Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3576. sayfa)

5 sn
331.345
Cevap
8.112
Favori
72.801.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35743575357635773578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam tebrik ve teşekkür ediyorum bu vakayı nasıl çözdünüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Olabilir. 10 gün kadar önce başlıkta paylaşılmıştı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Vay be artık kıyas sitelerine de güvenmeyecegiz. Bilgilendirme için teşekkürler.

• Judoo kullanıcısına yanıt

Tr ye gönderimi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Amazon üyeliğim var ancak ilk kez alışveriş yapacağım. Diş fırçası alacağım (aynısından 3 tane.) Toplam da 446 lira yapıyor. Herhangi bir kod indirim oluyor mu? Takip etmem gereken yerler var mı?

• fitarih kullanıcısına yanıt
    Daha önce yazanlar olmuştu hocam. Ayrıca zaten sürekli bakınırım. Omo,domestos,rinso,cif,dove,lipton vs bu markalara bakınıyodum.

Omo sıvı deterjan 30 yıkamalar 25 liraydı 3 5 güne kadar ama şuan indirim btmiş galiba , 3200 ml lik domestoslarda 18 lira şuan.İhtiyacınız varsa bakının mutlaka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.O zaman 200-300 liralık farka rağmen pek değmez sanırım.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Cayma hakkı süresi içinde tüm bedeli iade ediyorlar diye biliyorum. 🤔

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00FZK9TLQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Eskilerin efsanesi sosis kızartma makinesi

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XLKZP9L/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Yumurta pişirme makinesi sipariş ettim. Fiyatları diğerlerine kıyasla makul denilebilir ikisi toplamda 760 TL 'ye geldi :)

• KavunluDondurmaa kullanıcısına yanıt
    kargo ücretleri de vardır hocam bunların :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kariyo

kargo ücretleri de vardır hocam bunların :)

Herşey dahil toplamda 760 TL şuan ikisini sepete ekle dene istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: KavunluDondurmaa

Herşey dahil toplamda 760 TL şuan ikisini sepete ekle dene istersen

Alıntıları Göster

yumurta makinası nasıl acaba? aynı şekil fakirinde gördüm amazonda.

• Aslında yumurta makinasına hiç gerek olduğunu düşünmüyordum ancak arkadaşımda gördüm acayip birşey 3-4 dakikada yumurtaları hazır ediyor ve kullanımı çok basit. fakirin nasıl olduğunu hiç bilmiyorum arkadaşım arnendo vardı bende ondan aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: KavunluDondurmaa

Aslında yumurta makinasına hiç gerek olduğunu düşünmüyordum ancak arkadaşımda gördüm acayip birşey 3-4 dakikada yumurtaları hazır ediyor ve kullanımı çok basit. fakirin nasıl olduğunu hiç bilmiyorum arkadaşım arnendo vardı bende ondan aldım

yumurta pişiricinin Altına sumu ekleniyor acaba bende sipariş geçeyim. 2 yıl önce arnica almıştım hoşuma gitmedi belki teknoloji ilerlemiştir. takılırsam yazarım sana. sosis makinasıda güzelde haşlanmadan ne derece pişirip kızartır bilemedim.

• Evet yumurta pişiriciye 140 ml su ekliyorsun daha sonra sertlik ayarını ayarlıyorsun 2-3 dakika sonra afiyet olsun

• Sadece meraktan soruyorum, yanlis algilamayin lutfen. Cezve de yumursa pisirmek de 7-9 dk arasinda duruyor. Neden makinaya ihtiyac duyuyorsunuz?

• berkozcanbal kullanıcısına yanıt
    2 sebepten kullanıyorum
    Çok az su kullanıyorum, yumurtaları tam istediğim kıvamda pişirebiliyorum.

Not: Ama 300 lira vermem yumurta pişirme aletine. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 22 Mayıs 2021; 19:56:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkozcanbal

Sadece meraktan soruyorum, yanlis algilamayin lutfen. Cezve de yumursa pisirmek de 7-9 dk arasinda duruyor. Neden makinaya ihtiyac duyuyorsunuz?

asla kıvamını tuturamıyorum. yok 500 kadar say dediler vs olmyor katı yersen tamam kaynakta dur. ama iş kayısı kıvamında istedinmi zor.

• sensodyne diş macunu kullananlar için bence güzel fırsat. 2'li fiyat 36 TL, bir adet aldım.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08GT1TZF9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• 
Sayfa: önceki 35743575357635773578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.