Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3509. sayfa)

5 sn
331.410
Cevap
8.112
Favori
72.819.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35073508350935103511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: danny_zuko

Yorumlarda bir süre sonra yanlış veri sunduğu yazıyor.

ben 1 seneye yakındır kullanıyorum şimdilik bi sıkıntı yaşamadım. tabi ki yağ su vb veriler gerçekçi değil ama kilo takibi açısından çok iyiç. evdeki herkesi kendi tanıyor tartıya çıkınca

• Arkadaşlar merhaba, bir aralar amazon aynı adrese açılan hesapları banlıyor gibi birşey hatırlıyorum.

Benim şuan prime hesabım var, ancak kampanyadan yararlanabilmek için kız arkadaşımın hesabını prime yapıp yine benim adresime sipariş vereceğiz.

Sizce bir problem çıkar mı?

Hesap onun adına, kredi kartı da onun adına. Adres ismine de onun adını gireceğiz sadece adres benim hesabımdaki adres ile aynı olucak

• ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    Hocam benim hanım açtı ve 1 ay prime ücretsiz üye olup sipariş verdi, herhangi bir problem yaşamadık. Ve "sanırım" TC kimlik numarası falan istiyor zaten Amazon isimle uyumlu olacak falan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • butreugeno kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bilgilendirme için

• ahmetnbr kullanıcısına yanıt

Aynı kredi kartını kullanmayın. Sıkıntı olan çok. Diğerleri önemli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abuzerov kullanıcısına yanıt

Yok hocam kredi kartı da onun adına ve ilk defa amazonda kullanılacak. Teşekkürler cevap için

• Amazon un diğer sitelerden bir farkını az önce yaşadım, söylemezsem olmaz, 2 çanta sipariş ettim ayrı ayrı kargo getirdi 5-6 sipariş ile birlikte sanırım karışıklık olmuş çanta yerine pahali bir terlik koymuşlar, ve koli de benim adıma yazıyor anlaşılan paketleme esnasında yanlışlık olmuş, terlik de çantanın 3 katı fiyat olduğu için arayıp iade edeyim dedim ve isterseniz çanta siparişi yerine terlik sizde kalsin demez mi!! Dedim fiyati farklıdır vs. Sıkıntı yok kullanabileceğiniz bir ürünse sizde kalsin siz cantayi yeniden sipariş edebilirsiniz dediler, dedim mübarek ramazan günü helal edin dedim sağolsun lar bu konuda da gözüme girdiler.. Bu arada her gün 3-5 sipariş geliyor nedense diğer arkadaşların karşılaştığı gibi hiç kullanilmis ve ağzı açık ürün gelmedi bana Umarim da gelmez...

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Ürün ismi : Delta Ds 770 Masa Tenisi Raket Seti

• Yan üye olurken yani 2.3. üyelikleri olurken binada olmayan kapı numaralarını girdim,teslim ürün adresi olarak ise aynı adresimi yani gerçek adresimi verdim hep. Hesaplarım banlanmadı ama bir hesaptan aldığım yorum yaptığım ürüne diğer hesaptan da yorum yaptırmıyor. Yani aynı kişiye ait olduğunu bir şekilde buluyorlar biliyorlar bence,ama ban koymamışlar. IP takibi mi yapıyorlar IP list çekip acaba. Yıllar önce mIRC'da yapardık,aynı IP'den girenler kabak gibi ekrana düşerdi. Ben,benim işlettiğim cafeden giren hatunları görürdüm. Gerisi malum zaten,başlasın muhabbet.Ah Eskişehir üniversite ortamı. Bambaşka bir şehir,bambaşka bir ortam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Teşekkürler^^

• katakulli_35 K kullanıcısına yanıt
    Kaliteli çift taraflı bant alın.

• sinan70 kullanıcısına yanıt
    Kişilere hakaret etmeden önce beyinsiz dediğiniz çalışanların böyle bir yetkileri olup olmadığını araştırdınız mı?
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Tanita
  • Daisuke D kullanıcısına yanıt
    Bu kod olayının suyu çıktı yakında kodlar şu şekilde verilse şaşırmam ilk harf fatih sultan mehmedin babasının isminin ilk harfi ikinci harf İngiltere başkentinin sondan ikinci harfi gibi biyere kadar gidecek bu 😁

• Fırsat: Chicco Baby Moments Göz Yakmayan Saç ve Vücut Şampuanı 750 ml
    Fiyat: 38,99₺
    Link:https://www.amazon.com.tr/dp/B07C9972WX/
    Chicco Baby Moments 750ml Şampuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quentin -- 8 Mayıs 2021; 15:47:36 >
  • noname3343 N kullanıcısına yanıt

Bu şekilde paylaşan arkadaşlar da buradaki kişiler maksimum fayda sağlasın diye uğraşıyorlar hocam. Emek veriliyor sonuçta. Yoksa emin olun link paylaşmak kodları o şekle getirmekten çok daha basit bir işlem. Paylaşım yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür edelim.

Forum yazılımcılarının geliştirdiği sistem kullanıma açılana kadar daha ne kadar farklı teknikler göreceğiz acaba bende merak ediyorum. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

SAĞLIKLI BESLENMEYE ÖNEM VERİRİM DİYENLERE.
    GIDA FIRSATI VAR MI DİYENLERE..

Yayla Gıda

Yayla 1 Kg. İri Pilavlık Bulgur

ASIN: B07Z75PCYQ12

(Sondaki 2 rakamı birbiriyle çarpın,çıkan sonucu 3 ile çarpın.Çıkan sonucu 2015'e ekleyin. Sonra çıkan sonuçtan doğum yılınızı çıkarın.Çıkan sonuç yaşınız ise ASIN kodundaki sondaki rakamları silin ve google'da aratın.Amazondaki sayfasını göreceksiniz)

Fırsatlar whatsapp ve telegram sayfalarında paylaşılmasın diye böyle bir taktik geliştirdik arkadaşlar. Artık böyle paylaşıyoruz.

@noname3343 Bizde çözüm bitmez. Gerekirde kripto programı yazar uygularız.

Amazon fırsatları DH üyelerine özel sırdır,DH Forum Sıcacık Fırsatlar harici başka ortamlarda açıklanması,yayılması suçtur,ihanet ile yargılanır.

• 123dfgh kullanıcısına yanıt
    Aldım teşekkürler.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Yakında Enigma ile şifreleyeceğim bu kodları ne yazsak telegrama düşüyor ellam Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 35073508350935103511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.