmus boyle arkadas ya. 400 lerden basliyor. 1 sene once 250 tl olan urun 600 tl. Plastikten uretiliyor aloooo.

Vallahi saskinim ya. İndirim olur diye aldik akakceye bakalim.

Arkadas bu arada 2 haftadir ne dondurmaymis. Sutu sekeri cilek i karistir at buzluga tamamdir :)))

• legion90 kullanıcısına yanıt

Temsilciye ürünün problemini söyle Amazon garantisinden değişim talep et değişim yok derler, iade edeceklerdir aradaki fiyat farkından bahsederseniz tekrar alın ürün geldikten sonra aradaki farkı karşılayalım derler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Filtr kahve makinalari nolmus boyle arkadas ya. 400 lerden basliyor. 1 sene once 250 tl olan urun 600 tl. Plastikten uretiliyor aloooo.

Vallahi saskinim ya. İndirim olur diye aldik akakceye bakalim.

Arkadas bu arada 2 haftadir ne dondurmaymis. Sutu sekeri cilek i karistir at buzluga tamamdir :)))

hala metal ve cam aksamdan olusanları bekliyorum.

plastik üretiminde de bulundum daha önce, o sıcaklık ve basınc ,,

almayın aldıramyın.. denetimler yeterli sanmayın... kullandıkları hammaddelerde..

• bazen13 kullanıcısına yanıt

Plastik fiyatları geçen yıla göre 2.5 - 3 kat artmış durumda. Küçük çaplı bir tesisat işi için geçen yıl 5 bin lira fiyat çıkarken bu yıl 12 bin liraya yaptırmak zorunda kaldık.

• orandxor O kullanıcısına yanıt

Ne olursa olsun anlamlandiramiyorum hocam. Bu urunlerin uretim tarihlerinin de yeni oldugunu da dusunmuyorum.

philips in makinasi mesela. Urun cikali yillar oldu. Elindeki urunleri 2 kat fiyatla satip neler neler donuyordur dusunemiyorum.

hakkimizda hayirlisu

• gimmeluck kullanıcısına yanıt

Hocam haklisiniz. Maalesef ama bu urunlerin cogu plastik. Metal olanlar ki icinde plastik hala var bin kusur civari.

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Hocam haklisiniz. Maalesef ama bu urunlerin cogu plastik. Metal olanlar ki icinde plastik hala var bin kusur civari.

tamamen french press ile devam hocam.

kaşınmaya gerek yok.

ya öğütücüde ya basınc v esıcaklıkta plastik..

denetlemek mumkun degil hocam o üretim partisinde elde kalamyınca x yerine y platik hammadessini kulanıyolar,

sizde ömür boyu onu içiyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 35783579358035813582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.