Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3510. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 95 Misafir (8 Mobil) - 98 Masaüstü18 Mobil5 Android
5 sn
331.562
Cevap
8.113
Favori
72.857.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35083509351035113512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen kardeşim katılıyorum, ben ürünü bulup faydalansın lar diye foruma yazıyorum evinde forumlar alakası ve üyeliği olmayanlar çekirdek çitlerken telegram a düşen linke tıklayıp aaa indirim varmış deyip yedi sülalesine 3er5er alıyor buradaki arkadaşlar ürün tükendi yazısı ile iç geçiriyorlar ki deuter markası indirimini hiç unutmuycam çünkü telegram linkleri çektiği için tüm ürünler tükendi içimde kaldı...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon gerçekten Türkiye'ye çok fazla geliyor..

Amazona hakaret eden mi dersin, Şikayet var'a konu açıp yardım isteyen mi çeşit çeşit insan var.

Adam amazona mail atsa 10 dakika sonra temsilciler arayıp yardım edecek haberi yok araştırmadan şikayet var'dan medet umuyor.

Burada paylaşılınca konuya giren 10-50 kişi 5 dk de görüyor. Link olarak paylaşılıp telegrama düşerse anında binlerce insan görüyor ve alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 8 Mayıs 2021; 16:26:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cio_cio

Tanita

Hocam hangi modelini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Ampul 10W 8.49 (Min sipariş 2.adet)

B07CJ148BR5HZ

CJ BR arasındaki rakamları sil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PieCeSs -- 8 Mayıs 2021; 16:18:35 >
  • Bu konuya Hepsiburada ve Trendyol ile işbirlikli olanların yazdıklarına itibar etmeyin.
  • noname3343 N kullanıcısına yanıt

çok da iyi olur öyle bir yere giderse. burada paylaşım yapan, foruma katkı sunan insanların çoğu faydalı olabilmek adına paylaşıyor. durduk yere forumla alakası olmayan kişiler faydalansın istemeyebilir. bunun üstünden ticari kazanç sağlansın da istemeyebilir

• PieCeSs kullanıcısına yanıt
    6500K diyor sepete ekleyince 3000k olarak gösteriyor bu K olayı nedir acaba?
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

Işık rengi. 3000 gün ışığı 6500 soğuk beyaz ışık demek

google a kelvin nedir yazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Işık rengi o. Rakam yükseldikçe beyaz ışık verir.
  • arkadaşlar, amazon'dan telefon sipariş ettim. iade ürün olup olmadığını nasıl anlayabilirim? fatura konusu nasıl oluyor? teşekkürler şimdiden

• Beyaz ışık seviyorsanız 6500Kelvin / Gün ışığı: 4000K / Sarı seviyorsanız: 3000K

Şöyle göstereyim:

(Cool white ile Day light tam tersi görsel yanlış)

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Puma Unisex Yetişkin Teamgoal 23 Backpack Core Black Sırt Cantaları Siyah, (Siyah)

https://www.amazon.com.tr/dp/B07XJPLL27/ref=cm_sw_r_u_apa_glt_i_310RJSGSQ9H71JJ56YG2

91,90₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PieCeSs kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Canlı yardımına dakikalar içinde bağlanıp sorunumu her seferinde çözdüm.

Reddetmeme rağmen ürünün bedelini iade etmeleri mi koşulsuz şartsız iade almaları mı , kibar iletişimlerimi,hızlı ve kibar kargolarımı..

Herzaman memnun kaldım umarım böyle devam ederler.

Siz bizi amazoncu yapacaksınız böyle söve söve.

++ xyz sitesinin hizmetini ben beğenmiyorum mesela.

Forum DH'de xyz indirim başlığına girip vay efendim karaktersiz çalışan şöyle koydu böyle koydu yazmadım acaba neden yav?

Ayıptır beyler ayıptır, beğenmiyorsanızda suçlu olanı bilseniz bile alışveriş yapmazsınız olur biter ne bu öfke.

Memnun kalmadım sebebi bunlardı dersiniz aydınlatmak istiyorsanızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coindoping -- 8 Mayıs 2021; 17:24:48 >
  • coindoping C kullanıcısına yanıt

Hızlı kargolamaları bile yeter ya bak 2 gün önce HB'den bişeyler aldım daha gelecek, dün akşam 9da sipariş verdiğim bu ampuller sabah 11de geldi ellam Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 3'lü Cep Islak Mendil 2,90₺ (Min 3 ad. sipariş)

B084R7RH96

Sondaki iki rakamı yer değiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: katakulli_35

tabloların yanında gönderilen çift taraflı bant çok dandik duvara yapıştırdıktan 1 saat sonra geri attı. Duvarı delmemek için varmı sağlam bir önerisi olan?

hamur yapıştırıcı bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 35083509351035113512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.