Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3563. sayfa)

5 sn
331.603
Cevap
8.113
Favori
72.865.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35613562356335643565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takip ettiğim Skechers çocuk çantası 133 TL fiyatından 269a zıpladı ve satıcısı Amazon idi hala Amazon, stokla ilgili de bir sorun yok. İlk defa görüyorum bu kadar fiyat yükselişini sizde buna benzer hareketler gördünüz mü geçtiğimiz gün?

• riberry R kullanıcısına yanıt
    Benimki de iptal olmuş neden bilmiyorum,100 tl bir emaile 400 tl başka emaile gönder diye sipariş geçtim ama iptal olmuş ,farklı emailler sebebbiyle mi oldu acaba? Tel ile arıyorlar onay /güvenlik için diye okumuştum forumdan ama arayan da olmadı hiç.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • robot216 kullanıcısına yanıt

Hepsiburada vs 10 yıllık hesabımı bile kapatıp amazona geçtim 6 ay önce. Amazonda da sıkıntılar yaşayınca tekrar hb ye geçtim. Farklı örnekler de var.

Amazonun saçma sapan diğer sitelerin fiyatını takip etmesine de ayrı gıcık oluyorum. Tekelleşme politikası hiç bir şekilde bizim işimize gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Hepsiburada vs 10 yıllık hesabımı bile kapatıp amazona geçtim 6 ay önce. Amazonda da sıkıntılar yaşayınca tekrar hb ye geçtim. Farklı örnekler de var.

Amazonun saçma sapan diğer sitelerin fiyatını takip etmesine de ayrı gıcık oluyorum. Tekelleşme politikası hiç bir şekilde bizim işimize gelmez.

Hocam neden hesap kapatıyorsunuz

hepsini birden kullanmak daha iyi değilmi?

Belli bir ürün ararken hangi sitenin daha uygun fiyat vericeği daha fazla çeşit olucağı belli olmuyor

• Ekonomi çok daha kötüye gittiği için Amazondaki bazı satıcıların eski fiyatları zamanında değiştiremediğini ve sipariş veren kişilerinde iptal/iade etmesi için kargoya çok geç verdiğini veya hiç vermediğini tahmin ediyorum.

O yüzden hala gittigidiyor'u kullanıyorum orda hiç bir ürünün 10gün boyunca kargoya verilmediğine tanık olmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 19 Mayıs 2021; 10:0:58 >
  • Impakt kullanıcısına yanıt
    Malesef oluyor hocam. Ben de kisin mont alacaktim fiyati 600' lere gerilemisti. Ertesi gun siparis verecekken 2500' e cikmisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt

Amazon'dan alsaydınız 2 yıl içinde arıza vs nedeni ile iade edip tekrar almak isterseniz aradaki fark 5000 tl bile olsa amazon o farkı karşılardı.

• Impakt kullanıcısına yanıt
    Evet bu tarz ani değişiklikler sürekli oluyor malesef.
    Hatta geçenlerde akakçede uygun fiyatlı bir ürün gördüm. Linkten amazone sitesine yönlendirdi ürünü aldım. Fakat aynı ürünü amazone üzerinden aratınca farklı yüksek fiyatlar çıkıyordu sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Amazon'dan alsaydınız 2 yıl içinde arıza vs nedeni ile iade edip tekrar almak isterseniz aradaki fark 5000 tl bile olsa amazon o farkı karşılardı.

Haklısınız. Ama Amazonda da çeşit-stok sıkıntısı var. Çoğu ürün çoğu marka bulunmuyor. Bazı ürünlerde de stok bitince uzun süre stok yenilenmiyor.

• mitescere kullanıcısına yanıt

Arameks Acentası gelip kargoyu alırsa haftada 2 gün istanbula gönderiyor. Şansına istanbula gideceği gün denk gelirse kafadan 2-3 gün erken işlem biter.

İstanbul Arameks depoya gidene kadar takip edilemez. Arameks depoya girer sonra arameks takip etmeye başlanır.

Yurtiçi gelirse 1 gün de istanbul arameks depoya ulaşıyor.

• Akakce , Cimri eklenti olarak ise Spydrop

• Bu fiyatlardan daha ucuza ben kuruyemişçide görebiliyorum zaten nasıl indirim var aklım almıyor :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mng getirmiyor, amazon özür diliyor. bana oluyorsa çok kişiye oluyordur. amazon mng operasyonunu ne zaman sonlandıracak acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

mng getirmiyor, amazon özür diliyor. bana oluyorsa çok kişiye oluyordur. amazon mng operasyonunu ne zaman sonlandıracak acaba?

Tek niye MNG'yle çalışıyorlar onu da anlamıyorum. Kolay Gelsin ve AGT ile teslim alanlar gerçek prime hizmetini yaşıyorlar. MNG'yle dağıtım yapan bölgeler ise ekmek banıyor anca. HB'nin Hepsijet'i ve Trendyol'un TrendyolExpress'i bu konuda daha başarılı geliyor benim gözümde. En azından şuan ki oturduğum bölgede.

• Günün fırsatı: Paşabahçe Glass4You Ayaklı Bardak 200Cc 6 Parçahttps://www.amazon.com.tr/dp/B07SJTPXYJ/ref=cm_sw_r_wa_apa_glt_i_A6XZ60C41XZY9SWCXDE8

Ayrıca diğer Paşabahçe ürünlerinde güzel indirimler mevcut

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 35613562356335643565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.