Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3382. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 92 Misafir (12 Mobil) - 89 Masaüstü17 Mobil1 iOS6 Android
5 sn
331.559
Cevap
8.113
Favori
72.855.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33803381338233833384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

34 tlye düşmüş

• Arkadaşlar notebook lazım 5k civarı üniversitesi talebesine alacağım tavsiyesi olan varmi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk5334

vay arkadaş 600 gr bal normalde 66 TL'ye mi satılıyormuş. biz ayçiçek balını bedavaya veriyormuşuz  

üreticisinden kilosunu 40 tlye alıyoruz

• https://urun.n11.com/kamp-mutfagi/icepeak-tk-075-qt-termos-ice-box-P478539353?utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

satıcı kargodan gemçirmiş gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 19 Nisan 2021; 17:58:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • krstates K kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Güzel hocam bide bunu gördüm forumda

https://www.amazon.com.tr/dp/B08VWJD9VB/ref=cm_sw_r_wa_apa_glt_i_3FF6SVGM1DD09WZ3N493?_encoding=UTF8&psc=1

Hocam buda olabilir fakat bütçeniz varsa benim attığımı almanızı tavsiye ederim

Amazon dışında sitelerden alırım diyorsanız acer sf314-42 modeline bakın 4300u işlemcili fp olarak rakipsiz

• nistel11 kullanıcısına yanıt
    Hepsi burda 4900 diyor iyi fiyat gibi

Satıcı hepsinde aynı en uygunu n11 gittigidiyorda 75 lira chip para var karar sizin aynı üründen bende sipariş geçicem

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazondan son siparişimden 1 adet açık ceviz geldi. teşekkürler amazon :D kutuda delik yok, paketlerken düşürmüşler.

• B08V59X7ZF stokta 3 adet görünüyor bence bu fiyata değerlendirebilir

• arkadaşla amazona ulaşamıyorum beni ara diyorum kaç defa dedim en sonunda aramadan ban attı sistemleri.canlı bağlantıda yok ben bu adamlara nasıl ulaşıcam?

• nistel11 kullanıcısına yanıt
    fiyat geçmişi. fena çakılmış.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isok kullanıcısına yanıt
    Heryerde hemen hemen o fi6

• freşa 24lü meyveli sodalar 27 lira civarında...

tüm ürünler için arama kısmına freşa yazmanız yeterli

• droll06 kullanıcısına yanıt

eyvallah teşekkür ederim.

• Başına daha önce böyle bir şey gelen var mı? Amazona 2 gündür giriş yapamıyorum, 2 aşamalı doğrulama ekranı geliyor ama telefona sms gelmiyor, zaten uygulamalara bildirim gelemez çünkü onlarda da giriş yapılmamış durumda. Müşteri hizmetleriyle konuştum İngiltere numarası, bir sorun gözükmüyormuş, 2 aşamalı doğrulama da kapalı gözüküyormuş. 50 kere giriş yapmayı denemişimdir heralde yok olmuyor, aynı şekilde PrimeVideo'ya da girilmiyor.

Şu ekrandan ileriye gidemiyorum;

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: alper5398

Başına daha önce böyle bir şey gelen var mı? Amazona 2 gündür giriş yapamıyorum, 2 aşamalı doğrulama ekranı geliyor ama telefona sms gelmiyor, zaten uygulamalara bildirim gelemez çünkü onlarda da giriş yapılmamış durumda. Müşteri hizmetleriyle konuştum İngiltere numarası, bir sorun gözükmüyormuş, 2 aşamalı doğrulama da kapalı gözüküyormuş. 50 kere giriş yapmayı denemişimdir heralde yok olmuyor, aynı şekilde PrimeVideo'ya da girilmiyor.

Şu ekrandan ileriye gidemiyorum;

aynı sorunu yaşadım. uygulamadan onay vermeniz lazım bir şekilde. uygulamaya girerken farklı ülkeden girmeyi deneyin.

• 
Sayfa: önceki 33803381338233833384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.