Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3469. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 95 Misafir (4 Mobil) - 97 Masaüstü8 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ramazan30 ile birleşiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Arkadaslar.
    Dun bi siparis verdim. Sonra icime sinmedi. 2 saat sonra iptal ettim. Ayakkabiydi ve indirimde gorunce hemen al yaptim. Sonra da vazcaydim.

Ama para geri gelmedi. Ne kadar surede geri gelir acaba. Az para degil :/

öncelikle "para iadesi gerçekleştirildi" yazan bir mail gelecek onu bekleyin.. ondan sonra banka hesabınızı kontrol etmeye başlayabilirsiniz Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• newalixan N kullanıcısına yanıt
    Hepsi burada sitesinde satılıyordu ama bitmis. Arada bakın belki yine düşer.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mitescere kullanıcısına yanıt
    Pardon hb olduğunu farketmemişim
  • antique kullanıcısına yanıt

Bekliyoru hocam. O da gelmedi dunden beri.

ancak ilk defa yasiyirum bunu. Nornalde hb ve amazonda aninda arti olarak kk da gorunurdu.

o yuzden iskillenmistim. Bekleyelim bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazon paranızın üstüne yatmış bence geçmiş olsun. O parayı çok zor geri alırsınız.

Dün alışveriş yapmışsınız sonuçta 1 gün geçtiği halde iade alamamanız inanılmaz. Koskoca 1 gün geçmiş, işkillenmekte haklısınız.
  • Merhaba.

Amazondan geçen sene süpürge almıştım.Ariza yaptı.Satici amazon. Müşteri hizmetleri iade alırız diyor. Ben aynı üründen istiyorum dedim.Stokta farklı renk var. Ayrıca fiyat farkinida karşılamıyor . Yapabileceğim birşey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rahat olun bir iki güne yatacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Hocam Amazon paranızın üstüne yatmış bence geçmiş olsun. O parayı çok zor geri alırsınız.

Dün alışveriş yapmışsınız sonuçta 1 gün geçtiği halde iade alamamanız inanılmaz. Koskoca 1 gün geçmiş, işkillenmekte haklısınız.

Hocam,

Provizyonda olan bir ödemenin iadesi anında provizyon olarak artıya dönüşüyor.

HB de veyahut N11 de bu sorunla karılaşmadım, Amazonda da.

Şikayetvar da 30 gün sonra iadeyi alan var Amazon satıcılı ürünlerde. Olabilir, arada kaçaklar da olabilir, Amazon'u ne büyüttünüz be arkadaş.

Bahsettiğim para 700 TL. Sanki 10 liralık ürün aldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 2 Mayıs 2021; 18:44:23 >

hocam bankadan bankaya değişiyor mesela iş bankasında 10 gün sonunda provizyondan iptal ediliyor. Banka size referans numarası ile ödeme kodu mu ne onu verecek onu iletirseniz müşteri hizmetlerine onlar halleder

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBrandy

hocam bankadan bankaya değişiyor mesela iş bankasında 10 gün sonunda provizyondan iptal ediliyor. Banka size referans numarası ile ödeme kodu mu ne onu verecek onu iletirseniz müşteri hizmetlerine onlar halleder

Teşekkür ettim hocam, sağolun.

• mevcut indirim kodu var mı arkadaşlar? fotoğraf makinası için SD kart alacağım?

• TimeBoy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Konusu var ama burayı takıp edenler için yazıyorum.

HB sitesinde 4 lt yudum ayçiçek yağı 49 TL ücretsiz kargoyla. 100 TL ye tamamlanırsa 20 TL otomatik indirim düşüyor.

teşekkürler.. anneme gönderdim 4 litre yudum + 3 litre de zeytinyağ ekledim.. 100/20'den de yararlandık bahaneyle Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 4lt yağ şu anda direkt olarak 49 TL, 100 TL alışveriş şartı olmadan.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qRkyss -- 2 Mayıs 2021; 19:34:25 >
  • qRkyss Q kullanıcısına yanıt
    Şart dememiş sanırım kimse... 100e tamamlarsam bir 20 daha iniyor. 40a geliyor
  • agra3000 A kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi şart yok 100 üzeri extra 20 daha düşüyor. Çabuk tükeniyor diye çok detaylı yazamadım.

@antique rica ederim.

Ne hale geldik ucuz yağ kovalıyor hale geldik. Allah sonumuzu hayır etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 2 Mayıs 2021; 19:47:33 >
  • Grundig 7610 Türk Kahvesi Makinesi 354.65 TL

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• freedom77 F kullanıcısına yanıt

Sanal kartla almıştım. O kartı iptal etmek zorunda kaldım. O yüzden esas kartıma da yollayamayacaklarını söylediler mecbur kaldım.

• 
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.