Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3562. sayfa)

5 sn
331.442
Cevap
8.113
Favori
72.827.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35603561356235633564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bana da aynısı oldu.

• Amazon harici sitelerden alışveriş yapınca Amazon öncesi yıllarınb ne kadar berbat olduğu daha iyi anlaşılıyor. Trendyol üzerinden Greyder satıcısından bot aldım, adamlar yılların greyderi olmasına rağmen gidip bana en az 1 yıl güneşte teşhirde bekletlimiş boyası değil derisi kuruyup pul gibi soyulmuş bot gönderdiler. Satıcıyı aradım topu trendyol a attı, trendyolu aradım onlarda iade edin size kupon filan tanımlayalım filan dediler ki zaten önceki alışverişde kullanmış olduğum kuponu geri iade etmiş oldular. Gelgelelim ürünün fiyatı 100 lira pahalanmış ve stok da bitmiş. Trendyol a bildirdim ama sallayan yok. Suç ben de ama Amazon yerine 3 kuruş kupon muhabbetine gittik saçma sapan yerlere meylettik, aynı ürün Amazon da olsa yine meyletmezdik de. Amazon da biraz stok çeşit işinde kendini geliştirse de arada değmeyecek yerlerden alışverişe mecbur kalmasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 18 Mayıs 2021; 23:42:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt

Aynen katılıyorum , Amazon da alınan hizmetten sonra diğer sitelerden alışveriş yapmak , kargo süresi vs o kadar saçma geliyor ki. Resmen çağ atladık Amazon sayesinde

• Ürün iade edecektim müşteri hizmetleri İade oluştururken baktım evden ücretsiz alıyorlar, zaten pandemi dedim ne kargo şirketine gidicez aramex seçtik.
    Günlerdir ne gelen var ne giden, aradan 5 gün geçti heralde unuttular dedim, tekrar müşteri hizmetleri ile görüştük tekrar talep açtılar 6-7 gün sonra (totalde 13 günü oldu) yurtiçi kargo elemanı geldi, sizde paket varmış diyor, kim diyor benim size iadem yok dedim. Abi bana al dediler diyor (aramex için aldığını bile bilmiyor) sonradan anladım ki amazon için gelmiş haberi yok, verdim kutuyu.

Ama içimde şüphe var acaba değil miydi falan diye. Neyse ertesi gün kargo aramex ‘e teslim edildi diye sms geldi yurtiçiden, rahatladım. Tamam dedim 1000 km ötesine bir gün de gitti. Aramex de ertesi gün amazon gebze depoya götürür bu iş tamam dedim.

Yok günler geçiyor takip numarasından bakıyorum hareket yok, sonra biri aradı aremex den arıyoruz, siz de paket varmış diyor.Sinirlendim en az 3 günü önce size teslim etti yurtiçi, Nasıl şirketsiniz siz, haberiniz yok mu diyorum? Kem küm ediyor. Hasbünallah çektik, amazon müşteri hizmetleri aradım onlar da bayram yoğunluğu efendim vs.

Sonra amazondan mail geldi ürün bize henüz ulaşmadı ama bekletmemek adına para iadeniz yapıldı diye rahatladım.
    20 günde zar zor iade ettik, velhasıl Kargoya giderim aremex’e bulaşmam artık paket hala teslim edilmedi amazona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 18 Mayıs 2021; 23:57:40 >

• Arkadaşlar kargo şubeleri yarın açık mı ? Amazon iadesi için hiç uğraşmadan kendim gidip vermek istiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Ürün iade edecektim müşteri hizmetleri İade oluştururken baktım evden ücretsiz alıyorlar, zaten pandemi dedim ne kargo şirketine gidicez aramex seçtik.
    Günlerdir ne gelen var ne giden, aradan 5 gün geçti heralde unuttular dedim, tekrar müşteri hizmetleri ile görüştük tekrar talep açtılar 6-7 gün sonra (totalde 13 günü oldu) yurtiçi kargo elemanı geldi, sizde paket varmış diyor, kim diyor benim size iadem yok dedim. Abi bana al dediler diyor (aramex için aldığını bile bilmiyor) sonradan anladım ki amazon için gelmiş haberi yok, verdim kutuyu.

Ama içimde şüphe var acaba değil miydi falan diye. Neyse ertesi gün kargo aramex ‘e teslim edildi diye sms geldi yurtiçiden, rahatladım. Tamam dedim 1000 km ötesine bir gün de gitti. Aramex de ertesi gün amazon gebze depoya götürür bu iş tamam dedim.

Yok günler geçiyor takip numarasından bakıyorum hareket yok, sonra biri aradı aremex den arıyoruz, siz de paket varmış diyor.Sinirlendim en az 3 günü önce size teslim etti yurtiçi, Nasıl şirketsiniz siz, haberiniz yok mu diyorum? Kem küm ediyor. Hasbünallah çektik, amazon müşteri hizmetleri aradım onlar da bayram yoğunluğu efendim vs.

Sonra amazondan mail geldi ürün bize henüz ulaşmadı ama bekletmemek adına para iadeniz yapıldı diye rahatladım.
    20 günde zar zor iade ettik, velhasıl Kargoya giderim aremex’e bulaşmam artık paket hala teslim edilmedi amazona.

Aramex i 4-5 gün bekledim gelmedi. Aradım kargoyu randevu aldım ertesi gün geldiler. Kargo alındıktan sonra ne bir mesaj ne bir mail geldi. Kargo kaybolsa soracak kimse de yok. Neyse ki Amazon 5 gün sonra iade ücretini yatırdı. O zaman anladım ki 4 gün sürmüş kargonun varması. Yani kargonun istanbuldan depoya gitmesi de bayağı sürüyor. Bir arkadaş burada yazmıştı. Belli günlerde kargolar alınıyormuş falan yani acayip bir çalışma sistemleri var.

Bir daha çok mecbur kalmazsam Mng kargoya veririm ben de. 2 günde paramı alıyorum sonuçta.

• Amazon Türkiye = İade Türkiye olmuş, konuya bak ....

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

Amazon Türkiye = İade Türkiye olmuş, konuya bak ....

Yarın bir gün iade edersiniz belki faydası olur diye yazıyoruz. İade politikası,süreci vs de emin olun alışveriş/kampanya/indirim kadar önemli bir konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Yarın bir gün iade edersiniz belki faydası olur diye yazıyoruz. İade politikası,süreci vs de emin olun alışveriş/kampanya/indirim kadar önemli bir konu.

Alıntıları Göster

İstediğimi istediğim yere yazarız hocam. Forum ve konu kuralları belli kimseye bir şey izah etmek zorunda değiliz ayrıca. İstemeyen okumasın!

• berkozcanbal kullanıcısına yanıt
    Bana mailler hep gelmiş valla ..

• quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

Bana mailler hep gelmiş valla ..

Ne saatmiş arkadaş kimse alamadı ben de dahil. Bari bir kişi alsaydı :)

• AGT ile ilgili: Cumartesi almış olduğum ürünün dün gece 23:45’te teslim edildiğine dair Amazon’a bilgi geçilmiş. Tabi teslim edilen bir şey yok. Gün boyu agt’ye ulaşamaya çalıştım, ulaşamadım. Akşam 6 gibi Amazon müşteri hizmetlerine yazdım 23:15’te ürünüm teslim edildi. #deneyim

• mitescere kullanıcısına yanıt
    WWE diye bir kargo şirketine vermişler Çin'den. Bekliyoruz bakalım gelecek mi, gelirse yazarım.

• Arkadaşlar bu ürünü alıp kullanan varsa deneyimlerini (Malzeme, şarj etme ve şarj olma süreleri) yazabilir mi ?

https://www.amazon.com.tr/Intouch-Mini-20-000-mAh-Powerbank/dp/B08HX69MTR/ref=sr_1_2?dchild=1&qid=1621374439&refinements=p_4%3AINTOUCH&s=electronics&sr=1-2

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskun3457 -- 19 Mayıs 2021; 1:17:7 >

• Walled kullanıcısına yanıt

E kargoya vermişler hocam neden gelmesin Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Herhangi bir ürünün fiyat geçmişine hangi siteden bakıyorduk ??

• 
Sayfa: önceki 35603561356235633564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.