Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3498. sayfa)

328.495
Cevap
8.081
Favori
72.092.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1585 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34963497349834993500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 150 ml 1 Paket (1 x 150 ml)

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B086DT8JQX?psc=1

Diğer macunlara fazla para vermeyi bıraktım bunu kullanmaya başladıktan sonra. 7,90 TL'ye düşüyor sık sık. Düştüğünde 2 adet alıyorum bir kaç ay yetiyor bana. Diş hekimime sorduğumda hepsi aynı işi yapıyor, florürlü bir macun alırsan fiyatı fark etmeksizin kullanabilirsin demişti.

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt

Siz bilirsiniz hocam, yarın akşama gelir. İlk fırsatta sizi bilgilendiricem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nevresim ihtiyacımız var çift kişilik uygun önerebileceğiniz olursa sevinirim.

• 3d doğrulaması ile alışverişi başlatmış sanırım amazon.tr, iki gün öncesine kadarki alışverişlerimde doğrulama istememişti bugünki alışverişimde 3d doğrulama istedi. Bir çok kişi soruyordu bunu.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Zendium Professional Amazonda 43.5

Çelikkayalar 10.90

75 ml yalniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Benim gibi ramazan30 kodunu hala kullanmayan varsa çocuğa çikolata yedirmek yerine zuber veriyorum 30TL indirimle baya uyguna geliyor, tavsiye ederim;

https://www.amazon.com.tr/dp/B08SKJ1322/ref=redir_mobile_desktop/257-8688179-9969424?_encoding=UTF8&ref=p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertunc07 -- 6 Mayıs 2021; 21:39:18 >
  • ertunc07 kullanıcısına yanıt

valla bunu ben de seviyorum alınır fiyatı iyi Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Balmy Naturel Ponpon Banyo Lifi Large 3'lü Paket (1 X 3 Adet)
    (B084PS22WW) 6,94₺

Nestle Çikolata Bol Sütlü Çikolata 60Gr
    (B08G1SBJ4P) 3,62₺
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde trendyol da başlatmış sanırım bugün 3d ile tamamladı siparişi.

• şöyle ucuz yollu 100 tl yi aşmayacak anneler günü şeysi yok mu beyler Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• nehirku N kullanıcısına yanıt
    Qcy t7

• Arkadaşlar bugün yaşadığım bir problemden ötürü Amazon’dan iyice soğudum. Forumda bazı arkadaşlar yazıyordu ancak fazla ciddiye almıyordum. Şimdi kendim yaşayınca anladım. Satıcı Amazon olan 1 TB SN750 SSD sipariş vermiştim dün. Bugün elime ulaştı ve kargo paketini açtığımda SSD nin kutusunun açık olduğunu farkettim. Hatta garanti kağıtları paketin içine sokuşturulmuş. Açıkçası üzüldüm. Muhtemelen iade edilmiş bir ürünü bana göndermişler. İade işlemlerini başlattım ancak bir sürü bu işle uğraşacam şimdi. Prime aboneliğim vardı. Şu anda onu da iptal ettirmeyi düşünüyorum. Bir daha kolay kolay Amazon’dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Siz de böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Alışveriş yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

• karasac K kullanıcısına yanıt
    Biraz önce amazon benden istemedi,kart kayıtlıydı ondan mı istememiş olabilir ama.

• Üniversitede ki diş hekimliği okuyan arkadaşım en iyi diş macunu en ucuz olanıdır demişti hatta her fırçalamada diş macunu kullanma o bile dişleri çürütür aslolan macun değil diş fırçası demişti. Çalıştığım kuruma seminere gelen çukurova üniversitesi diş hekimliğinden profesör arkadaşa da bunu söylemiştim. Evet ben de en ucuzunu kullanıyorum demişti. Siz de varsa tanıdığınız diş hekimine sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ermeydan

Arkadaşlar bugün yaşadığım bir problemden ötürü Amazon’dan iyice soğudum. Forumda bazı arkadaşlar yazıyordu ancak fazla ciddiye almıyordum. Şimdi kendim yaşayınca anladım. Satıcı Amazon olan 1 TB SN750 SSD sipariş vermiştim dün. Bugün elime ulaştı ve kargo paketini açtığımda SSD nin kutusunun açık olduğunu farkettim. Hatta garanti kağıtları paketin içine sokuşturulmuş. Açıkçası üzüldüm. Muhtemelen iade edilmiş bir ürünü bana göndermişler. İade işlemlerini başlattım ancak bir sürü bu işle uğraşacam şimdi. Prime aboneliğim vardı. Şu anda onu da iptal ettirmeyi düşünüyorum. Bir daha kolay kolay Amazon’dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Siz de böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Alışveriş yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

hemen ilk sorunda amazonu terk etmek mi lazım? hatadır, olur, olabilir.. iade edersiniz onlar da memnuniyetle alırlar.

yıllarca o internet sitelerinden sürüsüyle sorun yaşadık.. iade ettik para yatmadı, ürün kırık sorunlu geldi, kargoyu 1 hafta bekledik, iade ettik iade kabul edilmedi, çakma ürün yollandı...vs

bir sürü uğraşacağım dediğiniz şey, iade talebi oluşturduğunuzda size iade kodu verecek, mng yada hangi kargoya yönlendirirse onunla yollayacaksınız. gerisi onların çözeceği iş. işlem bu kadar basit aslında.

fan boy olarak algılamayın ama 3 kuruş fazla olur amazondan olur. hataları varsa da telafi ederler, iade de alırlar yani.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

kesinlikle katılıyorum, sanki ürünü iade etmeye çalışmışsınız da amazon kabul etmemiş gibi bir sitemle yazmışsınız. iade süreci başlatsanız amazon direk paranızı iade eder, bu kadar üstün körü yorumlar yapmayalım az duyarlı olalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ermeydan

Arkadaşlar bugün yaşadığım bir problemden ötürü Amazon’dan iyice soğudum. Forumda bazı arkadaşlar yazıyordu ancak fazla ciddiye almıyordum. Şimdi kendim yaşayınca anladım. Satıcı Amazon olan 1 TB SN750 SSD sipariş vermiştim dün. Bugün elime ulaştı ve kargo paketini açtığımda SSD nin kutusunun açık olduğunu farkettim. Hatta garanti kağıtları paketin içine sokuşturulmuş. Açıkçası üzüldüm. Muhtemelen iade edilmiş bir ürünü bana göndermişler. İade işlemlerini başlattım ancak bir sürü bu işle uğraşacam şimdi. Prime aboneliğim vardı. Şu anda onu da iptal ettirmeyi düşünüyorum. Bir daha kolay kolay Amazon’dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Siz de böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Alışveriş yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Amazondan cok alisveris yaptim. Bu tarz 2-3 urunle karsilastim. Yazdigimda fotograf gonderdigimde hemen ya iade edin ya da k. Bakmayin deyip yuzde 10 unu geri gonderiyorlar.

bunu kimse yapmaz. Trendyoldan alsan iade secenegin bile olmaz

• 
Sayfa: önceki 34963497349834993500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.